reiskatern.nl f) reiskatern.nl 12 zaterdag 3 september 2016 Exclusieve Lezersreizen Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc 3 dagen Sluis 3 dagen Sluis Zilt Zonnig Zeeland 3 dagen Burgh-Haamstede Superluxe genieten in Zeeland 3 dagen 3 dagen Genieten aan de Costa del Sol TUJ Winterzon in Torremolinos 8-daagse vliegreis Vanaf Vertrek: t/m december 2016 2 overnachtingen in Fletcher Hotel- Restaurant De Dikke Van Dale Gevestigd in een voormalig klooster Vertrek: t/m december 2016 2 overnachtingen in Fletcher Hotel- Restaurant De Dikke Van Dale Gevestigd in een voormalig klooster Vertrek: t/m december 2016 V 2 overnachtingen in Grand HotelTer Duin Ligt aan de voet van de Zeepeduinen en op fietsafstand van het brede Noordzeestrand Graag stellen we u voor aan het prachtige Grand Hotel Ter Duin in Burgh Haamstede. Het hotel is zo mooi dat u eigenlijk de deur niet eens uit wilt, maar de Kop van Schouwenland zal ook u betoveren. Het strand is maar liefst 17 kilometer lang en hoort tot de zonnigste gebieden van Nederland. De mooie omgeving bestaat uit duinlandschap, bossen en natuurlijk het strand. Zierikzee is uw bezoek meer dan waard. Dit prachtige stadje heeft leuke winkels, vele monumenten maar ook een mooie jachthaven. Andere aanraders zijn Deltapark Neeltje Jans en de leuke stad Middelburg. Prijzen bij aakomst op: prijs per persoon zo t/m do in nov. en dec. 79,50 vrijt/mzainnov. en dec. 89,50 zo t/m do in sept en okt. 99,50 vrij t/m za in sept en okt. 129,50 Toeslag alleengebruik: €20,-p.n. Geldig t/m december 2016, m.u.v. feestdagen Grand Hotel Ter Duin (4*) ligt aan de voet van de Zeepeduinen en op fietsafstand van het brede Noordzeestrand. Gasten worden hier verwend met eerlijke streekproducten, oprechte aandacht en een prachtige ambiance geïnspireerd op Art Nouveau. In de prachtige wellnessruimte kunt u in alle rust ontspannen. Er is een zwembad, een Finse sauna, een infraroodsauna en een Turks stoombad. Echt een heerlijk verwenhotel. Bij de prijs inbegrepen: Ontvangst met een welkomstdrankje 2 x overnachting in een comfort suite 2 x ontbijtbuffet 1 x culinair 3-gangen diner (aankomstdag) Gebruik van Turks stoombad, Finse sauna, zwem bad en fitnessruimte Wandelroutes door boswachterij Westenschouwen Gebruik van WiFi Exclusief: Toeristenbelasting a 2,50 p.p.p.n. Reserveringskosten: 14,50 per boeking 0, wat is Zeeland toch mooi. In deze authentieke provincie vindt u nog zalige rust, mooie natuur, prachtige stranden en natuurlijk heel veel water. Het vestingstadje Sluis zal u aangenaam verras sen. Het sfeervolle centrum heeft vele leuke win kels (ook op zondag open), bijzondere speciaalza ken en restaurantjes. Het strand van Cadzand Bad ligt op 10 minuten afstand. De historische steden Brugge, Gent en Damme zijn echte aanraders. Laat u hartelijk begroeten door gastvrij Zeeland. Fletcher Hotel-Restaurant De Dikke Van Dale (4*) is gevestigd in een voormalig klooster in het historische stadje Sluis, op de grens van België en Nederland. De klassieke sfeer wordt gecom bineerd met hedendaags comfort. Het hotel beschikt over alle faciliteiten voor een geslaagd verblijf, waaronder een gastronomisch restaurant, een gezellige lounge en een sauna en stoombad. Bij de prijs inbegrepen: Ontvangst met welkomstdrankje 2x overnachting 2 x ontbijtbuffet 1 x 3-gangen diner (aankomstdag) 1 x Entree Belfort Sluis óf entree Chocolade Museum Brugge Informatiepakketje van de