w Familieberichten 16 dinsdag 30 augustus 2016 Corrie Kosten - Janse Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van Ineke van Damme - Asjes Ineke was van 1986 tot 2004 als medewerkster Burgerzaken in dienst bij de gemeente Kapelle. Wij wensen haar familie en geliefden veel kracht en sterkte toe om dit verlies te dragen. Namens de gemeente Kapelle, De gemeentesecretaris, De heer mr. A.J. van den Berge De burgemeester, De heermr. A.B. Stapelkamp Guust Cuust Theenaart Op 25 augustus 2016 ontvingen wij het droevige bericht van het overlijden van onze gewaardeerde medewerker en sympathieke collega Guust Theenaart Op I oktober 2002 trad Guust in dienst bij de gemeente Reimerswaal. Als senior beleidsmedewerker binnen de afdeling Financiën vervulde Guust vanuit het bedrijfsbureau in de Reimerswaalse organisatie een belangrijke spilfunctie op diverse terreinen, zoals de planning- en controlcyclus, kwaliteitsbewaking, werkprocessen en auditonderzoeken. Op zijn eigen positief kritische en stimulerende wijze bleef hij steeds op zoek naar het doorvoeren van verbeteringen in de gemeentelijke bedrijfsvoering. Voor hem stond dat proces nooit stil. Daarbij ontwikkelde hij zelfstandig methodieken en instrumenten. Slechts ruim vier maanden geleden bleek Guust ernstig ziek te zijn. Hoewel hij zeer betrokken was bij de Reimerswaalse organisatie moest hij vanaf dat moment het werk loslaten. Hij had al zijn energie nodig om de strijd met zijn ernstige ziekte aan te gaan. Al snel bleek dat hij die strijd niet kon winnen. Wij zullen Guust binnen onze organisatie enorm missen, niet alleen als deskundig collega en aanjager van verbeteringsprocessen, maar ook zeker als mens. Wij wensen zijn vrouw Margo, zijn kinderen Sophie, Lisa en Matthijs en verdere familie en dierbaren veel sterkte toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Het college van burgemeester en wethouders, de gemeenteraad, directie en medewerkers van de gemeente Reimerswaal Guust Theenaart Op 25 augustus 2016 ontvingen wij het droevige bericht dat onze zeer gewaardeerde en sympathieke collega Guust Theenaart op 49-jarige leeftijd is overleden. Guust werkte sinds 1 oktober 2002 op onze afdeling als senior-beleidsmedewerker. Hij streefde voortdurend naar de optimalisatie van de planning en control instrumenten en vervulde daarin een actieve rol. We kennen Guust als een gedreven en betrokken collega op wie je altijd een beroep kon doen. In april 2016 werden Guust en zijn gezin onverwacht geconfronteerd met zijn ernstige ziekte. Wij hebben enorm meegeleefd met Guust tijdens de moeilijke en korte periode van zijn ziekte waarover hij de regie niet in handen had. Wij zullen Guust als collega, maar vooral ook als mens, blijven herinneren en wensen zijn vrouw, kinderen, familie en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Collega's afdeling Financiën, Leo Addink Carolien Cok Rolf Goetheer Piet Hollestelle Rini Huissen Wim van Pelt Sophie van Sliedregt Kees van Tilburg Patricia Vollebregt Martien Westveer Peter Wolfert Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve en behulpzame Zoon, Broer. Zwager en Oom Guust Theenaart Wij wensen Margo en de kinderen veel sterkte toe Dees Theenaart Desiré en Nelleke Theenaart Larissa Sjef en Bianca Theenaart Roald en Elvira Kim Wij jij was jij en ik ben ik Samen waren wij meer dan jij en ik Na een alles verwoestende ziekte, die hem geen enkele kans gaf, hebben wij hem los moeten laten. De liefde van mijn leven, onze fantastische vader. Augustinus Clementina Adrianus Theenaart Hansweert, 1 december 1966 Goes, 25 augustus 2016 'de letters van zijn naam staan voor eeuwig in ons hart geschreven' Margo Sophie Lisa en Merijn Matthijs Kwispel Wilgenstraat IE, 4462 Cj Coes Zoals alles in zijn leven heeft Cuust ook de datum van zijn afscheid zelf gepland. We kunnen alleen maar respect hebben voor dit moedige besluit. De crematie heeft in besloten kring plaats gevonden. Cuust wilde zijn afscheid bewust klein houden en liever een donatie doen aan onderzoek naar hersentumoren. Omdat dit eigenlijk niemand meer mag overkomen. En telkens weer zullen we je tegenkomen, We zeggen veel te gauw: het is voorbij. Alleen je lichaam is weggenomen, Niet wie je was en ook niet wat je zei. Na een kortdurende, slopende ziekte is overleden onze allerliefste schoonzoon en zwager Echtgenoot van onze dochter en (schoon)zus Margo en vader van Sophie, Lisa en Matthijs. Dag lieve Cuust, wat zullen we je missen. Hansweert jan Dagevos Riet Dagevos- van Campen Goes Michel Dagevos Monica Dagevos Coes, 30 augustus 2016 v CIyA 't komt wel goed en wat moet gebeuren, moet gebeuren Met een dankbare herinnering en een warm gevoel hebben we afscheid genomen van mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame ma en sterke trotse oma Kats 2-3-1934 in de leeftijd van 82 jaar T Kapelle 29-8-2016 Kapelle 's-Heer Arendskerke Almere Swifterbant Dies Kosten Gerard en Atie Kees en Shirley Aron en Esmee Regi en Katie Trudie en Jan Corien en Patrick Nicole en John Appelgaard 2 4421 BD Kapelle We nemen afscheid van Corrie op vrijdag 2 september om 13.00 uur in de Hervormde Kerk, Kerkplein 2 te Kapelle. Aansluitend is er aldaar gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze bijzondere dank gaat naar de thuiszorg van 'Cederhof' voor de liefdevolle verzorging. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, wilt u dan deze advertentie als uitnodiging beschouwen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 63