Dyerisderi t Familieberichten a Jacobus Pieter van Gilst Jacobus Pieter van Gilst Ineke van Damme - Asjes Hubrina den Hollander-Slaager Cornelis Marinus Dekker Kees Dekker - Catharina Maria - Ineke OMA DEN HOLLANDER Jaap den Hollander Koos Koos Jdchter de tranen van verdnet schudt de jjfimfach van de herinnering. Kees C.M. Dekker Dag Wim Denk aan mij zoals ik was in goede dagen en vergeet de tijd dat ik de pijn niet meer kon dragen. Na een oneerlijke, ongelijke strijd, voorzien van het sacrament der zieken, is in haar eigen vertrouwde omgeving van ons heengegaan mijn lieve, zorgzame vrouw en onze lieve, onvergetelijke, dappere en behulpzame moeder Hippolytushoef Kapelle 19-6-1943 26-8-2016 Kapelle Ben van Damme Kamperland Bart Kattend ijke Jacco Oomskinderenstraat 5 4421 DH Kapelle De eucharistieviering die we voor Ineke houden, zal plaatsvinden op woensdag 31 augustus om 11.00 uur in de H. Maria Magdalenakerk, Singelstraat 9 te Goes. Aansluitend begeleiden we Ineke naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats aan de Kitskindersche- weg te Kapelle. Hierna ontmoeten we elkaar in 'Klein Stelle', Stelhoek- weg 2 te Wemeldinge. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, wilt u dan deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Dank aan dr. Bakx, dr. Riemeijer, Allevo en allen die Ineke hebben bijgestaan. Je blijft in onze herinnering Je hebt je strijd gestreden Rust zacht Wij wensen Ben, Bart en Jacco heel veel kracht en sterkte toe. Dries Alie en Ko Wilma en Jaen Lisette en Mark Annemarie en Jos Inge en Ron Marianne en Kees De Buurtjes Kapelle: 27 augustus 2016 Helaas hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve en zorgzame Wij zijn trots op haar en hebben bewondering voor de moed die ze tot het einde heeft getoond. Toch valt het verlies ons zwaar. We zullen je vreselijk missen, maar je zal voor altijd in onze herinneringen blijven! Je kleinkinderen en achterkleinkinderen: René, Kelly, Janine, Mieke, Jos, Naomi, Sep, [mme, Eric, Dennis, Marijn, Sacha, Fajèn, Sebastiaan, Amber, Charlotte, Jorre, Barbara, Justin, Thijs, Nick, Chantal, Nina, Nout Met enorm veel bewondering en kracht ben jij het mooiste voorbeeld geweest voor ons allen Met diep respect nemen wij jou altijd mee in ons hoofd en in ons hart Geheel naar eigen wens is onze moeder dapper, sterk en vol overgave ingeslapen in het bijzijn van haar 4 kinderen weduwe van West- en Oost-Souburg, Middelburg, 26 augustus 1932 24 augustus 2016 Middelburg: Paulina Joziasse - den Hollander Sjaak Joziasse Middelburg: Jacqueline den Hollander Middelburg: Yvonne den Hollander en Steve Ellis Hoedekenskerke: Peter en Karin den Hollander Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Gervinsland 35, 4337 CB Middelburg De afscheidsdienstzal in besloten kring plaatsvinden. Veel liefde heb je ons gegeven. ]e voerde een niet te winnen strijd. We konden alleen maar meeleven. En je bewonderen om je dapperheid. Tot ons groot verdriet overleed, na een ernstige ziekte, toch nog onverwacht mijn geliefde man, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van M.H. van Gilst-Fortes Bergen op Zoom, Bruinisse, 16 april 1953 24 augustus 2016 Bruinisse: M.H. van Gilst-Fortes Oosterland: Bram Jantie van Gilst Amber Nick Goes: Leon Debby van Gilst Noa Vince 't Hoefje 13 4311 EX Bruinisse In overeenstemming met de wens van de overledene is zijn lichaam ter beschikking gesteld aan de medische wetenschap. Na een langdurige ziekte hebben we afscheid moeten nemen van mijn geliefde zoon, onze broer, zwager en oom W.J. van Gilst-van Houdt Bram en Cora Mieneke en Leen Mart en Fina Neven en nichten We wensen Netcha, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Bruinisse, 24 augustus 2016 zaterdag 27 augustus 2016 25 Dankbaar voor alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn geliefde man, onze lieve vader, schoonvader en opa Nieuw- en Sint Joosland, Vlissingen, 14 januari 1933 24 augustus 2016 J.P. Dekker-Kastelein Alice en Sam Gideonse-Dekker Thijs en Wendy Dirk en Nikki Jankees en Tina Dekker-Burger Simone en Davey Guus en Paula Digna en Hans van der Baan-Dekker Susan en Kevin Myrthe Singel 296 4381 VM Vlissingen De afscheidsdienst waarin mevrouw ds. N.J. Köther- Middelhoek voorgaat, zal worden gehouden op maandag 29 augustus om 11.00 uur in de Sint Jacobskerk, Oude Markt 2 te Vlissingen, waarna er gelegenheid is tot condoleren. Geen bezoek aan huis. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig zijn wij om het afscheid van mijn lieve zorgzame broer en onze oom echtgenoot van Jannie Dekker-Kastelein Henny de Bokx-Dekker neven en nichten Middelburg, 24 augustus 2016 Heden bereikte ons het droevige bericht dat onze zwager is overleden. S. Noordhoek-Kastelein t S. Noordhoek f A. Kastelein t E. Kastelein-Baas E. Kastelein P.M. Kastelein G.E. Kastelein-de Bokx Neven en nichten Zierikzee, 24 augustus 2016 Kortgene: Geersdijk: Vlissingen: Zierikzee: Bedankt voor je oprechte vriendschap. Wij wensen Anneke, jullie kinderen en familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Wij zullen je missen. Johan en Engelien

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 71