omgeving inclusief fiets-en wandelroutes Gebruik van WiFi en gratis parkeren Exclusief: Toeristenbelasting a 2,00 p.p.p.n. Reserveringskosten: 14,50 per boeking Prijzen prijs per persoon okt. t/m dec. 99,- sept. 119,- Toeslag vrijdag en zaterdag in okt. t/m dec. 5,-p.p.p.n. Toeslag vrijdag en zaterdag in sept. €10,-p.p.p.n. Toeslag alleengebruik: 22,50 p.n. Geldig t/m december 2016, m.u.v. feestdagen Meer informatie en boeken: Ga voor de Superluxe genieten in Zeeland naar onze website reiskatern.nl/pzc/MAR1609 l\/frrp en voor de Zilt Zonnig Zeeland naar reiskatern.nl/pzc/MAR16010 of bel met Marrea Hotelarrangementen 0571-277744 VYr 3 'r 3 V,/ hotelarrangementen Een zonnige strandwandeling, flaneren over de boulevard, winkelen, of genieten van een Spaans wijntje met een tapa aan de haven. Dat is winter aan de Costa del Sol! De temperaturen zijn hier bijzonder aangenaam. Naast zon, zee en strand biedt deze Andalusische Costa tevens een verrassend en afwisselend achterland. Flaneren in Mijas Shoppen in Malaga De Nederlandse reisleiding neemt u mee op stap. In het schilderachtige Mijas kunt u flaneren over het gloed nieuwe kustpad en de Moorse toren bezoeken. En u gaat naar Malaga, waar u in het nieuwe havengebied Muelle Uno heerlijk kunt shoppen. Hotel Lago Rojo Torremolinos U verblijft in een ruime junior suite met koelkast, Nederlandse tv en balkon. Er is een restaurant, lounge en zwembad. Op het dakterras, met jacuzzi en ligbedden, kunt u lekker loungen en genieten van een prachtig panorama uitzicht. Ook kunt u er darten, tafeltennissen en (tegen betaling) biljarten. En drie keer per week geniet u er van live muziek! Inclusief: TUIfly retourvlucht Amsterdam - Malaga Luchthavenbelasting en brandstof- heffi ng Transfer luchthaven - accommodatie en v.v. 7 overnachtingen in hotel Lago Rojo 7 x ontbijt, lunch dinerbuffet water en wijn tijdens de maaltijden Nederlandse hostess Vi dag excursie Malaga (per bus met Nederlandse reisleiding) V2 dag excursie Mijas (per bus met Nederlandse reisleiding) Nu vanaf: €399,- p.p. Prijs is per persoon per arrangement o.b.v. 2 personen per kamer en Economy vlucht. Exclusief 2,50 calamiteiten fonds en 20,- reserveringskosten per online boeking. Vertrek maandag, donderdag en zaterdag. De vanaf prijs is beperkt beschikbaar op een aantal data. De actuele prijzen per vertrekdatum, voor andere reisduren en vertrek vanaf Eindhoven of Rotterdam vindt u in het reiskatern. Bekijk ook de sfeerfilm! Meer informatie en boeken Voor informatie, prijzen en om te boeken gaat u naar de website reiskatern.nl. U kunt ook bellen met TUI tel.: 0900-8847 (0,70 pg) of langsgaan bij een TUI winkel in de buurt 0.v.v. 50+ winterzon-pakker Costa del Sol - Hotel Lago Rojo. Meer informatie en boeken Ga voor Lago Rojo naar onze website reiskatern.nl/pzc/TUI1607 of bel metTUI 0900-8847 (0,70 pg) of ga langs bij een TUI winkel (•.- Vertrek: november 2016 t/m april 2017 Volpension V Uitstekend 4-sterren hotel V Inclusief 2 uitstapjes V Boek nu als eerste! Bruisend Torremolinos Torremolinos is van oorsprong een klein vissersdorp, uitgegroeid tot gezellige, populaire badplaats en aangenaam warme winter bestemming. Het heeft een mooi breed zandstrand, tal van winkels, authentieke tapas- restaurantjes en terrasjes. De boulevard komt uit bij de trendy jachthaven van Benalmadena en leent zich uitstekend voor lange wandelingen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 48