Familieberichten Paul Neve Paul Jan Cornelis Quist Pieter Adriaan Lindhout 14 vrijdag 2 september 2016 COLOFON Familieberichten Dineke de Kam-Westdorp Paul Neve De wil was er nog, de kracht niet meer. Bedroefd omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, na een intensieve en liefdevolle verzorging in het AZ Sint Jan te Brugge, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa, broer en zwager echtgenoot van Emmy de Broek Oostburg, 2 april 1943 t Brugge, 31 augustus 2016 Oostburg: Emmy Quist-de Broek Ilona en Luc Jill, Lois, Eliza, Joop Fiona en Ricardo Tara Saratoga CA (U.S.A.): Hennyenjan Correspondentieadres: Oudestad 2a 4501 JB Oostburg De uitvaart zal plaatsvinden op woensdag 7 september om 14.00 uur in crematorium Blauwe Toren, Zeelaan 2 te Brugge, waarna u in de gelegenheid bent om te condoleren. Wilt u, indien u geen uitnodiging heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Dankbaar dat hij zolang in ons midden mocht zijn delen wij u mede dat, toch nog onverwacht, van ons is heengegaan onze lieve vader, schoonvader en opa Sinds 9 maart 2012 weduwnaar van Anna Magdalena Riemens in de leeftijd van 87 jaar. Achterweld: Elly van Uhm-Lindhout Theo van Uhm Natasja en Herman Pieter en Feline 's-Heer Hendrikskinderen: Hans Lindhout Silvia Lindhout-van Beek Bonita en Mark Nikita Goes, 30 augustus 2016 St. Maarten in de Groe Correspondentieadres: Zwanenburg 5, 4472 BG 's-Heer Hendrikskinderen. Maandag 5 september is er van 10.30 tot 10.50 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van hem te nemen in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, worden gehouden om 11.00 uur in bovengenoemd uitvaartcentrum. Na de afscheidsdienst is er in het uitvaartcentrum gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Johanna Melse De liefde die je aan ons allen hebt gegeven zullen wij koesteren, alle dagen in ons leven. Vol bewondering voor de manier waarop hij het onvermijdelijke aanvaardde en daarmee voor ons het afscheid minder moeilijk maakte, geven wij kennis dat is overleden Cornelis Jan van der Have 27 augustus 1936 31 augustus 2016 Ria Monique en Frans Bart Tijs Sof ie Gert-Jan Eemstein 98 3332 NE Zwijndrecht Op verzoek van Cees zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. "We zullen hem heel erg missen We hebben afscheid moeten nemen van onze zus, schoonzus en tante. We zullen haar erg missen. Echtgenote van Karei de Kam Kees en Karin Westdorp-Bakker Niels en Suzan Dianne en Roy Bastiaan en Natascha oma Dien van Floortje, Senna, Lynn en Tess s Gravenpolder, 30 augustus 2016 Stil ging je heen, lang heb je gewacht. Op het laatst weinig gesproken, maar veel gedacht. Je bent nu daar, waar je rusten mag. Wij hadden zo graag nog wat langer met elkaar willen genieten. Het heeft helaas niet zo mogen zijn. Vandaag hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa, schoonvader, opa, broer en schoonbroer echtgenoot van Tiny d'Hooghe Krevershille, Hengstdijk, 8 september 1955 31 augustus 2016 Hengstdijk: Tiny Neve-d'Hooghe Terneuzen: Evelien en Jeroen Ras-Neve Terneuzen: Vanessa en Luck de Bruijn-Neve Quinten, Tess, Brennan familie Neve familie d'Hooghe Kievitstraat 1, 4585 AJ Hengstdijk De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 5 september om 14.00 uur in de aula van het crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij zijn verdrietig door het overlijden van onze broer, schoonbroer en oom Lisette en Willij de Poorter-Neve Yvonne en Freddy de Poorter-Neve Christian en Michiel James-Neve Neven en nichten Met veel verdriet hebben we afscheid genomen van Zussen en broers schoonzussen en zwagers neven en nichten d'Hooghe Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde zus, schoonzus en tante weduwe van Jan Peene in de leeftijd van 83 jaar. Sterke de Heere haar kinderen, (achter-)kleinkinderen en ook ons in dit verlies en heilige Hij deze roepstem aan ons aller hart. Zoetermeer S. Louws-Melse M. Louws (in herinnering) Domburg W. Louws-Melse P. Louws Aagtekerke L. Melse (in herinnering) C.C. Melse-de Visser Aagtekerke L. Wisse-Melse S. Wisse (in herinnering) Westkapelle F. Westerbeke-Melse (in herinnering) W.Westerbeke (in herinnering) Axel J. Scheele-Melse (in herinnering) C. Scheele (in herinnering) Westkapelle L. Peene-Melse (in herinnering) M. Peene (in herinnering) Aagtekerke J. Maljaars-Melse J.C. Maljaars (in herinnering Aagtekerke S. Maljaars-Melse A. Maljaars neven en nichten Middelburg, 31 augustus 2016 Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 43