d Familieberichten üvar laden Johanna Sanstra - Maas Arthur Hugo Zuijdweg Arthur Zuijdweg 24 maandag 29 augustus 2016 Carla Duvivier Neeltje Maria Scheffers-Witte Dickey Coppoolse Jan Polfiet Tot ons groot verdriet is totaal onverwacht overleden onze dierbare zus, schoonzus en tante in de leeftijd van 58 jaar. Jo en Carla Luci en Peter Luciën en Marlies Rozan en Etiënne Rudi Neven en nichten Achterneven en -nichten Goes, 25 augustus 2016 Correspondentieadres: Weststraat 23, 4371 AE Koudekerke De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatsvinden donderdag 1 september om 14.30 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot ontmoeting in de koffiekamer van het rouwcentrum. Condoleance uitsluitend schriftelijk. In plaats van bloemen geven wij u in overweging om een donatie te doen aan het MS Research Fonds. Hiervoor zal een collectebus gereed staan. Carla Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, geven wij u kennis dat, omringd door mensen die haar liefhadden, onze lieve moeder, schoonmoeder en omi is overleden. Jo sinds 1996 weduwe van Henk Sanstra in de leeftijd van 86 jaar. Wilma en Rainer Lisa en Anna Manon en Markus 27 augustus 2016 Brouwerijweg 25, Domburg Correspondentieadres: PeterstraKe 1, 51379, Leverkusen (D) Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 1 september vanaf 13:00 uur in dorpshuis Schuttershof, Kanonweistraat 30 te Domburg. Aansluitend zal omstreeks 14:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Nadien is er in voornoemd dorpshuis gelegenheid tot HERE, Gij doorgrondt en kent mij Psalm 139:1 Teruggekeerd naar zijn Schepper: mijn lieve man, onze broer, zwager, oom en dierbare vriend Jacob Dammis Sinte-Maartensdijk Jaap Pernis, t Goes, 2 december 1939 27 augustus 2016 Colijnsplaat: Inge Sinte-Maartensdijk - Knape Soest: Cor en Nel Sinte-Maartensdijk Assen: Cobi en Aad Visser Ridderkerk: Chris en Janny Knape Spijkenisse: Truus Knape Harlingen: Nora en les Hougee Kamperland: Yvonne Wessel Dr. Maasstraat 4, Kamer 207, 4486 BW Colijnsplaat Er is gelegenheid om nog even bij Jaap te zijn op donderdag 1 september van 19:00 tot 21:00 uur in het uitvaartcentrum aan de Fluitekruidstraat 8 te Goes. De dankdienst voor zijn leven zal gehouden worden op vrijdag 2 september om 13:30 uur in kerkgebouw De Ark, Veerweg 100 te Kamperland. Aansluitend zal omstreeks 14:30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in restaurant Emelisse aan de Nieuweweg 7. Voorafgaand aan de kerkdienst is er van 13:00 tot 13:20 uur nog gelegenheid tot afscheid nemen in het jeugdgebouw achter de kerk. Jaap hield van bloemen. Ik mag gaan slapen zonder zorgen want slapend kom ik bij U thuis. Met diep respect nemen wij afscheid van onze lieve, onvergetelijke vriend Jaap Sinte-Maartensdijk echtgenoot van Inge Wij wensen haar en Yvonne veel sterkte. Kamperland: Annie de Buck Ko en Hendriek Filius Kees en Corrie Goudswaard Bedroefd en toch dankbaar dat aan zijn lijden nu een einde is gekomen, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte, die hij op een bewonderenswaardige eigen wijze heeft gedragen, van ons is heengegaan mijn lieve man, onze dappere vader en leuke opa in de leeftijd van 84 jaar. Saartje Zuijdweg-de Fouw Nelleke Marissa (in liefdevolle herinnering) Marissa en Jan Rob Anouk Leonieke en Nico Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Zorgcentrum 'Cleijenborch'en het ADRZ te Goes voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. 26 augustus 2016 Wilhelminastraat 18b, 4484 AG Kortgene. De dankdienst voor zijn leven wordt gehouden op woensdag 31 augustus om 10.00 uur in de 'Nicolaaskerk', Oude Dijk 3 te Kortgene. Na de dankdienst is er in Dorpshuis de 'Pompweie' Bernhardstraat 2a te Kortgene gelegenheid tot condoleren. Voorafgaand aan de condoleance zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kortgene. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Stil en bedroefd zijn wij bij het overlijden van onze zwager Wij wensen Saartje, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Kees, Sjef en Lenie Als een roos bloeide gij zo schoon. En nu voor eeuwig verheerlijkt op Gods troon! Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is overleden onze lieve zorgzame moeder en oma Weduwe van Pieter Johannes Scheffers Kruiningen f Goes 16 september 192 7 26 augustus 2016 Gré en Adrie Paauwe-Scheffers Lauw (in herinnering) en Joska Scheffers-van Stee Riet en Hans Tramper-Scheffers Piet Scheffers Jo en Sandra Scheffers-Claeijs Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Zorgcentrum 'Randhof' voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Simonswei 7, 4451 BM Heinkenszand. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 31 augustus om 13.30 uur in de Hervormde kerk, Kerkplein 2 te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw, Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. 0 Na een zwaar en moeilijk leven is overleden, onze lieve schoonzus en tante echtgenote van onze broer Leen Coppoolse Wij wensen Leen en de (klein)kinderen sterkte met het overlijden van je vrouw, jullie moeder en jullie oma. De familie wenst jullie veel sterkte. Leun Coppoolse Gre Coppoolse Krijn en Koos Coppoolse Neven en nichten Helaas hebben wij op 25 augustus 2016 afscheid moeten nemen van mijn schoonzoon, onze zwager en neef Wij wensen Kelly veel sterkte toe voor de toekomst. Goes: Lvan Sabben Deurloo Goes: Marianne en Jaap Aardenburg: Rens, Adie en kinderen Krabbendijke: Miranda en kinderen Goes: Wijnand, Lenie en kinderen Rust zacht Wij wensen de familie veel sterkte toe Heinkenszand: Ome Wim Tante Jo Lage Zwaluwe: Tante Nel Sint-Michielsgestel: Mattie en Nori Dordrecht: Walter Middelburg: Angelique en Alex Berbel en Roel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 63