Wat blijft is de emotie... familieberichten Familieberichten Margreet Risseeuw familieberichtenonline.nl a V Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant 0 Regina LamEert-Saman Cornelia Dirkje Blok-Zoeteweij Wij zijn intens verdrietig, maar dat zal veranderen in weemoed en weemoed in keimwee. Heimwee naar een mooie tijd met veel goede kerinneringen en keimwee naar een bijzonder mens Wij danken iedereen die ons verdriet kee/t verstaan en in de vorm van steun, bloemen, kaarten en aanwezigheid bij de crematie kier uiting aan kee/t gegeven. Ferdy - in liefdevolle kerinnering- Lydia Familie Saman Familie Lambert Hulst, september 2016 Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van Het heeft ons diep ontroerd en is voor ons een grote steun. Familie Risseeuw Groede, september 2016 Het heeft ons goed gedaan zoveel meeleven en belangstelling te hebben ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve, zorgzame moeder en oma waarvoor wij u heel hartelijk danken. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, september 2016 zaterdag 3 september 2016 27 Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberich ten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdens berichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleanceregister. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 62