Al het moois bin uit WALCHEREN 7 Overnachten in een toren De Gevangentorensuite in Vlissingen is helemaal af. Gasten moeten er 83 treden voor beklimmen, maar dan hebben ze ook wat. ri9n De spits van de Gevan gentoren aan de bou levard in Vlissingen werd tot voor kort nooit gebruikt. Zon de, vonden de uitbaters. Ze zagen mogelijkheden in de authentieke ruimte, dus verbouwden ze de boel. Met als resultaat een luxe ho telsuite van twee etages. Omdat de Gevangentoren een monument is, verliep het allemaal niet van een leien dakje. Er kwa men allerlei commissies en ver gunningen om de hoek kijken en het heeft drie jaar geduurd voor al het papierwerk rond was. De ver bouwing zelf daarentegen ging re delijk rap. In een paar maanden tijd was de kale torenspits omgeto verd tot een sfeervolle suite. Gasten moeten 83 treden be klimmen op een smalle wentel trap om in hun verblijfplaats op de bovenste verdieping terecht ko men. Het kost even wat moeite (en 349 euro), maar dan hebben ze ook wat. Eerst betreden ze de woonkamer: een ruime kamer met een zithoek en tv, een eet hoek en een aanrecht met wasbak en minibar. De kamer wordt 'ge broken' door een trap, die naar een extra toilet leidt. Ledlampen benadrukken de originele stenen muren. Wat misschien nog wel het meest bijzondere is, is de deur naar buiten, waar de gasten een rondje rond hun verblijf kunnen lopen en van het zicht op de Wes- terschelde kunnen genieten. Nog een trap omhoog is de eta ge waar het allemaal om draait: de slaap- en badkamer. Vanuit de boxspring, die op een verhoging staat, kunnen de gasten boten af en aan zien varen. Kijken ze om hoog, zien ze door het glazen pla fond het puntje van de torenspits. Alles in deze kamer is op afstand bedienbaar; de bedlampjes, de sterrenhemel, het verstellen van de bedden en de tv-lift. Achter het bed zit de badkamer. Naast het ruime bubbelbad en de inloopdouche, is ook hier aan de nieuwste snufjes gedacht. De spie gel is voorzien van verwarmingse- Gasten zien de schepen op de Westerschelde vanuit hun bed af en aan varen lementen, waardoor die na het douchen niet beslaat. Na een nacht op de 'Rolls-Roy ce onder de bedden', staat het ont bijt al bovenaan de trap. Een grote mand met croissants, krentenbol len, harde en zachte broodjes, fruit en kwark. En de gasten heb ben alle tijd om het lekkers te ver orberen, want ze moeten pas om 12.00 uur uitchecken. Conclusie? Het is geen straf om in deze toren gevangen te zitten. WOONPLAZA komt van binn9nuit vrijdag 2 september 2016 Na het trotseren van 83 treden kom je als gast aan in de ruimte woonkamer, voorzien van een zit hoek met tv, een eethoek en een aanrecht met wasbak en minibar, fotos ruben oreel Luxe en authentiek Elodie Kint De Gevangentoren van buiten gezien. Uitzicht op het strand en de boulevard. Slaapkamer met uitzicht op de Westerschelde. Vanaf boven heb je ook een prachtig uitzicht. Design on Stock staat voor topdesign tegen een scherpe prijs. Banken, fauteuils, stoelen, poefs, salon-, bijzettafels en accessoires; met een herkenbare, tijdloze vormgeving. Kom langs en laat u inspireren door dit gave, eigentijdse Nederlandse merk bij Binnenuit Meubelen. 100 woonmerken 9.000m2 inspiratie persoonlijk woonadvies Schouwersweg 7 Heinkenszand 0113 561482 binnenuit.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 36