u ZEELAND 7 EVENEMENT: Obstacle Run We moesten uitkijken dat we niet te veel hooi op onze vork zouden nemen IÉ De gedachte dat je het voor een goed doel organiseert, maakt het nog mooier PZC ONLINE Erik Baas @ErikBaas "Geen treinen Zee land door fout @ProRail". #blunder doen moet je tien Burpees (een fit nessoefening waarbij je een push-up combineert met een sprong red.) doen en mag je ge woon weer verder. „Ik wil het par cours toegankelijk houden voor ie dereen", aldus De Putter „Met een beetje fatsoenlijke conditie zou je gewoon mee moeten kunnen doen." Ieder jaar probeert De Putter iets te wijzigen aan dat parcours. Maar dat is makkelijker gezegd dan gedaan. „Bij normale Obsta cle Runs wordt het inschrijfgeld geïnvesteerd in de hindernissen, bij ons is dat niet het geval", leg De Putter uit. De opbrengst gaat namelijk naar het onderzoek waar de stichting geld voor inzamelt. Daardoor is het evenement afhan kelijk van sponsoren. „En ik kan natuurlijk moeilijk tegen een be- tonleverancier zeggen dat hij een stapel hout moet leveren", aldus De Putter. Toch zie je zijn ogen oplichten en mondhoeken op krullen als hij vertelt over het evenement en het parcours van dit jaar. „Zo'n Obstacle Run zit gewoon helemaal in m'n straat je en de gedachte dat je het voor een goed doel organiseert, maakt het alleen maar mooier." Maas en De Putter verwach ten ongeveer 250 deelnemers aan de start, maar dat mogen er- wat hen betreft 500 worden. Inschrijven kan vandaag nog tot 13.00 uur. Gewoon jezelf mel den bij de start bij Fitland XL en je krijgt een plekje op de start- lijst. zaterdag 3 september 2016 Goes vandaag, inschrijven tot 13.00 uur Een parcours van acht of twaalf kilometer vol uitda gende hindernissen. voor iedereen Kijk op www.pzc.nl of O ©pzcredactie facebook.com/depzc ©pzcredactie 4 Maris en Ron zijn bezig met een parcours bij de brug. FOTO'S MECHTELD JANSEN Angelo (boven) en Rico zijn de organisatoren van de trail. AMATEURVOETBAL Het is zover: de competitie van het amateurvoetbal barst dit weekeinde écht los. Be nieuwd naar de uitslagen van uw favoriete Zeeuwse club? U hoeft niet op de krant van maandag te wachten. Zowel zaterdag als zondag vindt u op www.pzc.nl een overzicht van de gespeelde wedstrijden tot en met de vijf de klasse, de uitslagen én de doelpuntenmakers. TWITTER Hoewel de werkzaamheden aan het spoor door ProRail zijn uitgesteld, rijden er dit weekend geen treinen tussen Vlissingen en Goes. ProRail had de NS pas afgelopen dins dag laten weten dat de werk zaamheden zouden worden uitgesteld, omdat het werk op nieuw moet worden aanbe steed. Dat was voor de NS te kort dag om de aanpassingen in de dienstregeling terug te draaien. Het gevolg is dat treinreizigers in Zeeland op een later tijdstip nóg eens overlast ondervinden, als de werkzaamheden alsnog wor den uitgevoerd. ProRail baalt van zijn onoplettendheid en gaat de interne procedures te gen het licht houden, zegt een woordvoerder. ONLINE TOP 5 1. Magazijnmedewerkers Bax-Shop per direct op non-actief na wilde staking 2. Is het einde in zicht voor bakkie troost? 3. Nieuw automerk Havelaar vestigt zich in Goes 4. Motorrijder rijdt tegen verlo ren kruiwagen op de A58 5. KLM Wijnpanel kiest pinot gris van De Kleine Schorre, maar daar is te weinig van —Sabine Maas, Stichting Jayden —Angelo de Putter, parcoursbouwer

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 43