M M .V nv.s huno/JiHi C? 4 Familieberichten V Inblamuriani MAREA Pieternella Cornelia Kouwer - de Bruine Maria Janse-Coppoolse Maatje Dingena Korstanje Bruijnzeel Johan Bruijnooge Johannes Beeke Mathijs Jan Weststrate Johannes van den Tol Voor betaalbare kwaliteit 0 Het zijn cle kleine dingen die het doen. De warme belangstelling, steunende woorden op een kaart, een hand op de schouder, de aanwezigheid tijdens de uitvaart, een meelevende blik zonder woorden, vele bloemen, het hartverwarmende medeleven in welke vorm dan ook. Dat worden grote dingen als troostvolle herinnering bij het dragen van het verlies van onze lieve zoon en "grote broer" Dennis van Oeveren Hiervoor onze hartelijke dank. Wim en Petra van Oeveren Amanda en Davy Yerseke, augustus 2016 Hartelijk dank voor uw medeleven na het overlijden van onze geliefde moeder, oma en "Omaatje Cleijenborch" Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Kamperland, augustus 2016 Voor alle blijken van hartelijk medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden en bij cle begrafenis van onze lieve, zeer zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder betuigen wij u onze oprechte dank. Uw betrokkenheid, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, augustus 2016 Het is ongelooflijk stil en leeg, maar mooi zijn de herinneringen aan mijn vrouw, onze moeder en oma Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven in welke vorm dan ook, ondervonden na haar nog zo plotselinge overlijden, zeggen wij u op deze wijze heel hartelijk dank. Piet Korstanje kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind. Goes, augustus 2016 De vele, vaak persoonlijke, uitingen van betrokkenheid na het plotseling overlijden van mijn lieve man, onze (schoon)vader en opa Frank van Dijke hebben ons diep geroerd en getroost. Het heeft ons heel goed gedaan te merken dat hij ook voor u zoveel betekend heeft. Op deze wijze willen wij u allen bedanken voor uw medeleven. Ina van Dijke Francios en Cindy, Sofie Sigrid en Sander, Yonna, Eli Colijnsplaat, 27 augustus 2016 Wij willen iedereen die met ons heeft meegeleefd, in welke vorm dan ook, tijdens het ziek zijn, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve Johan, onze vader, schoon- en stiefvader en opa heel hartelijk dank zeggen. Het heeft mij en de kinderen goed gedaan en is ons tot grote steun geweest. Janny de Vrieze, kinderen en kleinkinderen Goes, augustus 2016 Wij willen iedereen die met ons heeft meegeleefd tijdens het ziekzijn en na het overlijden van onze geliefde vader, opa en overopa heel hartelijk dankzeggen. Uw medeleven heeft ons goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Augustus 2016 Voor alle blijken van belangstelling en medeleven tijdens het ziekzijn en na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, opa en overopa zeggen wij u hartelijk dank. J. Weststrate-Boone Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Rilland, augustus 2016 Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van belangstelling en medeleven te hebben ontvangen na het overlijden van Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Uit aller naam, W.B.C. van den Tol-Los Oost-Souburg, augustus 2016 In liefdevolle herinnering 22-05-1998 28-08-2011 Lisa Troost we missen je lieverd 11 DE VLIEGER Janneke den Besten Ditsy den Besten COLOFON Familieberichten UITVAART artverzorginc Verrijn Stuartweg 28, Goes 0113-216815 www. uitvaart, vg De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website. zaterdag 27 augustus 2016 27 UITVAARTZORG Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland info@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 WWW.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar) UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon (0118) 62 33 59 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5, 4331 JC Middelburg E-mail familieberichtenpzc(a)persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet www.familieberichtenonline.nl Marianne van de Graaf Majoorwerf 5 - 4374 CA Zoutelande 06-40796513 - www.marea-uitvaart.nl 'De verbindende factor bij uw uitvaart voor een liefdevol afscheid..."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 73