dlensenlinq.nl DyerlafJüf] Willem Van der Hooft Wim Van der Hooft COLOFON Familieberichten Jan Klein Lieve Rietje Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Als tranen een trap kunnen bouwen en herinneringen een brug. Dan klommen wij hoog naar de hemel en nemen wij je gewoon mee terug. Na een leven wat in het teken stond van hard werken en klaarstaan voor iedereen is onverwacht overleden mijn lieve, zorgzame man, onze lieve vader, schoonvader en opa -Wim- echtgenoot van A.M.W. Baaij Aardenburg, 26 juli 1943 f Goes, 24 augustus 2016 Middelburg: A.M.W. Van der Hooft-Baaij Middelburg: Erwin Van der Hooft Sacha Vinkenvleugel Laura Oost-Souburg: Petra Van der Hooft Lindev Clemens Timmermans Stéphanie, Jeroen Arnemuiden: Maureen Van der Hooft André van Belzen Julia Brandenburglaan 49 4333 BX Middelburg De crematieplechtigheid zal worden gehouden op dinsdag 30 augustus om 16.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren van de familie in de koffiekamer van het crematorium. Diep geraakt zijn wij door het plotselinge overlijden van onze dierbare vriend - hij was er altijd voor ons - Wij wensen Anneke, de kinderen en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Wim Heberlein Addy Heberlein-Guiran Robeil Rasmus Rennie van Regenmortel Wim van der Hooft Bedankt voor de heel mooie en gezellige jaren als vriendin en buren. Wij zullen je heel erg missen. Annemarie en Ad Naam Plaats Zoeken Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande Twitter WA Facebook Sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan je zegt 'ik ben moe' maar op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Na een werkzaam leven is, toch nog onverwacht, van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Veendam, 23 februari 1940 t Vlissingen, 24 augustus 2016 Adrie van Gorsel Elia Frank Cynthia Mariska en Benjamin Richard Wendy Dennis Nanda U kunt voorafgaand aan het afscheid van Jan, een laatste groet brengen op maandag 29 augustus van 12.30 tot 12.45. Aansluitend bent u uitgenodigd voor het samenzijn waarbij we afscheid nemen van Jan in het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na afloop is in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. We bedanken medewerkers van zorgcentrum Weyevliet en Rustenburg voor de steun en de goede zorgen voor Jan. Correspondentieadres: Crocusstraat 10, 4542 BX Hoek Met ongeloof en verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze collega Ruim 45 jaar heeft Rennie zich met veel toewijding ingezet binnen de asfaltploeg van ons bedrijf. Een groots man met veel kennis van zaken en oog voor de mens. We zullen hem blijven herinneren als een fijne, hardwerkende collega en gaan zijn inzet en betrokkenheid erg missen. Wij wensen zijn zoon, zijn partner en verdere familie veel sterkte toe met het verwerken van dit enorme verlies. Medewerkers en directie H4A (Holding de Vier Ambachten BV) Het plotselinge overlijden van heeft ons diep getroffen. Wij zullen hem blijven herinneren als een lieve, betrokken en altijd behulpzame buurman. Hans en Lianne Ponten Willem en Miriam Slaakweg Ad en Marloes Schreijenberg Gaston en Jonneke Suy Leijn en len Melse Brandenburglaan, Middelburg Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenbndestem@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl bndestem.nl/familieberichten Op bndestem.nl/familieberichten kunt u overlijdens berichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op bndestem.nl/familieberichten worden alle over lijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via bndestem.nl/familieberichten kunt u ook bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdens berichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. <9 m volg ons op HHI like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 63