O Familieberichten Oyarlailar] fa 24 zaterdag 3 september 2016 Gerrit Nicolaas Zegers Mana Janna fietersz - j\j age lieerde - Rje - Willem Pieter Maranus Wilco Een groot gemis, een groot verdriet, maar herinneringen vergeten wij niet. Wij zijn verdrietig dat we afscheid hebben moeten nemen van onze neef Wilco Maranus We zijn vol bewondering hoe hij tot het laatste moment met zijn ziekte is om gegaan. Wij wensen Suzanne, de kinderen en overige familie veel sterkte de komende tijd. Aagtekerke: Gillis Maranus (in herinnering) Nely Maranus-Koene Aagtekerke: Jan Maranus Corrie Maranus-Suurmond Middelburg: Paulien Eversen-Maranus Jaap Eversen Aagtekerke: Zoetje Dekker-Maranus Joost Dekker Aagtekerke: Simon Maranus Ina Maranus-Lorier Domburg: Toon Maranus Marja Maranus-van Iersel Neven en nichten Drs. Willem Pieter Maranus RA Wilco Wilco Maranus Al wakend en dankend mochten wij onze moeder, oma en tante op 1 september 2016 aan de Eeuwige toevertrouwen Elisabeth, Maatje Salakorij - Hajen Echtgenote van Jambres Salakorij 3 mei 1932, Vlissingen t 1 september 2016, Middelburg Plaats van samenkomst Uitvaartcentrum Overtoom, van Dishoekstraat 620 te Vlissingen. Afscheid nemen van 12.15 uur tot 12.45 uur, afscheidsviering om 13.00 uur. 14.00 uur brengen wij haar naar haar laatste rustplaats. Na afloop gelegenheid tot condoleren en samenzijn in bovengenoemd rouwcentrum. Namens kinderen en naaste familie. Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen. Verslagen en diep bedroefd, hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wilco Maranus Vader van onze leerling Imre en oud-leerlingen Igor en Dagmar We zullen zijn warme persoonlijkheid en betrokkenheid erg missen. Onze gevoelens en gedachten gaan uit naar Suzanne, Igor, Dagmar, Imre en verdere familie. We zullen er voor jullie zijn. Team, leerlingen, ouderraad en medezeggenschapsraad o.b.s. De Zuidvliet te Kortgene Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden Wilco Maranus Wilco was nauw betrokken bij Nobego, voorheen als lid van de GMR en van 2007 tot en met 2013 nam hij zitting in het bestuur van Nobego. Wij zijn hem zeer dankbaar voor zijn inzet. Zijn echtgenote, kinderen en naasten wensen wij veel kracht en sterkte om dit grote verlies te dragen. Namens de Raad van Toezicht, College van Bestuur, directies, GMR, scholen en medewerkers van het kantoor van Stichting Openbaar Primair Onderwijs Nobego Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van de voorzitter van onze vereniging Wilco Maranus Zijn betrokkenheid die hij tot het laatst heeft getoond hebben wij zeer gewaardeerd. We wensen de familie veel sterkte toe. Bestuur en leden A.R.V. De Vrijbuiters, Aagtekerke 7jjn er woorden voor iemand zo oud van wie je weet, ze redt het niet. Je streelt naar hand, je ziet haar ogen je voelt haar én jouw verdriet. "7och ben je dankbaar voor haar einde zo snel en gelukkig zonder pijn. Maar leven hier is nu echt voorbj en lijden zal er niet meer zjn. Van ons is rustig heengegaan onze moeder, schoonmoeder en oma weduwe van DkLj jjeb recht (fharles fietersz 's MeerArendskerke (Joes 2d november 1 5O augustus 20 i 6 Kob en Uilen Uarrie en Marion Um en M'ke Ur|c en Jacqueline fyfke en (Jaltjo M'iou Marjan en Jrank Moor VVij willen het verzorgend personeel van At- Maarten in de (Jroe bedanken voor hun liefdevolle verzorging. De begrafenis heeft reeds in kleine kring plaatsgevonden. (Jorrespondentieadres: Oude Polderstraat 1 1 NEL Muist .T De sterke boom, waaronder wij altijd hebben kunnen schuilen, is niet meer Na een zeer arbeidzaam leven, hebben we toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van onze zorgzame vader, schoonvader en trotse opa echtgenoot van Dien Zegers - Lindenberg 1-6-1996 Kapelle, Goes, 4-11-1920 in de leeftijd van 95 jaar 1-9-2016 Kees en Alie Diana en Arjan Gerard Jan (in liefdevolle herinnering 1975) Correspondentieadres: Dijkwelsestraat 5, 4421 AE Kapelle We nemen afscheid op dinsdag 6 september om 13.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Aansluitend begeleiden we Gerrit naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats te Kapelle. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd rouwcentrum. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Telkens zullen we je tegenkomen Zeg nooit het is voorbij Alleen je lichaam is weggenomen Niet wie je was en ook niet wat je zei naar Toon Hermans Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zoon, broer, zwager en oom Wij zullen je herinneren zoals je was: gewoon en toch heel bijzonder. Piet en Jozient Jan-Willem en Ingrid Stefan Soraya, Myrthe en Ilse Anthonie en Bregina Marije, Thomas en Esther Karin en Derk Sophie Ik ben niet bang, boos of teleurgesteld Ik ben alleen verdrietig Verdrietig om wat ik achterlaat Wilco Veel te jong en veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man en onze lieve papa. We hebben veel van je geleerd, je was ons grote voorbeeld. Wat gaan wij je missen. 4 september 1965 1 september 2016 Suzanne Maranus - van der Meer Igor Maaike Dagmar Imre Zandkreekstraat 28 4484 BA Kortgene De afscheidsbijeenkomst waarin wij Wilco herdenken zal plaatsvinden op woensdag 7 september a.s. om 13.30 uur in de Zionskerk, Duinweg 36 te Oostkapelle. Aansluitend wordt Wilco begraven op de begraaf plaats in Oostkapelle. Na afloop bent u welkom in de Zionskerk om de familie te ontmoeten. Getroffen zijn wij door het bericht dat vader van drie van onze leden, is overleden. Onze gedachten gaan uit naar Igor, Dagmar en Imre. Wij wensen hen en zijn vrouw Suzanne veel sterkte met dit grote verlies. Het bestuur, de raad, leiding en jeugdleden van Scouting de Zandkreekgroep te Kamperland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 94