Boerin Bertie redt zich uitstekend tussen ego's in Expeditie Robinson 20 LUISTERT RADIO Vincent Playahitty met The Summer is Magie, Bob Marley feat. Funkstar De Luxe met Sun is Shining, Vamos a la playa, De Zeeuwse Kust, Summer in the City, Samba De Janeiro. De zomer is nu toch eindelijk echt begonnen. Gelukkig hadden Sky Radio en Radio ro hun summerplaylists nog in de computer. Het is een kwestie van een druk op de knop, en pats, daar heb je Boney M's Sunny. Toe maar, de kinderen zitten toch op school. Ric ky Martin, Livin' La Vida Local Hoek van Hol land, 32,3 graden. Tropical radio vandaag. KC and the Sunshine Band, Alvaro Soler met El Mismo Sol, nooit van gehoord. Als het to gra den minder warm was geweest had ik een andere zender opgezocht, maar nu niet. Kom maar door! 'Owowoo when my baby, when my baby smiles at me I go to Rio.' Dat zal je Yuri van Gelder niet zo snel horen zingen. Mattie koopt ex uit „Tegen deze uitdaging kon ik geen nee zeggen, zoiets overkomt je maar één keer in je leven", vertelt Steur, die vanaf 8 september weke lijks te zien is in de populaire sur vivalshow op RTL 5. „Ik sta niet zo te springen om weer op tv te komen. Maar ik dacht: erger dan Boer zoekt vrouw wordt het qua aandacht toch nooit. Toen was op een gegeven moment elke scheet die ik liet in teressant. Naar Expeditie Robinson kijker veel minder mensen, toch? Misschien ben ik wel ontzettend naïef nu", zegt Steur lachend. Alle zestien kandidaten van het nieuwe Robinson-seizoen waren gisteren bij elkaar op het eilandje Pampus voor een perspresentatie van het programma. Menig deelne mer daar gaf toe het avontuur ste vig te hebben onderschat. De stoe re met tatoeages behangen Dave Roelvink: „Het viel héél erg tegen. Ik heb wel een moment gedacht: had ik dit wel moeten doen?" Steur daarentegen: „Het was op al die regen na eigenlijk precies wat ik ervan verwachtte. Ter voor bereiding heb ik twee seizoenen teruggezien, misschien is dat het." De Zeeuwse, die in 2014 landelij ke bekendheid verwierf dankzij haar deelname als eerste lesbische boerin in Boer zoekt vrouw, haalt haar schouders op. „Ik kwam wei nig verrassingen tegen. Esther (haar geliefde, red.) zag ook geen heel andere Bertie terugkeren. Al ben ik wel wat rustiger geworden. Van dat eiland werd ik heel ont spannen. Ik maakte me vooraf wel wat zorgen of het zou klikken met iedereen. Ik kom namelijk niet uit de showwereld." Of het botste met al die ego's? „Laat ik het tac tisch zeggen: ze zijn allemaal wat mondiger dan ik." Andere kandidaten dit seizoen zijn onder anderen Suzanne Kle- mann (Loïs Lane), acteur Bartho Braat, rapper Dio en wielrenner Thomas Dekker. Dwayne Johnson best betaald 'I want to be with you, I want to spend the night with you, do all the things you want me to.' Oei, ik moet eigenlijk aan het werk, maar het is gewoon geen doen. Summer On You, ja, summer on me. Ik geef me over. Laat de zomermuzieklawine over mij nederdalen, neem mij mee op een vakantie in eigen tuin. Sausalito Summernight, herinnert u zich deze nognognognog! Reclame. Ondergoed met pijpjes die niet omkrullen, robuustetafel.nl, met poten die niet omkrullen. Nieuws. In Ridderkerk is een basisschool ontruimd vanwege een gaslek in de buurt. Een Australische goudzoeker heeft de vondst van zijn leven gedaan. Ik kan vandaag alles aan. DJ Snake Jus tin Bieber, geen probleem. Shakira, Waka Waka, gaat er in als een raket. Wat was ik toch altijd een serieus ventje, met mijn goe de smaak. Ik ga in het met lucht uit eigen lon gen opgeblazen badje op het gazon zitten. Waka Waka\ De Turken rijden met tanks door Noord-Syrië, wat kan het mij schelen. Billy Stewart, 'Summerrrrrrrrrtime, when the li- vin' is easy'. Nicky Jam en Enrique Iglesias, El Perdón, ik voel iets van misselijkheid opko men. Reclame. Voeding en stress hebben in vloed op onze darmfunctie. Daarvoor is er nu Wapiti darmcirconflex. Zo makkelijk kan de boodschap zijn. Ik word niet goed! Ik zoek schaduw op de veranda. YouTube biedt ver koeling, 'I'm Dreaming Of A White Christmas'. Quote van de dag 'Het is voor ons goed zo, maar je weet nooit wat er in de toekomst gaat gebeuren' vrijdag 26 augustus 2016 Albert Verlinde: T rooica SHOW „Na vijftien jaar ben ik er wel klaar mee." foto pim ras Qmusic-dj Mat tie Valk heeft zijn ex-vriendin Kirsten Willem- stein uitgekocht. Het voormalige koppel kocht in 2013 samen een eengezinswo ning in Hendrik Ido Ambacht. Zij betaalden er 385.000 euro. Het stel ging eer der dit jaar uit el kaar. ACTEUR Boerin Bertie Steur was de aan wezigheid van tv-camera's na Boer zoekt vrouw helemaal beu. Maar voor Expeditie Robinson maakt ze toch een uitzondering. Gudo Tienhooven Pampus Vlnr: Rapper Dio, Thomas Dekker, Suzanne Klemann, Koos van Plateringen, Chloe Leenheer, Dave Roelvink, Lex Uiting, Gaby Blaaser, Anna Nooshin, Jalou Langeree, Bartho Braat, Elle van Rijn, Bertie Steur, Kraantje Pappie, Jayjay Boske en Jessie Jaz Vuijk foto rtl Robert Downey Jr. is niet langer 's werelds best betaalde acteur. Die eer valt te beurt aan Dway ne Johnson, die in 2015 een slor dige 57 miljoen euro verdiende, meldt Forbes. Hij staat bekend als The Rock. Reageren: vincent@depersgroep.nl Sunnery James, dj en man van topmodel Doutzen Kroes, houdt de kans op gezins uitbreiding open.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 20