OyarJailau X Familieberichten [Ml V A Annie Bruijnseels-Jansens Richard Bracke 14 woensdag 31 augustus 2016 Adriana Eva Luteijn-Dieleman Mathilda Rosalia van den Brande-van Troost Claudia Sijnesael Wil Mackaaij-van Hal Jennie Jennie Luteijn-Dieleman Cees Bruijnseels Tilly Leonardus Franciscus van den Brande Ria Oostdijk Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat zij betekend heeft, moeten wij u tot onze diepe droefheid mededelen, dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder en oma echtgenote van Adriaan Matheus Anthonij Luteijn Hoek, 7 juli 1936 t Groede, 24 augustus 2016 Groede: A.M.A. Luteijn Otterlo: Marian Retranchement: Toni en Poldine Sem en Britt Correspondentieadres: Zeeweg 5 4503 PC Groede De afscheidsdienst heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. Kort na haar tachtigste verjaardag hebben wij alleronver wachts afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoon zus en tante Wij hebben respect voor de wijze waarop zij haar leven heeft geleefd. Voorschoten: Peter en Francien Dieleman- van Gorcom Den Haag: Eva Dieleman Dishoek: Rinus en Corrie Dieleman- van de Reepe Bakkum (NH): Maria Dieleman Neven en nichten Woensdag, 24 augustus 2016 Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van de kracht. Maar ondanks je verlies van de strijd om het leven, heb jij ons een goed voorbeeld gegeven. Op donderdag 25 augustus 2016 ging rustig en kalm van ons heen onze lieve tante weduwe van in de leeftijd van 90 jaar. Breskens: Cadzand: Terneuzen: Cadzand: Knokke-Heist: Kwadendamme: Adrie en Jo Jaap en Anneke Cor en Corrie Marie en Adrie t Johan en Ineke Mimi en Jaap Een speciaal woord van dank aan het verplegend personeel van Rozenoord te Sluis. Correspondentieadres: Adrie Jansens Crijnssenlaan 10, 4511XH Breskens De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 89 jaar. St. Jansteen: Henk en Lia van den Brande-Verschuren Cynthia Hans Hulst: Adrie en Marleen van den Brande-Cambeen Kevin en Anika Cindy en Matthew 29 augustus 2016 Correspondentieadres: De Verrekijker 29, 4564 DB St. Jansteen U kunt afscheid nemen van ma in familiekamer 1 van coöperatie DELA, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op donderdag 1 september van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 2 september om 13.30 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst, waarna de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de kapel, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als kennisgeving beschouwen. Nu Is de stilte compleet.... Maak je om mij geen zorgen. Ik kom wel waar ik zijn moet. Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij er u kennis van dat, na een afnemende gezondheid, van ons is heengegaan onze lieve zorgzame pa, opa en oud-opa weduwnaar van *15-02- 1926 Sluiskil 129-08-2016 Sluiskil Sas van Gent: Johnny en Jannie Nellie en Marco Monique en Bas Westdoipe: Carlo en Jolanda Barry en Marjolein, Allisha Mandy en Marcel, Dylan Nick Tycho Wesly AxelMarijke en Ceriel Joyce en Leander, Fenne Jesse Michael, Nikki Micha Sluiskil, 30 augustus 2016. Corr. adres Statenstraat 47 4551 VV Sas van Gent De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op zaterdag 3 september om 10.30 uur in Familiehuis De Geslootene Boom aan de kleine Markt 5-6 te Sas van Gent. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de begraafplaats Sint Jans Schorre te Sas van Gent, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. Pa ligt opgebaard in Familiehuis De Geslootene Boom, waar u vrijdag 2 september om 19.00 uur afscheid van hem kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. De strijd is gestreden, het leed is voorbij. De pijn is verdwenen, rust zacht, je bent vrij. Na een ongelijke strijd en na vele, dapper ondergane behandelingen, is totaal onverwacht van ons heen gegaan onze lieve moeder, dochter, zus, schoonzus en tante Oostburg, 6 november 1970 t Aardenburg, 24 augustus 2016 Aardenburg: Lorenzo Aardenburg: Nikita Nieuwvliet: Han en Lydia Sijnesael-van der Hooft familie Sijnesael Correspondentieadres: De Schepenstraat 10, 4527 AS Aardenburg Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. De zon scheen de bloemen bloeiden de vogels floten en toen was het stil Na een lang en zoekend leven vond zij eindelijk rust en vrede Houten, 31 oktober 1924 Vlissingen, 29 augustus 2016 Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Correspondentieadres: Willeke Klaassen Burgemeester Stemerdinglaan 34 4388 AB Oost-Souburg Gelegenheid om afscheid van haar te nemen vrijdag 2 september om 13.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal er om 14.00 uur een korte overdenking gehouden worden, waarna de crematie zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Na een lang, heel liefdevol, zorgzaam en voldaan leven is zaterdag 27 augustus 2016 op 96- jarige leeftijd in Arnhem overleden Geertruida Tellier-Sturm Truus weduwe van Bram Tellier Een belangrijke leidraad in haar leven was: de Heer is mijn Herder. Psalm 23 Randwijk: Ineke de Jager-Tellier Wint de Jager Randwijk: Trudy en Just Hemeld: Gilles en Juliëtte Amsterdam: Mariena en Jörgen Blaricum: Rien Tellier Kiek Greebe Muiderberg: Robert en Ursula Bussum: Nanette en Reinier en achterkleinkinderen Een korte herdenkingsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 2 september om 14.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 20, 4463 AJ Goes. Aansluitend begraven wij haar in het familiegraf. Na afloop is er gelegenheid om de familie te condoleren in de bovengenoemde aula. Correspondentieadres RienTellier, Piepersweg4,1261 DC Blaricum

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 42