Km k Familieberichten uiring A Aty Adam-Nijenhuis Pieter Adriaan Lindhout Arie van den Bosch Eliza Petronella Schot-Boon Piet Flikweert COLOFON Familieberichten Juist dan... mevrouw Adriana Wilhelmina Lambrechtse-Dansen Jannie van den Bosch - Flipse Schiedam, 08-05-1947 t Middelburg, 29-08-2016 Cornelis Jan van der Have Dineke de Kam-Westdorp Verdrietig en dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, delen wij u mede dat rustig van ons is heengegaan onze moeder, oma en zus weduwe van Paul Adam Borger, Rotterdam, 27 maart 1940 28 augustus 2016 Wij hopen dat ze nu weer bij "haar" Paul is. Rotterdam: Frank en Thera Adam-van Straaten Dirk Wies Krijn Janine Adam Groningen: Janny Nijenhuis Bé Iemhoff Veendam: Lammy Nijenhuis f Burgemeester de Villeneuvesingel 3 3055 AL Rotterdam De begrafenis heeft woensdag 31 augustus 2016 in besloten kring plaatsgevonden op begraaf plaats "Vredehof" te Burgh-Haamstede. Ten gevolge van een tragische gebeurtenis in woonzorg centrum Nieulande te Krabbendijke is overleden Wij zijn hierdoor diep getroffen. Wij wensen de kinderen, kleinkinderen, achterkleinkinderen en alle verdere familie van mevrouw Lambrechtse sterkte en kracht toe in deze moeilijke tijd. Namens alle cliënten en medewerkers van Zorggroep Ter Weel en in het bijzonder de cliënten en medewerkers van het woonzorgcentrum Ter Weel Krabbendijke/ Nieulande, de cliëntenraad van Ter Weel Krabbendijke, het managementteam en de Raad van Toezicht, Coby Traas, bestuurder Zorggroep Ter Weel Dankbaar dat hij zolang in ons midden mocht zijn delen wij u mede dat, toch nog onverwacht, van ons is heengegaan onze lieve vader, schoonvader en opa Sinds 9 maart 2012 weduwnaar van Anna Magdalena Riemens in de leeftijd van 87 jaar. Achterveld: Elly van Uhm-Lindhout Theo van Uhm Natasja en Herman Pieter en Feline 's-Heer Hendrikskinderen: Hans Lindhout Silvia Lindhout-van Beek Bonita en Mark Ni kit a Goes, 30 augustus 2016 St. Maarten in de Groe Correspondentieadres: Zwanenburg 5, 4472 BG 's-Heer Hendrikskinderen. Maandag 5 september is er van 10.30 tot 10.50 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van hem te nemen in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, worden gehouden om 11.00 uur in bovengenoemd uitvaartcentrum. Na de afscheidsdienst is er in het uitvaartcentrum gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. vrijdag 2 september 2016 15 Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is overleden mijn man en onze vader echtgenoot van J. van den Bosch - Flipse Evelyn Rob Speciaal woord van dank aan het Hospice "Sint Jans de Casembroot" te Middelburg voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Hondegemsweg 19 4364AB Grijpskerke De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. De liefde die je aan ons allen hebt gegeven zullen wij koesteren, alle dagen in ons leven. Vol bewondering voor de manier waarop hij het onvermijdelijke aanvaardde en daarmee voor ons het afscheid minder moeilijk maakte, geven wij kennis dat is overleden 27 augustus 1936 31 augustus 2016 Ria Monique en Frans Bart Tijs Sof ie Gert-Jan Eemstein 98 3332 NE Zwijndrecht Op verzoek van Cees zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. We zullen hem heel erg missen We hebben afscheid moeten nemen van onze zus, schoonzus en tante. We zullen haar erg missen. Echtgenote van Karei de Kam Kees en Karin Westdorp-Bakker Niels en Suzan Dianne en Roy Bastiaan en Natascha oma Dien van Floortje, Senna, Lynn en Tess s Gravenpolder, 30 augustus 2016 r- vr/x Voor de vele blijken van medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze geliefde stiefmoeder, oma, overoma en over-overoma betuigen wij onze welgemeende dank. kinderen, kleinkinderen, achterkleinkinderen en achterachterkleinkinderen Bruinisse, september 2016 "Geloof, hoop en liefde" Veel en troostvol was uw medeleven na het overlijden van mijn geliefde man, onze zorgzame vader en opa mede namens de kinderen en kleinkinderen daarvoor hartelijk dank. Ida Flikweert-van Klinken Nieuwerkerk, september 2016 Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. WIJ ZIJN ER OM U TE HELPEN Juist bij een overlijden heeft u een uitvaartverzor ger nodig die met een enkel woord begrijpt wat de wensen zijn. Die kan bogen op een jarenlange erva ring. Die weet dat juist de kleinste details zo belang rijk zijn. Onze mensen staan klaar als het nodig is. Overtoom 'ÜZZD Groen Uitvaart Zorgcentrum Zeeland Van Dishoeckstraat 620 telefoon (0118)413417 4382 XW Vlissingen www.uzzl.nl )413417^fl Mettle Jffie J ITVAARTVERZORGSTERS

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 64