Üi/arladai) "I ■■HA AM#! UDnItbüruhJiripJ Familieberichten i Marja Emma Jansen-Velleman 26 zaterdag 3 september 2016 d&KC&der Izaak Neele Rudie van Rattingen Bertha Jansen - Schellekens Joris Roks Willem Reinier Loof - Willy - Willy bedankt! Sjaak Theo de Koning Wilma den Hartog Janny Dees-van Driel Veel heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend, plotseling uit ons leven gedreven, blijf je in onze harten leven. Je hebt genoten van het leven en wij van jou. Onverwacht heeft mijn lieve zorgzame man en onze pa ons voorgoed verlaten. echtgenoot van Jannie den Beer Ter neuzen, 22-3-1946 Terneuzen, 1-9-2016 Jannie Loof-den Beer Jeanine en Jan Wieland-Loof Vogelensanckstraat 32 4571 JX Axel Woensdag 7 september is vanaf 13.30 uur gelegenheid tot condoleren in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 14.00 uur de crematieplechtigheid aanvangt in het centrum. Na de plechtigheid ontmoeten wij u graag in de koffieruimte. We zijn de doktoren en het personeel van het IC van ZorgSaam Ziekenhuis Terneuzen dankbaar voor alle goede zorgen. Jannie, Jeanine en Jan heel veel sterkte. Jan, Ben, Eric, Sonja, Joke, Brigitte, Mieke, Anneke, Elles, Arjaan, Annelies uitvaartverzorging Wij hebben met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame pa en lieve opa echtgenoot van Elisabeth van Tatenhove Groede, 23 september 1939 Gent, 31 augustus 2016 Groede: Lies Neele-van Tatenhove Oostburg: Freddy en Marie-anne Tom Thijs Cadzand-Bad: Jacky en Marijke Mich a Bo Sneek: Wendy Kevin Sophie Nicky Correspondentieadres: Dijckmeesterstraat 9,4503 AR Groede U bent uitgenodigd voor de afscheidsdienst van Sjaak op dinsdag 6 september om 13.30 uur in crematorium Blauwe Toren, Zeelaan 2, 8380 Brugge. Wilt u, indien u geen uitnodiging heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Voor de vele blijken van medeleven en deelneming, welke wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze pa en opa zijn wij u allen zeer dankbaar. Uw aanwezigheid en betrokkenheid waren voor ons een belangrijke steun. Hulst: Wiek de Koning-Bleijenbergh Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen 3 september 2016 In plaats van kaartjes. Tijdens de lange periode van ziekte en na het overlijden van mijn lieve dochter en onze onvergetelijke zus, schoonzus, tante en mijn vriendin hebben wij heel veel medeleven ontvangen. De lege plaats en het gemis is groot, maar alle blijken van betrokkenheid hebben ons als familie heel goed gedaan. Graag willen wij u hiervoor hartelijk bedanken. L.J. van As Familie den Hartog Martijn Oudewater, september 2016 Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de belangstelling en het medeleven na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma, oma Smartie en zus willen wij u langs deze weg onze hartelijke dank betuigen. Uw steun, in welke vorm ook, heeft ons goed gedaan. Willem Jansen Henk en Erna Jansen-Kox Klein- en achterkleinkinderen mevr. E. van den Adel-Velleman Sas van Gent, 3 september 2016. Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de belangstelling en het medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve zorgzame pa en opa willen wij u langs deze weg onze hartelijke dank betuigen. Een bijzonder woord van dank gaat uit naar huisarts mevr. Peters en het team van de thuiszorg Biervliet/Hoek. Rolanda van Rattingen-van Steenberge Rilana en Mare, Justin Ricardo en Raymond Biervliet, 3 september 2016. Houd dit voor ogen: Ik ben met jullie alle dagen, tot aan de voltooiing van deze wereld. Matteus 28:20 Uw warme belangstelling, uw steunende woorden, uw hand op de schouder, uw meelevende blik, uw gift voor het KWF, en vele kaarten, ontvangen na het overlijden en bij de uitvaart van mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder waren overweldigend. Het is ons duidelijk dat Bertha niet alleen voor ons, maar ook voor anderen, veel heeft betekend. Daarom willen wij u middels deze advertentie hartelijk bedanken voor al uw medeleven en steun. Pieter Jansen en kinderen Oostburg, september 2016 In plaats van kaartjes. Het heeft ons goed gedaan zoveel medeleven en belang stelling, zowel persoonlijk als schriftelijk, te hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve, zorgzame vrouw, moeder en oma hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. C.M Dees Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Waterlandkerkje, september 2016 Laat ons maar van liefde zingen Laat ons maar de dood weerstaan Laat ons maar elkaar omringen met de moed om door te gaan Wij zijn overweldigd door de warme stroom van medeleven bij het overlijden van Het grote aantal mensen dat aanwezig was bij zijn uitvaart en op de begrafenis, de bloemenzee, de talloze kaarten en persoonlijke brieven, de welgemeende woorden; ze zeggen ons dat zijn leven en werken veel mensen heeft geraakt. Zijn eigen woorden "Hou van elkaar" ervaren wij zo nog elke dag en dat steunt ons in ons verdriet. Heel veel dank daarvoor. Samen met alle mooie herinneringen geeft dit ons de moed om door te gaan. Gemma Mertens Mart en Evi, Luuk en Geert Roks Clinge, september 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 61