\V Wesley en Yolanthe als bejaard stel op de bank bij Linda de Mol 20 KIJKT TV „V Carice van Houten en Guy Pearce zijn de trotse ouders geworden van een zoontje. De baby heeft de naam Monte Pearce gekregen. De kersverse moeder maakt het goed. Filmkomiek Gene Wilder (83) overleden Angela Freek Vonk loopt nu al een paar jaar tjes mee bij ons thuis. En als moeder volg ik dat met wisselend enthousias me. Het is natuurlijk hartstikke mooi dat hij door zijn jeugdprogramma's op Zapp mijn stadskinderen die al panisch werden van een paar kriebelende grassprieten geïnteres seerd kreeg in haaien, slangen en vogelspin nen. Maar dat ze begonnen te drammen om een vakantie naar de jungle van Suriname én hardop fantaseerden over een terrarium met wurgslang op hun kamer, vond ik wat minder. Al was dat nog niets vergeleken bij die keer dat ik ternauwernood kon verhin deren dat mijn zoontje de poot van de keu kentafel te lijf ging met een broodmes. Hij had Freek ook zoiets zien doen met een kap mes. Toen kwamen de dieren- en dinoplaatjes. Ook leerzaam, want ze konden opeens alle bijzonderheden opdreunen van een schoen- bekooievaar en de kousebandslang. Maar het gezeur dat er per se boodschappen moesten worden gedaan bij die ene grootgrutter was gekmakend. Net als al die plaatjes die overal door het huis slingerden, tot in mijn schoenen aan toe. En toen ontdekten ze de hysterische persi flages bij Lucky TV van hyperactieve Freek op zoek naar 'de meest gestoorde dieren'. Ik heb ze nog nooit zo hard horen lachen. Sindsdien spelen ze het regelmatig na. „Hier zit een reuzenanaconda, o nee een boomstronk. Kutwurm." Dat is dus meteen het nadeel: er wordt zo vreselijk gescholden in die filmpjes en die van mij zijn op dat vlak net sponzen en nemen dat maar al te graag over. Afgelopen zaterdagavond begon de Super Freek Show, een dierenquiz, maar dan op z'n Freeks. Met geschreeuw, opzwepende mu ziek, veel enthousiaste uitleg over weer zo'n bijzonder fascinerend beest en BN'ers die rare capriolen uithalen. Slim bedacht van BNN-VARA, want het is leerzaam amu sement, dus heel publieke omroep. En daar bij ook nog eens geschikt om met het hele gezin te kijken. Dacht ik. Mijn zoon kwam inderdaad enthousiast aanrennen bij het horen van de stem van zijn held. Maar haakte tien seconden later al af. Want de echte Freek legt het inmid dels vierkant af tegen Lucky Freek. Weer een fase voorbij. Nu wacht ik met smart op een Lucky-persiflage van Poké- mon Go. Quote van de dag 'Wat dom, zeg. Nu krijg ik ruzie thuis!' Bieber keert terug op foto-app Ronald Molendijk getrouwd RTL toonde gisteren tijdens een perspresentatie de eerste beelden van het nieuwe programma. Wesley Sneijder en zijn Yolanthe Sneijder-Cabau worden twee keer 30 jaar ouder gemaakt door profes sionele grimeurs. Vooral wanneer de twee elkaar voor het eerst op 90-jarige leeftijd zien, giert de emotie door de studio. De con fronterende metamorfose is ver volgens aanleiding voor een gesprek met het koppel over de grote levensvragen. Galjaard vertelde dat John de Mol zijn spraakmakende formule nu al aan vier of vijf landen heeft ver kocht. De uitzending met Wesley en Yolanthe is komende maandag te zien op RTL 4. Er wordt gezocht naar andere bekende echtparen voor meer afleveringen. Galjaard: „Marco en Leontine Borsa- to zouden bijvoorbeeld leuk zijn." Ook nieuw dit najaar op RTL 4 is Het Perfecte Plaatje (vanaf 31 okto ber), waarin bekende Nederlanders tegen elkaar strijden als fotograaf De winnaar mag op fotoreportage met National Geographic. Onder anderen Marco Borsato, Winston Gerschtanowitz en Humberto Tan doen mee. En Albert Verlinde pre senteert met Angela Groothuizen het 5 Uur Show-achtige RTL Live, te zien vanaf 3 oktober. Op zusterzender RTL 5 keert binnenkort de omstreden talk- showhost Robert Jensen terug, dit maal met een docuserie over de presidentsverkiezingen in de Vere nigde Staten. Ook Oh Oh Cherso wordt nieuw leven ingeblazen (nieuwe titel: Oh Oh Daar Gaan We Weermet een verse groep jon ge Haagse vakantievierders. Het opmerkelijkste nieuwe program ma op de zender is Get the Fuck Out of My House, een dagelijkse realitygameshow waarin 100 men sen twee maanden lang in een huis gaan wonen dat voor maxi maal vier personen is gebouwd. Wie dit het langst volhoudt, wint een pot met geld. Nicolette Kluij- ver presenteert. De Amerikaanse filmacteur Gene Wilder is gisteravond op 83-jari- ge leeftijd overleden. Wilder werd vooral bekend door zijn ko mische rollen in films als Young Frankenstein, The Producers en Bla zing Saddles. Een van zijn popu lairste films was Willy Wonka and the Chocolate Factory. Tijdens zijn carrière werd Wil der twee keer genomineerd voor een Oscar. Onder meer voor The Producers, waarin hij een theater producent speelde die om belas tingtechnische redenen bewust een flop wil maken. Wilder - zoon van een Russi sche immigrant - had een moeilij ke jeugd, vooral door de gezond heid van zijn moeder die invalide was. Een tragedie in zijn leven was zijn huwelijk met collega en comedienne Gilda Radner, de gro te liefde van zijn leven. Twee jaar na hun huwelijk overleed zij aan kanker, op 42-jarige leeftijd. dinsdag 30 augustus 2016 Freek Reageren: angela@persgroep.nl Qmusic-dj Wietze de Jager verraadde in zijn programma per ongeluk het geslacht van het kind dat hij en zijn vrien din Lieke verwachten. Het wordt een meisje. INSTAGRAM Na bijna twee weken afwezig heid is Justin Bie ber weer terug op Instagram. De zanger schermde zijn profiel af na een lading kritiek van fans op foto's van hem en zijn nieuwe liefde So fia Richie. LIEFDE Dj en Idols- jurylid Ronald Molendijk is afgelopen weekend in het huwelijksbootje gestapt met zijn vriendin Angelique Breve. Ze zijn in zeer kleine kring in het buitenland getrouwd, liet de dj gisteren weten. O Hoera! Daar Is baby Monte Het zou volgens RTL-program- madirecteur Erland Galjaard zomaar dé nieuwe tv-hit van wereldformaat kunnen zijn: 'The Story of My Life', waarin een bekend koppel oud geschminkt terugblikt op hun leven. Linda de Mol presenteert, haar broer John produceert. Gudo Tienhooven Hilversum Gene Wilder foto afp

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 20