Doms Luitwieler V k Familieberichten UUDkUBIUllJmg Harry Bongers Daniël Kooy Jacomina Kodde-Sturm 26 zaterdag 3 september 2016 [0] Tanny Repko - van Boven Thea Tabak Johanna Cornelia Ruissen Wilma den Har tog Alida de Waard - van Oost Geertruida Maatje Dekker -Ruissen Janny Dees-van Driel Jacob Tramper Karei van de Gruiter Cornelia Dirkje Blok-Zoeteweij Annemieke Kooy - Goudappel en familie Die ons dierbaar zijn, gaan niet weg. Die ons dierbaar zijn, die zijn bij ons elke dag. Ongezien, ongehoord, maar altijd dichtbij. Gebroken en verdrietig zijn wij om jon te laten gaan. Tot het laatst was jij een vechter, door een sterke wil gedreven ben je tot het uiterste gegaan. Respect en bewondering voor al je kracht. Zonder jou zal het nooit meer zijn zoals het was. Wij geven u kennis van het overlijden van Vlissingen, 22-10-1946 Vlissingen, 31-08-2016 Echtgenoot van Tiny Vader van Nellie Opa van Daisy en Gökmen Groot-opa van Aylin Opa van Angela en Anil Baasje van Buddy We only part, to meet again. OSU Van Hoorn van Burghstraat 10 4381SV Vlissingen De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Met veel verdriet geven wij u kennis dat na enkele moeilijke jaren toch nog onverwachts is overleden onze zus, schoonzus en tante Het afscheid heeft inmiddels in besloten kring plaats gehad. Mies Henk en Henny Jan en Ineke neven en nichten 1 Na het overlijden van onze geliefde zus, schoonzus, tante en oud tante, willen we iedereen bedanken die haar in haar laatste moeilijke levensjaren heeft bijgestaan. Tevens onze dank voor uw medeleven na haar overlijden. Het heeft ons goed gedaan. Fam. L.J. Ruissen - van den Ouden Fam. G. van Lier - Ruissen Neven en nichten Kapelle, september 2016 In plaats van kaartjes. Tijdens de lange periode van ziekte en na het overlijden van mijn lieve dochter en onze onvergetelijke zus, schoonzus, tante en mijn vriendin hebben wij heel veel medeleven ontvangen. De lege plaats en het gemis is groot, maar alle blijken van betrokkenheid hebben ons als familie heel goed gedaan. Graag willen wij u hiervoor hartelijk bedanken. L.J. van As Familie den Hartog Martijn Oudewater, september 2016 Ik had veel steun van een hand op mijn schouder, een lief woord, bloemen, een telefoontje, brieven, kaarten of even langskomen. Dank aan iedereen die zo intens met mij en mijn familie heeft meegeleefd tijdens de ziekte en na het overlijden van De belangstelling was hartverwarmend. Middelburg, september 2016 Bertie Korstanje Zonder mijn lieve vrouw, onze moeder en oma is alles anders. De leegte blijft moeilijk te aanvaarden. Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd zij was en hoe ze werd gewaardeerd. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd tijdens haar ziekte, en na het overlijden, de bloemenzee op het graf was symbolisch daarvoor, heeft ons diep ontroerd. Daarvoor onze grote dank Wim de Waard, kinderen en kleinkinderen Kloetinge, september 2016 Het heeft ons zeer getroffen, zoveel medeleven en belangstelling te mogen ontvangen, na het overlijden van onze lieve en altijd zorgzame moeder, oma en oud-oma Daarvoor willen wij U hartelijk danken Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Wemeldinge, september 2016 In plaats van kaartjes. Het heeft ons goed gedaan zoveel medeleven en belang stelling, zowel persoonlijk als schriftelijk, te hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve, zorgzame vrouw, moeder en oma hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. C.M Dees Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Waterlandkerkje, september 2016 Voor de vele blijken van meeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde man en onze lieve, zorgzame vader en opa zeggen wij u hartelijk dank. M. Tramper-Brouwer Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Biezelinge, september 2016 Een hand, een woord, een kaart het doet zo goed als je iemand missen moet Hartelijk dank voor uw belangstelling na het overlijden van mijn lieve man en onze vader en opa drager van de zilveren eremedaille, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau Nel van de Gruiter-Meerman, kinderen en kleinkinderen Arnemuiden, september 2016 Het heeft ons goed gedaan zoveel meeleven en belangstelling te hebben ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve, zorgzame moeder en oma waarvoor wij u heel hartelijk danken. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, september 2016 Het deed ons goed het verdriet te kunnen delen rondom het overlijden van mijn man Samen houden we de herinnering levend. Nieuw- en St. Joosland, september 2016 Uw blijk van medeleven hebben wij zeer gewaardeerd na het overlijden van onze geliefde moeder, grootmoeder en overgrootmoeder waarvoor onze hartelijke dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, september 2016 Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Onze dank voor uw medeleven na het overlijden van onze moeder en oma Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, september 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 96