M k Familieberichten JfiiVlainoriiifn Walter De Bock Cornelia Rouw - Vriend Jos Mangnus Henk Wagenaar Maatje Dlngena Korstanje Bruijnzeel Mathijs Jan Weststrate Piet de Potter Ronny de Bruijn sAL'fiiaf) Johan Bruijnooge Omdat het voor ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven na het onverwachte overlijden van mijn geliefde man, onze vader, schoonvader en mijn schoonzoon betuigen wij u langs deze weg onze hartelijke dank. Uw steun in de vorm van brieven, lieve woorden, bloemen en uw aanwezigheid bij het afscheid hebben ons goed gedaan. Marianne De Bock - Baecke Ruben en Eline V Sven en Kim Mevr. H. Baecke - Smits Familie De Bock Familie Baecke Philippine, augustus 2016. Het zijn de kleine dingen die het doen. De warme belangstelling, steunende woorden op een kaart, een hand op de schouder, de aanwezigheid tijdens de uitvaart, een meelevende blik zonder woorden, vele bloemen, het hartverwarmende medeleven in welke vorm dan ook. Dat worden grote dingen als troostvolle herinnering bij het dragen van het verlies van onze lieve zoon en "grote broer" Dennis van Oeveren Hiervoor onze hartelijke dank. Wim en Petra van Oeveren Amanda en Davy Yerseke, augustus 2016 Wij willen iedereen die met ons heeft meegeleefd, in welke vorm dan ook, tijdens het ziek zijn, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve Johan, onze vader, schoon- en stiefvader en opa heel hartelijk dank zeggen. Het heeft mij en de kinderen goed gedaan en is ons tot grote steun geweest. Janny de Vrieze, kinderen en kleinkinderen Goes, augustus 2016 Voor alle blijken van belangstelling en medeleven tijdens het ziekzijn en na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, opa en overopa zeggen wij u hartelijk dank. J. Weststrate-Boone Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Rilland, augustus 2016 Thea De La Ruelle-de Cock Lisa Troost Janneke den Besten Ditsy den Besten COLOFON Familieberichten Telefoon 088-0139 999 zaterdag 27 augustus 2016 27 Wij zijn ontroerd door uw hartelijke uiting van medeleven, na het heengaan van onze geliefde moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Onze gedachten zijn ook bij u. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen 's-Heer Hendrikskinderen, augustus 2016 Uw blijken van medeleven, de vele hartelijke reacties, kaarten en prachtige bloemstukken, ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa waren overweldigend. Wegens de enorme belangstelling bij de uitvaartdienst is het ons niet mogelijk u allen persoonlijk te bedanken. Het is ons duidelijk geworden dat Jos niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. Monique Mangnus-Weemaes Daniël, Mickey en Angelo, Steffi, Juul Biervliet, augustus 2016 De Heere is ons tot Hulp en Sterkte. Hij schonk heel veel mensen om ons heen in de jaren van ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa, zoon en schoonzoon Dank u wel voor het gebed, bezoek, fruit, tekeningen, rijden, soep, (vlinder) kaarten, een hand, een knik, hulp enz. Voor uw aanwezigheid in de kerk en/of bij het graf. Het is ons tot steun en troost in ons verdriet. Marja Wagenaar-Smit Kinderen, kleinkinderen Mevr. P. Wagenaar-Riemens Mevr. G.C. Smit-Hortensius Kapelle, augustus 2016 Het is ongelooflijk stil en leeg, maar mooi zijn de herinneringen aan mijn vrouw, onze moeder en oma Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven in welke vorm dan ook, ondervonden na haar nog zo plotselinge overlijden, zeggen wij u op deze wijze heel hartelijk dank. Piet Korstanje kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind. Goes, augustus 2016 Dank voor alle medeleven en de geschreven troostende woorden. Het was voor ons een grote steun na het overlijden van onze broer, schoonbroer en oom Familie de Potter en kinderen Sluis, augustus 2016 Een kaart, een bloem, een lieve groet... Het deed ons allemaal zo goed tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze sterke pa en trotse opa Onze hartelijke dank hiervoor. Een speciaal woord van dank aan dr. R.Zijl en het team van Thuiszorg ZorgSaam voor de goede zorgen en begeleiding en aan Miranda Brasser van DELA voor de mooie dienst. Ria de Bruijn-Sturm Kinderen en kleinkinderen Wij willen u bedanken voor de wijze waarop wij samen afscheid hebben genomen van mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en overgroot-oma Dit heeft ons diep getroffen en is voor ons een grote steun geweest. Michel De La Ruelle kinderen, klein,- en achterkleinkinderen Zuiddorpe, augustus 2016 In liefdevolle herinnering 22-05-1998 28-08-2011 a we missen je lieverd UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon 10118) 62 33 59 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5, 4331 JC Middelburg E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 63