'Als je Patty slaat, dan slaat zij dubbel zo hard terug' Voor wie supersnel de scherpste foto's wil maken! 10 35 1, hollands nieuwe. Paul de Leeu J Sony Xperia XA 21 P®i§ Ik heb een vraag. Ook al bent u dood, ik wil hem toch graag stellen. Mijn kin deren gaan maandag weer naar school. Dan gaat dus de vlag uit, want met twee pu bers op vakantie vraagt veel van je uithoudingsvermogen. Dat ging behoorlijk goed. We zijn met z'n vieren tegelijkertijd ver trokken en thuisgekomen. Heb ben niet veel uitbarstingen ge had. Soms een beetje gezonde ouder-kindspanning. mogen ze bij ons ook. Op alles wat we vragen, zeggen ze 'nee'. Alles wat ik in het Engels zeg, wordt door hen verbeterd. Ze vinden het leuk om te 'pranken'. Dat betekent alles afkraken wat de vaders doen. Zo moet ik mijn oren laten uitspuiten, ik kan geen vlees barbecueën, ik zie er Soms zou je willen dat er een ventiel in kinderen zit. Dat je ze even leeg kunt laten lopen met mijn bril uit als de kerst man, wil altijd voordringen en ik gooi op het eten altijd te veel pe per. Door hun gelach weet ik dat ik het allemaal met een korreltje zout (lees: peper) moet nemen, maar soms zou je willen dat er een ventiel in kinderen zit, zoals bij luchtbedden. Dat je ze even leeg kunt laten lopen en ze in de kast legt, om ze de volgende dag weer met veel energie op te bla zen. Nu mijn vraag. Kunt u mij vertel len of er op de iPhone een appli catie zit waarmee ik erachter kan komen hoe zij de vakantie heb ben beleefd? Want zes weken lang heb ik ze meer met hun iPhone in de weer gezien dan met een badmintonracket, voet bal of boek. Ze appten zich een breuk, liepen nonchalant met koptelefoon door het huis luiste rend naar Spotify, ze bekeken filmpjes, volgden gamers en lach ten om hun favoriete vloggers. Op elke plek in Spanje luidde de eerste vraag: „Is er wifï?" Mijn zoon vroeg mij of ik met hem naar het winkelcentrum van Mar- bella wilde gaan. „Om te shop pen?" „Nee pap, om Pokémons te vangen!" Soms keken onze zonen ver ward op van hun iPhone met de vraag om even te herhalen wat we zeiden. Ijsjes werden in de linkerhand gehouden en met de rechterhand werd er verder ge typt. Als we ze dwingend vroe gen om even de telefoon weg te leggen, keken ze ons kwaad aan. „Jullie zitten toch ook de hele dag in jullie boek?" Bedankt Steve, voor de uitvin ding van de iPhone. Waarschijn lijk bent u God aan het uitleggen hoe de iCloud werkt. En wat ik u ook nog wil zeggen: sinds twee dagen willen ze hun iPhone inruilen voor een Sam sung die nog meer mogelijkhe den heeft. App in peace! P.S.: Als u de geweldige Toots te genkomt, vraag dan of-ie op uw iPhone een nieuwe ringtone in speelt. En wees daar dan heel dankbaar voor. Een storm in een glas water, noemt Jörgen Raymann het relle tje tussen Patty Brard en Ajouad El Miloudi. De Shownieuws-ptesen- tatrice voelt zich gekrenkt, omdat El Miloudi een uitspraak uit zijn verband zou hebben getrokken. „En als je Patty slaat, slaat zij har der terug", stelt Raymann. Raymann deed eveneens mee aan het programma Ranking The Stars waar Brard volgens KRO-NCRV-presentator El Milou di buiten haar boekje ging met de opmerking: „Rot op naar je eigen land, ga terug naar Marokko. Wan neer pak je het vliegtuig?" De woorden werden er in de monta ge uit geknipt, maar El Miloudi openbaarde ze in een gesprek met De Volkskrant. Na afloop van de op namen zou Patty haar opmerking hebben herhaald. „Ik nam af scheid van haar. Het is goed hoor schat, zei ze, en nu snel terug naar Marokko, hahaha", klonk het vol gens Ajouad. De presentator vindt de situatie 'pijnlijk'. „Zij ging bui ten haar boekje, ik niet." Brard noemt El Miloudi nu een 'zielenpoot en aandachtzoeker'. 