J? fMi Familieberichten Düih'fbsiuiMim-i 26 zaterdag 27 augustus 2016 Rudi Oscar van Hecke V- Rudi Johnny de Mul Johnny de Mul Johnny de Mul Wies de Waal Wies de Waal Wies de Waal Sea Poleij - Meulbroek 9 Wim Louwerse Rinus Hoogerland Veel fijne herinneringen, verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar voor altijd in ons hart. Omringd door allen die hem lief waren, is na een langdurige en met moed gedragen ziekte, van ons heengegaan, mijn lieve man, vader, schoonvader en opa echtgenoot van Anna Jacoba de Doelder Terneuzen, 11-03-1945 Terneuzen, 25-08-2016 Anneko van Hecke - de Doelder Angelique en Marc Remorie - van Hecke Fleur Romy De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 30 augustus om 14.00 uur, in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de afscheidsdienst is er gelegenheid de familie te condoleren. Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze (kaart) vriend Wij wensen Fransien, Frank, Natascha, Filip en klein kinderen veel kracht en sterkte toe. Carlos, Fons, Hans en Frank Grote vriend, Johnny, we gaan je missen. Veel sterkte aan Fransien, Frank, Natascha en Filip en de kleinkinderen met het dragen van dit grote verlies. Liduina, Frank, kinderen en kleinkinderen Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze voormalige vestigingsleider Johnny blijven wij herinneren als een betrouwbare en hardwerkende, collegiale man en vriend. Mede door zijn inzet is onze vestiging te Sas van Gent een vaste waarde voor Van der Linden Veldhuis gebleven. Na 56 jaar bij ons werkzaam te zijn geweest zullen wij jou erg missen. Wij wensen Francien, Frank, Natascha, overige familie en vrienden veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Directie, medewerkers en aandeelhouder van Van der Linden Veldhuis Isolatie B.V., Vlaardingen Wij zijn verdrietig na het overlijden van Johnny bedankt voor alles wat je voor ons in 56 jaar hebt betekend. Medewerkers en oud-medewerkers Van der Linden Veldhuis, vestiging Sas van Gent Tot ons verdriet namen wij toch nog onverwacht kennis van het overlijden van onze medebewoner We hebben Wies leren kennen als een erg vriendelijk mens. Hij heeft zich jarenlang als bestuurslid van de VvE zeer betrokken gevoeld bij het beheer van ons gebouw en zelf uitvoering gegeven aan talloze verbeteringen en aanpassingen. wij zijn hem hiervoor dankbaar en gaan hem erg missen. Wij wensen Olivia, kinderen, kleinkinderen en verdere familie sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur, conciërge en bewoners van Scheldeflat Everingen. Terneuzen, 25 augustus 2016 Stil en bedroefd zijn wij bij het overlijden van gewaardeerd lid van onze vereniging. Dankbaar zijn wij voor het vele dat Wies aan ons heeft gegeven, en wat hij voor ons heeft mogen betekenen. Onze condoleances, gedachten en medeleven gaan uit naar de familie en allen die hem dierbaar zijn. Leden en bestuur van Atletiekvereniging Scheldesport Harold de Maat, voorzitter Terneuzen, 26 augustus 2016 Met grote droefheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze medeorganisator Met groot enthousiasme heeft hij jaren zijn steentje bijgedragen in de organisatie van de Zeeuws-Vlaamse Marathon. Zijn betrokkenheid zullen wij enorm gaan missen. Wij wensen zijn partner, zijn kinderen en familie veel sterkte met dit zware verlies. Organisatie Marathon Zeeuws-Vlaanderen "Ik heb niet alles goed gedaan, ook niet alles verkeerd. Was ook niet op deze wereld om alles te doen, maar ook niet om alles te laten. Mijn laatste groet is voor allen, vooral voor hen die mijn onvolmaaktheid kenden en toch mij liefhadden. Na een leven vol van liefde, zorg en aandacht voor allen die haar dierbaar waren, is van ons heengegaan onze lieve mama, schoonma, oma en 'great-granny' Sinds 15 november 1974 weduwe van Willem Poleij In de leeftijd van 82 jaar. Oostburg: Liesbeth en Frans Waterman-Poleij Paulstown (Ierland): Thomas Waterman Joanne Haughney Alanna en Darragh Tilburg: Ruben Waterman Tilburg: Daniël Waterman Nina Monteau Goes, 26 augustus 2016 Correspondentieadres; Poolster 84,4501 GN Oostburg De dienst waarin wij afscheid van haar nemen zal gehouden worden op dinsdag 30 augustus om 13.30 uur in het Hervormd Kerkelijk Centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. In deze dienst zal voorgaan ds. C. Baggerman. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd gebouw. Een speciaal woord van dank voor de Huisartsenpraktijk Yerseke, Allévo Thuiszorg, haar vroegere collega John van der Steen voor de ondersteuning in de afgelopen jaren en de goede verzorging van haar laatste levensfase in Hospice Het Clarahofje te Goes. Onze oprechte dank voor uw hartverwarmende belangstelling en medeleven bij het overlijden van onze vader, opa en over opa Kinderen en kleinkinderen Serooskerke, augustus 2016 Een handdruk zo warm, even een arm om je heen. Zoveel liefde en steun ons gegeven. Een kaart, een brief of bloemen, wat het ook zij, was ons een troost in deze moeilijk tijd. 't Geeft ons moed om verder te leven. De vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa hebben ons diep ontroerd. Daarvoor onze grote dank. Ook willen wij Maaike Verstraten van Adagio Uitvaartzorg bedanken voor de persoonlijke benadering en de correcte uitvoering van zijn uitvaart. Inge Hoogerland - Proost Michel en Sandy Yolisa Finette Chantal en Robert-Jan Ziva Marvin en Sabine Dusty, Danya, Venna Vlissingen, augustus 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 62