Waar zijn wij naar op zoek? NNZ Focus on you In bezit van rijbewijs B,C,E code 95 ZEEVISGROOTHANDEL BV Wij zoeken een talent voor onze kweekvijver Advies Acceptatie Interesse in deze baan? AutoTrack toont meer dan BOVAG garantie 7 (3) AutoTrack Logistiek Manager/ Vestigingsmanager Rilland trajectbegeleider kwetsbare jongeren Stuur dan je sollicitatie en cv naar: Zeevisgroothandel Poppe B.V. Postbus 8040 4330 EA MIDDELBURG of mail naar: chauffeurbij@poppeveere.nl Z CheckCheck medewerker gevraagd medewerker gevraagd medewerker gevraagd CHAUFFEUR Zeevisgroothandel Poppe B.V. importeert en exporteert een groot assortiment van verse vis van en naar: België, Duitsland, Frankrijk, Groot-Brittannië en Spanje. Naast onze vestiging in Middelburg hebben wij ook een vestiging in Boulogne sur Mer F Uitstekende arbeidsvoorwaarden - Rilland (Zeeland) Bedrijf Sinds 1922 is NNZ als familiebedrijf actief in de wereld the packaging network van verpakkingen. Ooit begonnen als handelsfirma in jute zakken, heeft het bedrijf haar expertise uitgebreid naar innovatieve verpakkingen. NNZ is gegroeid naar een organisatie met vestigingen in Europa, de Verenigde Staten en Canada en heeft activiteiten over de hele wereld. NNZ heeft een centrale positie in een wereldwijd netwerk van verpakkingsproducenten, onderzoeksinstituten, universiteiten en retailorganisaties. NNZ opereert in de volledige verpakkingsketen: van grond stofproducent tot consument. Functie Als Logistiek Manager/Vestigingsmanager zorg je voor het stroomlijnen en optimaliseren van de gehele supply chain (warehousing en transport) in de Benelux. Uiteraard doe je dit samen met je team, waarbij je zo inzet dat iedereen goed gemoti veerd en efficiënt kan werken. Je geeft leiding aan 12 medewerkers. Om je functie goed uit te oefenen, zorg je voor een goede communicatie en samenwerking tussen de afdelingen. Je richt je continu op de verbetering van leverbetrouwbaarheid richting klanten en optimaal voorraad beheer binnen het DC in Rilland. Je geeft verbeteradvies aan het management en leidt waar nodig verandertrajecten. Tevens ben je verantwoordelijk voor de inkoop van transport. Bij succes is er de mogelijkheid om je werkzaamheden uit te breiden naar groepsniveau. Kandidaat Afgeronde FIBO-opleiding met meerdere jaren werkervaring in een vergelijkbare functie. Consultant: Richard Bloemsma, mobiel 06 29 23 90 66 zaterdag 3 september 2016 Kijk voor meer informatie op www.zlm.nl/vacature Bekijk deze vacature op yer.nl/job/7241300 verzekeringen u tevreden, wij tevreden De M van Middelburg is markant. Hij symboliseert het karakter van onze stad: monumentaal en tegelijkertijd modern. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. Monumentaal is de binnenstad met zijn koopmans-woningen en pakhuizen, zijn gotische stadhuis en middeleeuwse abdij. Modern zijn de voorzieningen, winkels, nieuwbouw en festivals. Modern is ook de ruimte die de gemeente biedt. Ruimte voor vernieuwing en verbetering. De Gemeente Middelburg is een ambitieuze gemeente. De organisatie ontwikkelt zich op vele terreinen, waarbij inwoners, bedrijven en bezoekers centraal staan. De vastgestelde ambities vragen om flexibele en slagvaardige medewerkers, die positief en enthousiast omgaan met veranderingen. De gemeentelijke organisatie staat een open en informele cultuur voor, waarbij integraal management en een grote mate van eigen verantwoordelijkheid voor de medewerkers vanzelfsprekend zijn. Hierbij wordt klant- en resultaatgericht gedacht en gewerkt. Het Regionaal Bureau Leerlingenzaken (RBL) is onderdeel van onze afdeling Stedelijk Sociaal Beleid. Het RBL houdt onder meer toezicht op het naleven van de Leerplichtwet voor kinderen en jongeren tot 16 jaar en de kwalificatieplicht voor jongeren tot 18 jaar. Daarnaast is het RBL verantwoordelijk voor de uitvoering van de 'Wet Regionale Meld- en Coördinatiefunctie voortijdig schoolverlaten'. Voor het RBL Walcheren zoeken wij een enthousiaste, daadkrachtige: (Vso, Pro en Entree) voor 36 uur per week, tot 1 september 2018 Functie Als trajectbegeleider ben je het aanspreekpunt voor scholen, ouders, leerlingen, collega's, klantmanagers, jobcoaches, jobhunters en diverse hulpverleners voor kwetsbare leerlingen van het VSO, PrO en Entree in het kader van Leerplicht, Kwalificatieplicht en Passend Onderwijs. Je adviseert over en organiseert samen met de belanghebbenden en verantwoordelijke uitvoerders een passend (maatwerk) studieloopbaantraject waarmee de leerling zich binnen de mogelijkheden en persoonlijke situatie kan ontwikkelen en een beter en realistisch perspectief krijgt op (arbeid)participatie. Profiel Als trajectbegeleider beschik je over een HBO-opleiding in de richting van sociaal- agogisch of pedagogisch. Je hebt affiniteit met de doelgroep 18- tot 23-jarige voortijdig schoolverlaters. Bij voorkeur heb je kennis van de wet- en regelgeving omtrent de kwalificatieplicht, de jeugdzorg, het onderwijssysteem en de ontwikkelingen op het gebied van onderwijs en arbeidsmarkt. Aanbod Het salaris bedraagt maximaal 3.697,- bruto per maand (functieschaal 9). Ook kennen wij afhankelijk van het functioneren een uitloopschaal tot maximaal 4.105,- bruto per maand. Salarisbedragen zijn gebaseerd op een 36-urige werkweek. Meer informatie vind je op www.middelburg.nl 068301008 WT Autotrack Adv 104x118mm_BOVAG garantie_v2-aflopend.indd 1 14/07/16 10:24 Het kopen van een auto is iets om naar uit te kijken. Zeker als je snel alle informatie duidelijk hebt. Bij AutoTrack vind je de meeste auto's met BOVAG garantie. Daarnaast checken we elke auto op meer dan 10 punten. En tonen we de juiste kilometerstanden. Als er iets niet klopt, komt een auto er bij ons niet op! Wel zo prettig, toch?

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 16