Daan Hengst f Familieberichten Üi/arJadsi) w. 14 woensdag 31 augustus 2016 Neeltje Jacomina Cevaal-Kodde Pieternella Willemina Dol-Jonker Corrie Kosten - Janse Corrie Kosten oil Iedere dag iverd de ivereld kleiner de mogelijkheden minder. De levenswil bleef, het leven niet. Heel verdrietig, maar dankbaar dat wij zo lang samen mochten zijn, geven wij u kennis van het overlijden van mijn dierbare vrouw, onze lieve moeder en oma Nel gehuwd geweest met Anthonie Ferdinand Dol f 30 december 1973 Haamstede, 28 december 1930 28 augustus 2016 Burgh-Haamstede: Joop Roos Middelburg: Diana en Ad Nagelkerke-Dol Kar sten Vivian Caroline en Harry de Lange-Dol Cocky Roos en Floor Vermeulen W.G. Bootlaan 1 4328 LR Burgh-Haamstede De herdenkingsdienst zal gehouden worden vrijdag 2 september om 10.30 uur in uitvaartcentrum "Vredehof", Oude Lagezoom 6 te Haamstede. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. Onze dank en waardering gaat uit naar alle medewerksters van Buurtzorg Burgh-Haamstede en huisartsenpraktijk Baas. Nel Dol-Jonker Neeltje Jacomina Cevaal-Kodde Janine van Paassen Kort na haar tachtigste verjaardag hebben wij alleronver wachts afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoon zus en tante Jennie Luteijn-Dieleman Wij hebben respect voor de wijze waarop zij haar leven heeft geleefd. Voorschoten: Peter en Francien Dieleman- van Gorcom Den Haag: Eva Dieleman Dishoek: Rinus en Corrie Dieleman- van de Reepe Bakkum (NH): Maria Dieleman Neven en nichten Woensdag, 24 augustus 2016 Ons bereikte het droevige bericht van overlijden van onze oud-medewerker de heer N. van der Maas Wij wensen zijn familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Directie en medewerkers Limagrain Nederland B.V. Rilland Verdrietig en verslagen zijn wij door het overlijden van onze collega Daan Hengst We zullen zijn inbreng en enthousiasme erg missen. Wij wensen de familie veel sterkte toe de komende tijd. Kinderen, ouders, team, MR en AC Archipelschool de Lichtboei Westkapelle Ten gevolge van een tragische gebeurtenis in woonzorg centrum Nieulande te Krabbendijke is overleden de heer Nicolaas van der Maas Wij zijn hierdoor diep getroffen. Wij wensen de kinderen, kleinkinderen, achterkleinkinderen en alle verdere familie van de heer Van der Maas sterkte en kracht toe in deze moeilijke tijd. Namens alle cliënten en medewerkers van Zorggroep Ter Weel en in het bijzonder de cliënten en medewerkers van het woonzorgcentrum Ter Weel Krabbendijke/ Nieulande, de cliëntenraad van Ter Weel Krabbendijke, het managementteam en de Raad van Toezicht, Coby Traas, bestuurder Zorggroep Ter Weel -IfCr [0 Als het leven niet meer gaat zoals je hoopt, doordat je zoveel wordt ontnomen en het leven niet meer 'jouw levenis, dan berusten wij erin, dat ook voor jou het einde is gekomen. Na een afnemende gezondheid is in de leeftijd van 99 jaar van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en oma Simnia Sinds 8 april 1997 weduwe van Johannes Joos Cevaal Oost- en West-Souburg, 14 november 1916 Domburg, 29 augustus 2016 Arno Cevaal (in herinnering) Rudi Eddy en Wilma Jan en Leny Cevaal Hans en Mariëlle, Kim, Sabien Anita en Martin, Mandy, Danique Jopie en Louw Lievense Madeion en Ranni, Fleur, Boy Han en Judith, Kris, Tom, Luuk Ineke en Wim Broekhoven Axel en Monique, Mike, Lisa Manon en Jack, Imke, Daan Johan Cevaal en Hanny Walraven Piet en Ella Cevaal Correspondentieadres: Oostkapelseweg 14, 4364 RD Grijpskerke De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 2 september om 11.00 uur in de Michaëlskerk, Kerkring 26 te Grijpskerke. Aansluitend aan de dienst vindt de begrafenis plaats omstreeks 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Grijpskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Opstandingskerk. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgcentrum Simnia voorde liefdevolle verzorging. Goes, Plotseling ging van ons heen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde zus en tante Serooskerke: W. Kodde Middelburg: C.P. Vos-Kodde Neven en nichten Een vrouw met een lach en een traan Verdrietig delen wij u mee over dit onverwacht veel te vroege en snelle heengaan van Zo een 8 jaar is zij in ons midden geweest van de woning Grote kade en later Hendrikstraat. 12-10-1971 t 27-08-2016 Wij wensen Vader, Broer, Schoonzus en Tante en verdere familie veel sterkte toe in dit grote verlies. Clienten en Personeel van de Hendrikstraat 44 Stichting Zuidwester. Goes, 29-08-2016 We zullen haar optimistisch karakter missen. Heel veel sterkte gewenst voor Joop, de kinderen en kleinkinderen en haar familie. Jan Jonker (in herinnering) en Lenie Jonker- du Bois Ariane Sinke-Jonker en Anton Sinke Neven en nichten Augustus 2016 Overleden is onze medebewoonster Wij wensen Dies, zijn kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe in de komende tijd. Namens de bewoners van de Appelgaard. Als je in het leven zoveel geeft, aan zovelen blijf je voortleven Vol ongeloof en verdriet nemen wij afscheid van onze broer, zwager en oom Marleen, Maaike en Michel, Tom en Renie wij zijn er voor jullie. Piet en Lies Hengst-Dingemanse Mariska en Alex Lente en Joris Jeroen en Marie-Anne Jelmer en Minthe Marja en Peter Gabriëlse-Hengst Marijn en Denise Niels en Samira Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze schoonzus Martha den Dekker-Kosten Adrie Bruggeman-Kosten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 62