Üi/arladai) Daan Hengst Daan Hengst Familieberichten 14 dinsdag 30 augustus 2016 Nicolaas van der Maas Nico Nico van der Maas Nicolaas van der Maas Daan Hengst Daan Hengst Daan Hengst Daan Hengst Daan Hengst Daan Hengst Daan Hengst Voor ons op het alleronverwachts is door de Heere weggenomen, onze zorgzame en meelevende vader, opa en overopa sinds 22 maart 1995 weduwnaar van Cornelia de Goffau in de leeftijd van 96 jaar. 's-Gravenpolder: Mientje Zuidweg-van der Maas Hans Zuidweg (in liefdevolle herinnering Houten: Kees van der Maas Jannie van der Maas-ten Hove Zwijndrecht: To Rijnhout-van der Maas Leen Rijnhout Kruiningen: Frans van der Maas Heieen van der Maas-Jansen Waarde: Jo Simonse-van der Maas Wim Simonse Kruiningen: Lien Sinke-van der Maas Bert Sinke Elspeet: Leen van der Maas Janny van der Maas-van Ouwendorp 's-Gravenpolder: Suzan Jacobusse-van der Maas Chiel Jacobusse Klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, 28 augustus 2016 Correspondentieadres dhr. F. van der Maas Slagveldstraat 17 4416 CB Kruiningen Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op donderdag 1 september van 19.00 tot 20.00 uur in afscheidshuis 'Waardig'Koninginneweg 2 te Waarde. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op D.V. zaterdag 3 september om 11.00 uur in de Adullamkerk, Meezeweg 2a te Waarde. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Waarde. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Voor ons onverwacht is onze altijd meelevende opa en overopa overleden in de leeftijd van 96 jaar. Jeanet, Corina, Wilma en Henk-Jan Lindy en Jan-Peter, John en Rosalie Danny en Karin, Sarita en Jelle Niek en Frangoise Jos en Nelleke Conrad en Viviene, Lione en Barend Edward en Mariska Mirjam en Ruud, Sandra en Gideon Alice en Leen-Jan, Nico en Klazien Jan-Willem, Theodoor, Leonard Corné en Brenda, Keetie en Mark Paul en Eline, Nicolet en Jamo Niek (in liefdevolle herinnering) en Eline Patrick en Jacoline Gert en Ilona, Wilco en Hanneke Carolien en Mo en achterkleinkinderen Krabbendijke, 28 augustus 2016 Geschrokken namen wij kennis van het tragisch overlijden van onze zwager, oom en oud-oom Familie De Goffau Krabbendijke, 28 augustus 2016 Je naam staat in ons hart geschreven Het einde kwam echt veel te gauw In ons zul jij verder leven Jouw liefde, zorgzaamheid en trouw Intens verdrietig willen wij jullie laten weten dat we plotseling afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve man en onze vader 21-05-1952 27-08-2016 De herdenkingsbijeenkomst zal plaatsvinden op donderdag 1 september a.s. om 14:30 uur in Westkapelle Herrijst, Markt 79 te Westkapelle. Aansluitend zal Daan in besloten kring worden begeleid naar het Crematorium in Middelburg. In de tussentijd zal er iets te drinken worden aangeboden. Na ons afscheid is er bij terugkomst ruimte voor persoonlijke condoleance. Marleen Hengst - Tevel Maaike Michel Tom Renie Correspondentieadres: Compassie Uitvaartzorg, Melsesweg 1, 4374 NG Zoutelande Als je in het leven zoveel geeft, aan zovelen blijf je voortleven Vol ongeloof en verdriet nemen wij dfttheid vaflju onze broer, zwager en oom Marleen, Maaike en Michel, Tom en Rerne wij zijn er voor jullie. Piet en Lies I lengst-Dingemanse Mariska en Alex Lei§Ss en Joris Jeroen en MarieAnne Jelmer en Minthe Marja en Peter Gabriêlse-I lengst Marijn en Denise Niels en Samira Wij zijn diep getroffen door het overlijden van onze zwager en oom Jan en Maria Tevel-Bergmans Nelleke en Tonnie Blaakman-Tevel Joke Tevel en Henk Provoost neven en nichten We wensen Marleen en de kinderen veel sterkte. Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze geliefde neef Wij wensen Marleen en kinderen veel sterkte toe. Koos en Lou Jobse Els en Marinus Kerkhove Leo en Margreet Jobse Tot ons verdriet is nog plotseling onze neef overleden Wij herinneren ons in het bijzonder zijn inzet voor de familiereünie begin dit jaar. Neven en nichten van Familie Verhage - Hengst Familie Hengst - Heijt Familie Simonse - Hengst Familie Hengst - Verhulst Westkapelle, 27 augustus 2016 Veel te vroeg moeten we afscheid nemen van onze goede vriend Wij wensen Marleen, kinderen en familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. We zullen je missen. Leo, Lian en kinderen. "Friends will be Friends" Geschokt zijn wij door het veel te vroeg overlijden van onze goede vriend Jan Meliefste Elly en Ton de Brouwer-van de Sande Nel en Wim Wouters-Lievense Janneke en Hans van Schelven-Dekker Met verdriet ontvingen wij het bericht van het plotseling overlijden van onze buurman Wij zullen zijn belangstelling missen en wensen Marleen, Maaike en Michel en Tom en Renie veel sterkte toe met dit zware verlies. Jan en Kitty Roelse, Leonie Piet Lievense en Marisca Kasse Maarten en Debora van Alphen Fam. M. Peene Ko en Jannie Houmes Joost en Lies Gabriëlse Wim de Visser en Conny Stoffels Ingrid (in herinnering) Jos en Corrie Gabriëlse Jan en Rina Maranus Piet en Pieternel Gabriëlse Jaap en Anneke Hengst 'je ken nooit genoeg doe vó je verenigienge Daan Hengst We zijn geschokt en verdrietig dat afgelopen zaterdag ons (Kombifit) lid en oud-voorzitter is overleden. Daan was niet alleen als lid, maar ook als vrijwilliger, zeer veel jaren enorm betrokken bij en actief in onze vereniging. We zullen zijn enthousiasme en inzet op vele terreinen missen en blijven aan hem denken met dankbaarheid en bewondering voor alles wat hij voor Stormvogels heeft gedaan. Onze gedachten gaan uit naar Marleen, de kinderen en de verdere familie. Bestuur en leden van K.V. Stormvogels

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 61