kleintjesmarkt Enquête reiskatern.nl 8 Geef je mening op pzc.nl/jouwbuurt GRATIS Exclusieve Lezersreizen Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc kleintjesmarkt maakt je groot! RUBRIEKSADVERTENTIE PLAATSEN? Huis Tuin I Werk Inkomen Bel de Vakman [Logistiek Transport Opleidingen Cursussen English 4 You LUCHTFOTO VAN JOUW BUURT 2 of 3 dagen Antwerpen Amai Antwerpen 3 dagen Valkenburg Verliefd op Valkenburg 2 of 3 dagen 62,50 105,- 3 dagen 99,- maandag 29 augustus 2016 n U kunt uw advertentie aanleveren tot uiterlijk 14.00 uur, 2 werkdagen voor plaatsing. Wilt u een proefdruk dan kan dit tot uiterlijk 14.00 uur, 3 werkdagen voor plaatsing. Indien u zelf uw advertentie invoert via www.kleintjesmarkt.nl kunt opgeven tot uiterlijk 13.00 uur, 2 werkdagen voor plaatsing m.u.v. erotiekadvertenties. E-mail: rubrieken@persgroep.nl Tel: 088 - 013 99 99 Post: Persgroep Nederland - Rubrieken Postbus 90 5680 AB Best Schilder-, behang-, stuca- Op zoek naar een leuke door- en renovatiewerken baan? Word RIJ-INSTRUC- 15€/uur tel: 0645922193 TEUR/RIJSCHOOLHOUDER MA/. Opleiding in Best. Bel De VerkeersAcademie 0499- 477540 voor gratis studie gids of kijk op deverkeersa- cademie.nl. Ook voor taxi- en transportondernemer. Engels leren in een gezellige en ongedwongen sfeer. In september starten weer cursussen Engels SPREKEN en VERSTAAN voor beginners en gevorderden op verschillende niveaus in Goes www.english4you.nl en tel. 0113-251621 Hoe goed ken jij jouw buren? Vertrek: t/m december 2016 1 of 2 overnachtingen in Lindner Hotel City Lounge Antwerpen Leuke extra's inbegrepen Vertrek: t/m december 2016 2 overnachtingen in Hotel Atlanta Op loopafstand van het centrum Inclusief entree Kabelbaan Valkenburg Wie gaat er nu niet graag naar Antwerpen? Al jarenlang komen Nederlanders naar deze histori sche stad aan de Schelde om uit te gaan, te win kelen en om te genieten van alle Bourgondische lekkernijen. Gezellig een pintje pakken op de Grote Markt, uitgebreid shoppen in de beeldschone Stadsfeestzaal, de prachtige Onze-Lieve-Vrouwe Kathedraal bezoeken of een rondvaart maken over de Schelde. Antwerpen is in alle opzichten geweldig. Lindner Hotel City Lounge Antwerpen (4*+) ligt in het kloppend hart van de stad, vlakbij het centraal station. Dit prachtige hotel heeft een modern interieur, luxe sfeervolle hotelkamers, restaurant "ARivé" en Bar Lounge "APéro", Bij de prijs inbegrepen: Welkomstdrankje Diamond drink 1 of 2 x overnachting met ontbijt Informatie van Antwerpen incl. stadsplattegrond Voucher voor typische Belgische bonbons bij Neuhaus in de Korte Gasthuisstraat Voucher voor een vers gebakken wafel op de Meir Voucher voor een Bollek de Koninck op de Grote Markt Voucher voor een puntzak friet met mayonaise op de Groenplaats Gebruik van fitness, sauna Gebruik van WiFi alleen bij het 3-daags Exclusief: Toeristenbelasting a 2,39 p.p.p.n. Reserveringskosten: 14,50 per boeking Het pittoreske Valkenburg in Zuid-Limburg is echt uniek en een schitterend decor voor iedere schilder. De gezellige straatjes staan bol van gezel ligheid. Zelfs in de winter kunt u op de terrasjes zitten onder de terrasverwarmers en een lekker schapenvelletje. U loopt tussen mooie gebouwen van Mergelsteen en wanneer u omhoog kijkt ziet u de kasteelruïne bovenop de berg. U logeert in het charmantse hotel van Valkenburg; Hotel Atlanta. Sinds 1962, toen de familie Rooding haar thuis vond in dit prachtige pand, is Hotel Atlanta een bekende naam in Valkenburg en omstreken, mede door haar voortreffelijke keuken. Wordt ook verliefd op Valkenburg! Hotel Atlanta (4*) in Valkenburg is een sfeervol eigentijds familiehotel en ideaal gelegen. Rustig gelegen maar op korte loopafstand van het centrum. Uw stijlvolle hotelkamer is van alle gemakken voorzien. In de eerlijke keuken van het huiselijke restaurant worden dagelijks met liefde de heerlijkste gerechten bereid. Bij de prijs inbegrepen: Ontvangst met een glaasje Prosecco 2 x overnachting en uitgebreid ontbijtbuffet 2x4-gangen diner Entree kabelbaan Valkenburg Wandeling langs de kastelen 25 op een dag entree Thermae 2000 Entree voor casino Valkenburg Gebruik WiFi Exclusief: Toeristenbelasting a 2,50 p.p.p.n. Reserveringskosten: 14,50 per boeking Prijzen prijs per persoon 2-daags: 3-daags: Toeslag alleengebruik 35,- p.n. Aankomst mogelijk op vrijdag, zaterdag, zondag en dagelijks in de Belgische schoolvakanties. Geldig t/m december 2016, m.u.v, feestdagen Prijzen prijs per persoon 3-daags: Toeslag bij aankomst op vrijdag of zaterdag: 10,- p.p. Toeslag 1-persoonskamer: €4,50 p.n. Geldig t/m december 2016, m.u.v. feestdagen Meer informatie en boeken: GavoordeAmaiAntwerpennaaronzewebsitereiskatern.nl/pzc/MAR1607 ff" IV/1 PiVT Pi en voor de Verliefd op Valkenburg naar reiskatern.nl/pzc/MAR1608 of bel met Marrea Hotelarrangementen 0571-277744 v. Xhotelarrangementen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 9