dlensenlinq.nl Johnny de Mul Wim Cornelis Jacob Cornelis Lieve Wim Wim Cornelis COLOFON Familieberichten Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Lieve opa Tot onze spijt hebben we het bericht ontvangen van het overlijden van onze oud-collega Wim Cornelis Kort na zijn pensionering kreeg Wim het bericht dat hij ernstig ziek was. Toch bleef hij de hele periode daarna positief gestemd. Vol goede moed en strijdbaar onderging hij diverse behandelingen, die gedurende een periode ook een goed resultaat hadden. Maar helaas is deze strijd nu toch tot een einde gekomen. Wim, een van ons, is niet meer, maar de herinnering aan deze fijne vriend en collega leeft voort. Wij wensen zijn vrouw Saar, zijn zoon Vincent en andere familieleden en vrienden heel veel sterkte. Collega's en Management JCL-IP Terneuzen BV Francien van den Hemel Naam Plaats Zoeken Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart. Wij hadden zo graag nog wat langer met elkaar willen genieten. Het heeft helaas niet zo mogen zijn. Vandaag hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa, mijn schoonvader, onze opa, mijn broer en schoonbroer echtgenoot van Sara Heinsdijk weduwnaar van Rachel de Pauw Rotterdam, Breskens, 10 september 1951 23 augustus 2016 Breskens: Sara Cornelis-Heinsdijk Aarle-Rixtel: Dennis en Angela Neeltje, Demi, Alyssa, Fay Groede: Vincent Balegem: Peter en Marrie LauraEsther Ardooie: Kurt Sam, Luka Cadzand: Lindsey Fleur Terneuzen: Shirley en Christian Anna Nieuwvliet: Kees en Corrie Correspondentieadres: Dorpsstraat 112, 4511 EK Breskens De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 29 augustus om 10.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. De wereld draait door, wij leven ons leven, maar... we missen je zo, we zullen je nooit vergeten. Johnny en Bianca Joey Emily en Ferdon Britt llze en Wim Romy Joséphine Mees Ronnie en Dominique Mitchell Kimberley Yannick Daisy De liefste en mooiste dingen in de wereld kun je niet zien of aanraken... Maar voel je in je hart. Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van mijn allerliefste broer, schoonbroer en onze oom Kees en Corrie Simone en Raoul Britt, Eden Martine en Michel Merel Je vocht zo dapper, maar het was een machtig beest, dat niemand kon verslaan. Je gaf alles wat je had en meer en wij zijn zo trots op je. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame pa en opa echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 70 jaar. Philippine: Francien de Mui-van den Hemel Philippine: Franky de Mul Tanitha Shenna Kyara Andy t Philippine: Natascha de Mul en Filip de Vriendt Francesca Angelo 24 augustus 2016 Bastionstraat 6, 4553 BH Philippine De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 30 augustus om 11.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer. Geen bloemen, in plaats daarvan graag een donatie aan het KWF. Hiervoor zal een collectebus in de ontvangkamer staan. Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en Internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenbndestem@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl bndestem.nl/familieberichten Op bndestem.nl/familieberichten kunt u overlijdens berichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op bndestem.nl/familieberichten worden alle over lijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via bndestem.nl/familieberichten kunt u ook bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdens berichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. <9 m volg ons op HHI like ons op Twitter Facebook

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 43