Sé Üi/srJsils/] f ,;MVm xs Willem Van der Hooft Wim Van der Hooft HgHVAUU Hoe mooier de herinnering, hoe pijnlijker is ons verdriet. Wij danken je voor wie je was en wat je in ons achterliet. Bedroefd, maar dankbaar voor de mooie tijd samen, melden wij u het afscheid van mijn pa, partner, zoon en schoonzoon Rennie van Regenmortel pa van Sven van Regenmortel partner van Diane Mangnus A Absdale 7 november fTerneuzen 24 augustus 2016 Dit melden U: Sven en Katia Diane Mangnus Kevin en Bianca Kelly Diederik en Jasmine Kwint Kimberley Lotte Anne zijn zoon en schoondochter zijn partner zijn kinderen zijn kleinkinderen Emiel(f) en Maria van Regenmortel-de Letter zijn ouders Delen in het verlies; zijn broer, zus, schoonbroers, schoonzussen, schoonouders, neven en nichten. Wij nodigen u vriendelijk uit om samen met ons afscheid te nemen, tijdens de uitvaartplechtigheid die zal opgedragen worden in de parochiekerk van de H. Joseph te Nieuw- Namen, op dinsdag 30 augustus 2016 om 14.00uur. Samenkomst en gelegenheid tot groeten achter in de kerk vanaf 13.30uur. Rennie ligt opgebaard in rouwcentrum Waem, gelegen aan de Hulsterloostraat 12 te Nieuw-Namen. Familie, vrienden en kennissen die wensen een laatste groet te brengen, zullen door ons ontvangen worden op zaterdag 27 augustus van 19.00 tot 19.45uur. Rouwadressen: Hulsterloostraat 115, 4568AC Nieuw-Namen Kerkpad 33,4568AK Nieuw-Namen Rouwcentrum Waem/Boonman, Nieuw-Namen. Telnr. 0114 345 695 Lieve schat, Onze liefde oneindig mooi Je maakte van mij de gelukkigste vrouw op aarde En plots..het geluk glipt door onze vingers Maar onze liefde blijft oneindig mooi en bestaan. Ik weet dat je boven op me wacht en ik zal goed voor mezelf zorgen tot die tijd, zoals beloofd. En wanneer we later elkaar weerzien, is er nog steeds die oneindige liefde en komt het geluk weer naar ons toe. Ik hou van je. Je meisje Diane Lieve Opa Samen spelen, nagels lakken bij Opa, staartjes maken in opa zijn haar. Pit nat spuiten, blijven slapen samen naar de speeltuin en zoveel meer! We houden van jou en we gaan je verschrikkelijk missen maar we gaan heel goed voor Pit zorgen Je allergrootste vriend Kwint. Je kleine kapster en snoepmonster Kimberly Je grote koekepeer Lotte Je kleine koekepeer Anne Lieve Pa Je betekent zoveel voor ons, voor jou waren we gewoon jou kinderen. Maar vooral je maakte mama zo gelukkig We zullen je verschrikkelijk missen Kevin, Bianca, Kelly, Diederik en Yasmine Wij zijn geschrokken en verdrietig door het plotselinge overlijden van onze schoonzoon, schoonbroer en oom. Wij kennen Rennie als een lieve vader en opa, maar vooral als diegene die ons Dian supergelukkig maakte. Ward en Corry Harald, Barbara en Luna Filip Rennes Een vriend, is een uitgestoken hand is een sterke schouder is een rustgevende stem. Bij een vriend kun je terecht met je vreugde en met je verdriet. Mijn liefste vriend ben jij Rust zacht maat Sven en Winand Rennie Achter elke traan van verdriet zit een glimlach van herinneringen Rust zacht Familie Th. van Haelst Rennie van Regenmortel Lieve Diane, je was weer zo gelukkig. Geschrokken zijn wij van het plotselinge overlijden van Rennie de partner van onze collega Diane. We wensen jou, de kinderen en verdere familie veel sterkte met dit grote verlies. We zullen er voor je zijn. Team dialyse ZorgSaam Zeeuws Vlaanderen Als tranen een trap kunnen bouwen en herinneringen een brug. Dan klommen wij hoog naar de hemel en nemen wij je gewoon mee terug. Na een leven wat in het teken stond van hard werken en klaarstaan voor iedereen is onverwacht overleden mijn lieve, zorgzame man, onze lieve vader, schoonvader en opa -Wim- echtgenoot van A.M.W. Baaij Aardenburg, 26 juli 1943 f Goes, 24 augustus 2016 Middelburg: A.M.W. Van der Hooft-Baaij Middelburg: Erwin Van der Hooft Sacha Vinkenvleugel Laura Oost-Souburg: Petra Van der Hooft Lindey Clemens Timmermans Stephanie, Jeroen Amemuiden: Maureen Van der Hooft André van Belzen Julia Brandenburglaan 49 4333 BX Middelburg De crematieplechtigheid zal worden gehouden op dinsdag 30 augustus om 16.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren van de familie in de koffiekamer van het crematorium. Diep geraakt zijn wij door het plotselinge overlijden van onze dierbare vriend - hij was er altijd voor ons - Wij wensen Anneke, de kinderen en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Wim Heberlein Addy Heberlein-Guiran Robert Rasmus Diep getroffen zijn wij door het overlijden van Sascha Biondina Sascha was jarenlang vakleerkracht gymnastiek op meer dere basisscholen binnen onze organisatie. Wij verliezen in haar een enthousiaste en gewaardeerde collega. Wij wensen haar man Henry, haar kinderen Matthijs en Albert en verdere familie heel veel sterkte en kracht toe in het dragen van dit verlies. Namens alle kinderen, ouders, medewerkers, College van Bestuur en Raad van Toezicht van Onderwijsgroep Perspecto. Stan van Alphen, voorzitter College van Bestuur i Tii Tin H a Vl Met ongeloof en verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze collega Ruim 45 jaar heeft Rennie zich met veel toewijding ingezet binnen de asfaltploeg van ons bedrijf. Een groots man met veel kennis van zaken en oog voor de mens. We zullen hem blijven herinneren als een fijne, hardwerkende collega en gaan zijn inzet en betrokkenheid erg missen. Wij wensen zijn zoon, zijn partner en verdere familie veel sterkte toe met het verwerken van dit enorme verlies. Medewerkers en directie H4A (Holding de Vier Ambachten BV) x 1 J t \i

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 42