Familieberichten OysrJaila/) Johanna Peene-Melse Betje Jannigje Haakman - ten Wolde 14 vrijdag 2 september 2016 Bedroefd delen wij u mee dat door de Heere, na een langdurig geduldig gedragen lijden, uit ons midden is weggenomen onze geliefde moeder, schoonmoeder, oma en opoe sinds 14 februari 1981 weduwe van Jan Peene in de leeftijd van 83 jaar. Maarten en Corrie Peene-Riemens Jolanda en Leonard, Lars, Anne-Lynn Christa en Corné, Linde, Sophie, Ralph, Emma Cornelia en Marijn, Maurits, Lucas Jan Marina en Pieter Marit Jakob en Lia Peene-Francke Esther en Pieter, Pjotr, Lieke, Femme Johnny en Anita, Evanne Martin en Vera, Milan, Vincent Han en Johanna, Esmée, Finn Lindy en Coen, Jort, Laura Henny en Ah Minderhoud-Peene Jan en Linda, Eloise (in herinnering), Hannah, Job Bram en Anja, Lana Jos en Monica, Aron, Boaz, Lukas Anna en Peter, Romi Pim en Anne Fredy en Peter Faasse-Peene Anniek en Christian, Sven, Stan Bart en Chantal Mirjam en Julian Jan en Hannie Peene-Verhulst Harriët en Joeri, Naomi, Benthe, Mirthe Marriël en Hans, Milan Jorran Leon en Mariska Peene-Salomé Kim Maurice Roland Hans en Nicole Peene-Mekes Kyra Nardo Ferran Sander en Diana Peene-Vree Vera Joanne Jeffrey Mark Eben Haëzer, Briandlaan 2, Middelburg 31 augustus 2016 Correspondentieadres: M. Peene Beatrixstraat 44 4361 EG Westkapelle Onze dank gaat uit naar allen die moeder met liefde en zorg hebben omringd. Op zaterdag 3 september is er van 16.00 tot 17.00 uur gelegenheid tot condoleren in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente, Rookstraat 1 te Westkapelle. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen in deze kerk op D.V. dinsdag 6 september om 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Westkapelle omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen Wanneer wij iemand vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde zus, schoonzus en tante Johanna Melse weduwe van Jan Peene in de leeftijd van 83 jaar. Sterke de Heere haar kinderen, (achter-)kleinkinderen en ook ons in dit verlies en heilige Hij deze roepstem aan ons aller hart. Middelburg, 31 augustus 2016 Johanna Peene - Melse Bedroefd, maar dankbaar om wie zij was, geven wij u kennis dat, in de vaste overtuiging van een beter hiernamaals, is overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en trotse oma Betsy 30 januari 1934 31 augustus 2016 J.C. Haakman Karei Haakman Lenneke Zoetemeijer Christine Liesbeth en Pim Roos - Haakman Daan Matthijs Maarten Haakman (in liefdevolle herinnering) Joanne Haakman - Huissen Jochem Ina Boudier - Bakkerlaan 9, 4481 DB Kloetinge Wij willen haar gedenken in een dienst van Woord en Gebed, waarvoor u wordt uitgenodigd, op dinsdag 6 september om 11:00 uur in het rouwcentrum aan het Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er in bovengenoemd rouw centrum gelegenheid tot condoleren en samenzijn. In plaats van bloemen liever een gift voor het onderzoek naar strottenhoofd- en longkanker. Een box hiervoor vindt u bij het condoleanceregister. "noe lig ik lekker, 'tis aolhoet Na een leven dat gekenmerkt werd door liefde, goedheid en eenvoud, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder en oma Paulien van Iwaarden-Traas - Paulina Dingena - in de leeftijd van 71 jaar. Wij zijn verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend. Yerseke: Jaap van I waarden Nisse: Helmie en TonnieFierloos Jarno, Remco Yerseke: Jacco en Kitty van Iwaarden Senna 1 september 2016 van Tienhovenstraat 34 4401 KK Yerseke De afscheidsdienst, geleid door ds. C. Baggerman, wordt maandag 5 september om 13.30 uur gehouden in de Hervormde Kerk te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het Hervormd Kerkelijk Centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Tot ons groot verdriet is overleden mijn lieve zus en onze tante Paulien van Iwaarden-Traas D.P. Nieuwenhuize-Traas M. Nieuwenhuize (in herinnering) Ella en Kees Daisy We wensen Jaap, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Met verdriet in ons hart moeten wij afscheid nemen van onze schoonzus en tante Paulien van Iwaarden-Traas We wensen Jaap, kinderen en kleinkinderen sterkte met dit verlies. Yerseke: Henk en Betje van Iwaarden-Pekaar Yerseke: Stien t en Piet t Lamper-van Iwaarden Goes: Corrie van Iwaarden-Sonke Jan van Iwaarden t Yerseke: Lenie Zuijdwegt-van Iwaarden Bas Zuijdwegt t Yerseke: Dien Lamper-van Iwaarden Henk Lamper t Kruiningen: lna en Piet Koster-van Iwaarden Rilland: Jozien en Luuk Wiskerke-van Iwaarden Anneke van Iwaarden t Neven en nichten Na vele jaren vriendschap is overleden mijn lieve vriendin Paulien van Iwaarden Jos Biersteker Yerseke, 1 september 2016 Zoetermeer S. Louws-Melse M. Louws (in herinnering) Domburg W. Louws-Melse P. Louws Aagtekerke L. Melse (in herinnering) C.C. Melse-de Visser Aagtekerke L. Wisse-Melse S. Wisse (in herinnering) Westkapelle F. Westerbeke-Melse (in herinnering) W.Westerbeke (in herinnering) Axel J. Scheele-Melse (in herinnering) C. Scheele (in herinnering) Westkapelle L. Peene-Melse (in herinnering) M. Peene (in herinnering) Aagtekerke J. Malj aars-Melse J.C. Maljaars (in herinnering) Aagtekerke S. Maljaars-Melse A. Maljaars neven en nichten Met droefheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze geliefde schoonzuster en tante Sterke de Heere de kinderen en familie en heilige deze roepstem aan onze harten Westkapelle 31 Aug 2016 M Verstraate - Peene Maarten en Hanneke Henk

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 63