'Jij wilde zelf terug naar Marokko, waarop je, na mij beledigd te heb ben, van mij de logische vraag kreeg of je dan nu niet vast kon gaan', schrijft ze op Facebook. Ray mann: „Ik vind Ajouad een te gek ke gozer, maar als je Patty kent, weet je dat dit niets te maken heeft met discriminatie of racis me. Ranking The Stars is nu een maal keten en afzeiken." Toch schrapte de eindredactie de opmerking van Brard. „Soms is een grap gewoon brak of een op merking niet leuk. Bij ons pro gramma mogen kandidaten heel ver gaan, maar het gedijt ook bij een bepaalde sfeer", stelt eindre dacteur Pim Castelijn. „Die mag scherp zijn, zeker, maar daar paste deze opmerking niet in. Dat vond ook Paul (de Leeuw, presentator, red.), die goed aanvoelt wat wel en niet kan en wel een en ander gewend is." Aanleiding tot het bekvechten was de uitleg die El Miloudi gaf toen hij Brard in het programma op de laatste plaats zette bij de vraag naar welke BN'er een straat moest worden vernoemd. „Je moet wel iets betekend hebben voor een groep of de maatschap pij." Als Patty zich vervolgens niet meer kan inhouden, roept ze naar Ajouad: „Het is bevestigd dat ik jou niet kende voordat ik hier kwam, want wat ben jij dom." Die uitspraak kreeg een luid applaus van het gehele Ranking the Stars-panel. Ml 1000 MB/MIN/SMS TOTAAL P/MND 18,- BUNDELVERDUBBELAAR: hollandsnieuwe.nl/pzc GEEN TOESTEL NODIG? Sim Only 1000 slechts 10,- p/mnd! zaterdag 27 augustus 2016 hi WW iPhone Beste Steve Jobs, Kinderen moeten puber kun nen zijn bij hun ouders en dat Paul Tussen tv-presentatoren Patty Brard (SBS 6) en Ajouad El Mi- loudi (NPO) komt het voorlopig niet meer goed. De twee bots ten in tv-programma 'Ranking the Stars'. Dennis Jansen Amsterdam Tussen Patty Brard en Ajouad El Miloudi is het goed mis. 13 megapixel camera met supersnelle autofocus 5 inch display Tot wel 2 dagen batterijduur 2000 MB/MIN/SMS voor slechts 5,- extra Voor wie de volledige vrijheid wil over hoe hij zijn tegoed gebruikt is er hollandsnieuwe. Want bij ons is 1 MB gewoon gelijk aan 1 minuut bellen of 1 sms! Jij bepaalt zelf waar je het voor gebruikt. Kies voor volledige vrijheid met bijvoorbeeld de Sony Xperia XA met zijn camera met supersnelle autofocus. Nu i.c.m. 1000 MB/ MIN/SMS voor maar 10,- per maand. Voor het toestel t.w.v. 329,- betaal je bij ons gedurende je abonnement slechts 192,-. En voor slechts 5,- per maand extra verdubbel jij je bundel naar 2000 MB/MIN/SMS. Per maand €18,- waarvan €10,- abonnement en €8,- toestel. Toestel bijbetaling €0,- eenmalig. Totale toestelprijs €192,-. Prijs excl. eenmalige kosten ter hoogte van €30,-. Looptijd 24 maanden. Deze actie is geldig tot en met 2 oktober 2016. VCt&WJ I VU

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 21