k Familieberichten Cornelia Rouw - Vriend Annet Wisse-Blok 26 zaterdag 27 augustus 2016 Henk Wagenaar Petrus Johannes van der Borgt Piet "Ik heb niet alles goed gedaan, ook niet alles verkeerd. Was ook niet op deze wereld om alles te doen, maar ook niet om alles te laten. Mijn laatste groet is voor allen, vooral voor hen die mijn onvolmaaktheid kenden en toch mij liefhadden. Na een leven vol van liefde, zorg en aandacht voor allen die haar dierbaar waren, is van ons heengegaan onze lieve mama, schoonma, oma en 'great-granny' Sea Poleij - Meulbroek Sinds 15 november 1974 weduwe van Willem Poleij In de leeftijd van 82 jaar. Oostburg: Liesbeth en Frans Waterman-Poleij Paulstown (Ierland): Thomas Waterman Joanne Haughney Alanna en Darragh Tilburg: Ruben Waterman Tilburg: Daniël Waterman Nina Monteau Goes, 26 augustus 2016 Correspondentieadres; Poolster 84,4501 GN Oostburg De dienst waarin wij afscheid van haar nemen zal gehouden worden op dinsdag 30 augustus om 13.30 uur in het Hervormd Kerkelijk Centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. In deze dienst zal voorgaan ds. C. Baggerman. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd gebouw. Een speciaal woord van dank voor de Huisartsenpraktijk Yerseke, Allévo Thuiszorg, haar vroegere collega john van der Steen voor de ondersteuning in de afgelopen jaren en de goede verzorging van haar laatste levensfase in Hospice Het Clarahofje te Goes. Wies de Waal Wies de Waal Ons bereikte het verdrietige bericht dat Arnold Sweere de vader van onze leerlinge en klasgenote Yvette is overleden. We wensen de familie en vrienden veel sterkte en Gods nabijheid toe bij het verwerken van dit grote verlies. Yvette, we willen er voor je zijn. Klas V3A en mentor P.R. de Munck Afdelingsleider L. v. Moolenbroek CSW Van de Perre Wim van der Hooft Wim Louwerse Een handdruk zo warm, even een arm om je heen. Zoveel liefde en steun ons gegeven. Een kaart, een brief of bloemen, wat het ook zij, was ons een troost in deze moeilijk tijd. 't Geeft ons moed om verder te leven. De vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Rinus Hoogerland hebben ons diep ontroerd. Daarvoor onze grote dank. Ook willen wij Maaike Verstraten van Adagio Uitvaartzorg bedanken voor de persoonlijke benadering en de correcte uitvoering van zijn uitvaart. Inge Hoogerland - Proost Michel en Sandy Yolisa Finette Chantal en Robert-Jan Ziva Marvin en Sabine Dusty, Danya, Venna »'j» Vlissingen, augustus 2016 Voor de vele blijken van meeleven die wij ontvangen hebben na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder en schoonmoeder zeggen wij u hartelijk dank. Sam Wisse en kinderen Meliskerke, augustus 2016 "Hij is nu, waar hij altijd in geloofde". We hebben afscheid genomen van onze vader, schoonvader, opa en overgrootopa sinds 2007 weduwnaar van Johanna Hubertina den Boer Hansweert, 24 oktober 1923 Vlissingen, 23 augustus 2016 Vlissingen: Ewald en Yvonne Nadia en Dennis Zoë, Jayda, Emily Pieter Storm, Kayleigh Middelburg: Lidewij en Peter Willemijn en Joep Wijnand Apeldoorn: Charlotte en Hans -in herinnering- Amy Inge Sjors en Mireille Correspondentieadres: Noordsingel 176, 4333 AE Middelburg De uitvaartdienst zal in familiekring plaatsvinden. Wij bedanken alle medewerkers van Zorgcentrum Scheldehof voor de lieve zorg en aandacht. Tot ons verdriet namen wij toch nog onverwacht kennis van het overlijden van onze medebewoner We hebben Wies leren kennen als een erg vriendelijk mens. Hij heeft zich jarenlang als bestuurslid van de VvE zeer betrokken gevoeld bij het beheer van ons gebouw en zelf uitvoering gegeven aan talloze verbeteringen en aanpassingen. wij zijn hem hiervoor dankbaar en gaan hem erg missen. Wij wensen Olivia, kinderen, kleinkinderen en verdere familie sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur, conciërge en bewoners van Scheldeflat Everingen. Terneuzen, 25 augustus 2016 Stil en bedroefd zijn wij bij het overlijden van gewaardeerd lid van onze vereniging. Dankbaar zijn wij voor het vele dat Wies aan ons heeft gegeven, en wat hij voor ons heeft mogen betekenen. Onze condoleances, gedachten en medeleven gaan uit naar de familie en allen die hem dierbaar zijn. Leden en bestuur van Atletiekvereniging Scheldesport Harold de Maat, voorzitter Terneuzen, 26 augustus 2016 Heden ontvingen wij het droeve bericht dat onze oud-collega, compagnon en vriend is overleden Wij wensen zijn vrouw Anneke, kinderen en naaste familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens Installatiebedrijf Goes (voormalig) Jan Adriaanse Charles Verbeek Huib Slabbekoorn (in herinnering) Oud collega's Onze oprechte dank voor uw hartverwarmende belangstelling en medeleven bij het overlijden van onze vader, opa en over opa Kinderen en kleinkinderen Serooskerke, augustus 2016 Wij zijn ontroerd door uw hartelijke uiting van medeleven, na het heengaan van onze geliefde moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Onze gedachten zijn ook bij u. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen 's-Heer Hendrikskinderen, augustus 2016 De Heere is ons tot Hulp en Sterkte. Hij schonk heel veel mensen om ons heen in de jaren van ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa, zoon en schoonzoon Dank u wel voor het gebed, bezoek, fruit, tekeningen, rijden, soep, (vlinder) kaarten, een hand, een knik, hulp enz. Voor uw aanwezigheid in de kerk en/of bij het graf. Het is ons tot steun en troost in ons verdriet. Marja Wagenaar-Smit Kinderen, kleinkinderen Mevr. P. Wagenaar-Riemens Mevr. G.C. Smit-Hortensius Kapelle, augustus 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 72