f}£s Bs/ijihian mensenlinq.nl Familieberichten V J? Annie Bruijnseels-Jansens Arie Hazenboom Wil Mac ka a ij-van Hal COLOFON Familieberichten 0 Cees Bruijnseels Beatrijs Hazenboom - van den Heetkamp Jord Geertruida Tellier-Sturm Truus Guust Theenaart Telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1 a Kapelle voor een persoonfij^e uitvaart begeleiding Het adres voor een respectvofafscheid. woensdag 31 augustus 2016 15 Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van de kracht. Maar ondanks je verlies van de strijd om het leven, heb jij ons een goed voorbeeld gegeven. Op donderdag 25 augustus 2016 ging rustig en kalm van ons heen onze lieve tante weduwe van in de leeftijd van 90 jaar. Breskens: Cadzand: Terneuzen: Cadzand: Knokke-Heist: Kwadendamme: Adrie en Jo Jaap en Anneke Cor en Corrie Marie en Adrie t Johan en Ineke Mimi en Jaap Een speciaal woord van dank aan het verplegend personeel van Rozenoord te Sluis. Correspondentieadres: Adrie Jansens Crijnssenlaan 10, 4511XH Breskens De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Je was een rots in de branding en koerste recht door zee. Je trotseerde storm en golven alleen.je had de wind niet mee. Dankbaar voor alle liefde en humor die hij ons tot het eind heeft gegeven hebben wij bij het vallen van de nacht afscheid genomen van mijn lieve man, onze vader en opa echtgenoot van hij overleed in de leeftijd van 76 jaar op 28 augustus 2016 U kunt afscheid nemen van Arie in het uitvaart centrum Fluitekruidstraat 8 te Goes op vrijdag 2 september van 19:00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 3 september om 12.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Correspondentieadres: Nieuweweg 41, 4435 AC Baarland Dag lieve bikkel. Het is goed zo. Op 26 augustus is op de leeftijd van12 jaar overleden onze kleinzoon en kanjer: zoon van Monique Walraven en Wibo Benedictus Gré en Jaap Walraven Pr. fred. hendriklaan 2 4382 BE Vlissingen De zon scheen de bloemen bloeiden de vogels floten en toen was het stil Na een lang en zoekend leven vond zij eindelijk rust en vrede Houten, 31 oktober 1924 Vlissingen, 29 augustus 2016 Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Correspondentieadres: Willeke Klaassen Burgemeester Stemerdinglaan 34 4388 AB Oost-Souburg Gelegenheid om afscheid van haar te nemen vrijdag 2 september om 13.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal er om 14.00 uur een korte overdenking gehouden worden, waarna de crematie zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Na een lang, heel liefdevol, zorgzaam en voldaan leven is zaterdag 27 augustus 2016 op 96- jarige leeftijd in Arnhem overleden weduwe van Bram Tellier Een belangrijke leidraad in haar leven was: de Heer is mijn Herder. Psalm 23 Randwijk: Ineke de Jager-Tellier Wim de Jager Randwijk: Trudy en fust Hen>eld: Gilles en Juliette Amsterdam: Marietta en Jörgen Blaricum: Rien Tellier Kiek Greebe Muiderberg: Robert en Ursula Bussum: Nanette en Reinier en achterkleinkinderen Een korte herdenkingsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 2 september om 14.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 20, 4463 AJ Goes. Aansluitend begraven wij haar in het familiegraf. Na afloop is er gelegenheid om de familie te condoleren in de bovengenoemde aula. Correspondentieadres: Rien Tellier, Piepersweg 4, 1261 DC Blaricum ADMIRAAL DE RUYTER ZIEKENHUIS Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Echtgenoot van onze lieve, zeer gewaardeerde collega Margo. Wij wensen Margo en de kinderen veel sterkte met dit enorme verlies. Team afdeling CCU en Cardiologie van het ADRZ ZORC3 Peter Butler Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Naam Plaats Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op Twitter Ei like ons op Facebook Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 63