5 Vrijstaand wonen in een kerk of aan een gracht KIJK VERGELIJK Je hebt hier van 's morgens tot 's avonds zon IKEA bovenop geplaatst." De kinde ren hebben op de bovenverdieping hun eigen badkamer. Die wordt nog verbouwd tot een modern exem plaar. Qua perceeloppervlakte zijn ze van 250 naar net geen 600 vierkante me ter gegaan. Mardina: „Alles is groter en ruimer. We hebben twee bijkeu kens. Een is nu speelkamer van de kinderen. Zo is alles lekker opge ruimd." De kinderen zijn ook blij met hun nieuwe huis. „Ze vinden dat ze hier heel goed verstoppertje kunnen spe len. Er zijn heel veel hoekjes en ze kunnen zowel in de achter- als voor tuin als op het grasveld hier tegen over spelen", zegt Björn. „En de kin deren zijn er helemaal wild van dat ze alledrie tegelijk naar de wc kun nen." De woning heeft namelijk drie wc's. Björn geniet van de plek, vlakbij de doorgaande weg. „Er is hier een hoop te beleven. Straks komen de boeren weer voorbij en de toeristen. Er is veel meer te doen." Hij is blij met de schouw in de woonkamer. Ze hebben door een vriend de open haard laten uithakken, zodat er een potkachel in paste. „Eentje met pizza-oven. Een wens van Björn", glimlacht Mardina. Ze noemen de eettafel de centrale plek in de woning, al betrappen ze zichzelf erop nu al meer in de woon kamer te vertoeven. Van daaruit heb ben ze vrij uitzicht op Veere en de Grote Kerk. Supermarkt In het dorp zijn veel mensen be nieuwd naar de prijs van het huis. „Mijn ouders worden er zelfs op aan gesproken in de supermarkt", zegt Björn. Er wordt ook weieens aange beld. Mardina: „Een mevrouw vroeg of dit het verenigingsgebouw was. Anderen denken dat het een oude kerk is." Dat komt wellicht door de vorm: het is een woning met een hoog puntdak. Björn: „Het is opge deeld in twee helften die uit elkaar zijn getrokken en waarvan een naar achteren is verschoven." Even voorstellen vrijdag 26 augustus 2016 Vlissingen Adres: Hogeweg 78 Prijs: 269.500 k.k. Bouwjaar: 1952 Kenmerken: Deze woning is goed on derhouden en kan zonder werkzaamhe den worden betrok ken. Een bijgebouw in de tuin biedt extra mogelijkheden. Lichte woonkamer met parketvloer en openslaande deuren naar de tuin. Oostkapelle Adres: M.F. Vissers traat 26 Prijs: 299.000 k.k. Bouwjaar: 1973 Kenmerken: Ruime woning, onlangs ge moderniseerd. De woning verkeert in een optimale staat van onderhoud, nieuwe installaties en een binnendoor be reikbare garage. Een zonnige achtertuin met veel privacy. Middelburg Adres: Herengracht 106 Prijs: 299.000 k.k. Bouwjaar: 1875 Kenmerken: Hoek woning met vier slaapkamers, twee badkamers, berging, achtertuin en vrije achterom. Bijzonder heden: gelegen aan de Herengrachten in het centrum van Middelburg. Serooskerke Adres: Torenstraat 14 Prijs: €249.000 euro k.k. Bouwjaar: 1903 Kenmerken: Sfeervolle vrijstaande karakteristieke wo ning (bouwjaar 1903) met een vrijstaande berging/garage op zo'n 335 m2 eigen grond. M Björn en Mardina namen veel meubels over en gaven er een eigen draai aan. FOTO'S MECHTELD JANSEN Geersdijk Adres: Geersdijkse- weg 1 Prijs: 269.000 k.k. Bouwjaar: 1958 Kenmerken: Dit voormalige kerkge bouw aan de rand van Geersdijk staat op een ruim perceel eigen grond en heeft een bruto vloerop pervlak van circa 335m2. De voorma lige kerkzaal is één hoge open ruimte. 44 —Mardina van der Vliet-Willemse Björn van der Vliet (39), bouwkundige Mardina van der Vliet-Willemse (38), juf van groep 6/7/8/ op basisschool De Palmenhof in Sint- Laurens Mathieu (8) zit in groep 5 Thijmen (6) zit in groep 2 Féline (3) gaat twee dagen in de week naar peuterspeelzaal 't Groentje kan hier prima

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 49