t J? Familieberichten Overladen s Jacobus Pieter van Gilst Jacobus Pieter van Gilst A Helena Joanna Zoe Lauret [a| Ineke van Damme - Asjes Jacobus Leonardus Cornelia van Leuven - Sjaak - Jolanda Johanna Plasschaert Koos Koos - Catharina Maria - Ineke Lena Albert Alphons d'Hert C.M. Dekker zaterdag 27 augustus 2016 25 ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Verder van de wereld weg elke dag een beetje dichter naar de hemel elke dag een treetje. Vandaag is kalm en rustig ingeslapen onze zus sinds 2005 weduwe van Cornelis Petrus Laurentius Bovée Zij overleed op de leeftijd van 93 jaar. mevr. L. Plasschaert mevr. M. Peeters-Plasschaert dhr. M. Peeters Hulst, 26 augustus 2016 Correspondentieadres: Uitvaartverzorging de Ridder Hughersluys 37 4536 HM Terneuzen De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt ge houden op dinsdag 30 augustus om 14.00 uur in de Kapel van de Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van WZC Antonius en de Korenmarkt voor de liefdevolle verzorging. Veel liefde heb je ons gegeven. Je voerde een niet te winnen strijd. We konden alleen maar meeleven. En je bewonderen om je dapperheid. Tot ons groot verdriet overleed, na een ernstige ziekte, toch nog onverwacht mijn geliefde man, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van M.H. van Gilst-Fortes Bergen op Zoom, 16 april 1953 Bruinisse, 24 augustus 2016 Bruinisse: M.H. van Gilst-Fortes Oosterland: Bram Jantie van Gilst Amber Nick Goes: Leon Debby van Gilst Noa Vince 't Hoefje 13 4311 EX Bruinisse In overeenstemming met de wens van de overledene is zijn lichaam ter beschikking gesteld aan de medische wetenschap. Na een langdurige ziekte hebben we afscheid moeten nemen van mijn geliefde zoon, onze broer, zwager en oom W.J. van Gilst-van Houdt Bram en Cora Mieneke en Leen Mart en Fina Neven en nichten We wensen Netcha, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Bruinisse, 24 augustus 2016 Denk aan mij zoals ik was in goede dagen en vergeet de tijd dat ik de pijn niet meer kon dragen. Na een oneerlijke, ongelijke strijd, voorzien van het sacrament der zieken, is in haar eigen vertrouwde omgeving van ons heengegaan mijn lieve, zorgzame vrouw en onze lieve, onvergetelijke, dappere en behulpzame moeder Hippolytushoef 19-6-1943 Kapelle 26-8-2016 Kapelle Kamperland Ben van Damme Bart Kattend ijke Jacco Oomskinderenstraat 5 4421 DH Kapelle De eucharistieviering die we voor Ineke houden, zal plaatsvinden op woensdag 31 augustus om 11.00 uur in de H. Maria Magdalenakerk, Singelstraat 9 te Goes. Aansluitend begeleiden we Ineke naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats aan de Kitskindersche- weg te Kapelle. Hierna ontmoeten we elkaar in 'Klein Stelle', Stelhoek- weg 2 te Wemeldinge. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, wilt u dan deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Dank aan dr. Bakx, dr. Riemeijer, Allevo en allen die Ineke hebben bijgestaan. Je blijft in onze herinnering Je hebt je strijd gestreden Rust zacht Wij wensen Ben, Bart en Jacco heel veel kracht en sterkte toe. Dries Wilma en Jaen Annemarie en Jos Marianne en Kees Alie en Ko Lisette en Mark Inge en Ron De Buurtjes Kapelle: 27 augustus 2016 Als het lichaam niet meer wil en het leven wordt een lijden Kan men dankbaar zijn dat God het komt bevrijden Na een liefdevolle verzorging in het Hospice Terneuzen is heden rustig in geslapen, onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Philippine, 14-10-1930 Eddy t t Terneuzen,25-08-2016 Anouchka en Sjaak Ashley en Pim, Teun, Jip Nicky en Samantha Speciaal woord van dank aan het verplegend personeel en de vrijwilligers van het Hospice te Terneuzen en Vremdieke te Hoek. Correspondentieadres: Burg. Hendrik Wolferthof 20, 4542 HA Hoek Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 30 augustus van 19:00 tot 19:30 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 31 augustus om 11.00 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en bent u uitgenodigd in de koffiekamer van het crematorium. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Heden bereikte ons het droevige bericht dat onze zwager is overleden. Kortgene: S. Noordhoek-Kastelein t S. Noordhoekf Geersdijk: A. Kastelein f E. Kastelein-Baas Vlissingen: E. Kastelein Zierikzee: P.M. Kastelein G.E. Kastelein-de Bokx Neven en nichten Zierikzee, 24 augustus 2016 Na een leven van liefde en muziek is zacht en kalm van ons heengegaan mijn zorgzame man, vader, schoonvader en trotse opa echtgenoot van Simone van Leuven-De Caluwé In de leeftijd van 82 jaar. Simone van Leuven-De Caluwé Edwin en Caroliene Bowy Joyce lV;\ Correspondentieadres: 'A J Edvard Grieghof 1 4536 EN Terneuzen Onze dank gaat uit naar dr. Asrian en dr. Meijerink voor de goede zorgen en de persoonlijke touch. Er is gelegenheid om afscheid van Sjaak te nemen op dinsdag 30 augustus van 20.00 uur tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum van Monuta, Bellamystraat 28c in Terneuzen. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op woensdag 31 augustus om 13.30 uur in het crematorium van Monuta, Bellamystraat 28c in Terneuzen. Na de dienst vinden wij het fijn met u herinneringen op te halen in de koffiekamer aldaar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 61