reiskatern.nl f) reiskatern.nl Bier proeven in Leuven Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc St. Petersburg in kerstsfeer Exclusieve Lezersreis Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Data en prijzen Ill 12 dagen Supervoordelige 3-daagse autovakantie naar België Vanaf 4-daaase vlieg- excursiereis SINT-PETERSBURG Vanaf vrijdag 26 augustus 2016 Boek nü deze voordelige stedentrip en ontdek het gezellige Leuven met haar smalle straatjes, mooie kerken, musea en altijd volle ter rassen op een unieke manier. Tijdens een stadswandeling bewondert u alle bezienswaardigheden, afgewisseld door het proeven van een Leuvens biertje! van vooru 3dgn £449if- nü vanaf €99,- Prijzen zijn p.p. o.b.v. 2 personen. Exclusief reserveringskosten en Calamiteitenfonds. Niet inbegrepen: reis-en annuleringsverzekering toeristenbelasting 1,20 p.p.p.n. reserveringskosten €19,50 en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 (beide per boeking en verplicht) Novotel Leuven Centrum**** Dit comfortabele 4-sterrenhotel ligt op ca. 10 minuten lopen van het centrum van Leuven. Het hotel beschikt over gratis wifi, een receptie, lift, lobby, bar, restaurant en gratis fitness en hamam. U verblijft in een nette kamer. Parkeren bij het hotel is tegen betaling. Inbegrepen: 3 dagen (2 nachten) verblijf in Novotel Leuven Centrum Ontbijtbuffet 3-gangen welkomstdiner Bierwandeling'Schat van een stad' met plattegrond en 3 typisch Leuvense bieren in 3 cafés Gratis wifi Meer informatie en boeken: Ga voor Bier proeven in Leuven naar onze website reiskatern.nl/pzc/LR51930 of bel met Kras 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. reisnummer LR51930 Deze aanbieding is geldig t/m 11 september 2016. De wereld is Kras Doestoevsky****, in een tweeper soonskamer op basis van logies en ontbijt 1 Stadstour en bezoek Peter en Paul- vesting Lunch in restaurant Stroganoff, drie gangen inclusief water, thee of koffie 1 Bezoek aan de Izaakkathedraal 1 Bezoek aan de Hermitage Bezoek aan het zomerpaleis van Catharina de Grote 1 Entreegelden volgens programma Lunch in Podvorie inclusief folklore- show en ongelimiteerd wodka en wijn 1 Nederlandse reisbegeleiding gedu rende de hele reis In de winter het echte St. Petersburg meemaken, dicht tegen het nieuwe jaar en het Russische Kerstfeest op 7 januari. St. Petersburg werd in 1703 gesticht door tsaar Peter de Grote. Van het begin af wilde hij het een stad maken vol pracht en praal. Hij liet zich inspireren door bouwkunst uit het Westen. Uw verblijf U verblijft in het centraal gelegen hotel Doestoevsky**** in een tweepersoons kamer bad/douche/toilet. Inbegrepen: Vlucht Amsterdam-Petersburg v.v. Alle luchthavenbelastingen en veilig heidstoeslagen 20 kg bagage vrij (ruimbagage) Transfer van de luchthaven van St.Petersburg naar het hotel v.v. Begeleiding van lokale Nederlands sprekende gidsen tijdens de transfers en excursies Drie nachten verblijf in hotel Datum 10.12.16-13.12.16 prijs p.p. 795,- Prijs op basis van tweepersoonskamer. Toeslag eenpersoonskamer 95,00. Niet inbegrepen in de reissom visum- kosten 100,00 p.p. (aanvraag wordt door Mondial Tours verzorgd) Meer informatie en boeken: GavoorSt.Petersburginkerstsfeernaaronzewebsitereiskatern.nl/pzc/MT1604 of bel met Mondial Tours (053)484 25 26, maandag t/m vrijdag tussen 09.00-15.00 uur of per e-mail: lezersreizen@mondial-tours.com lYIOflOICII IOUTS Als u een échte bierliefhebber bent, is België uw ideale bestemming voor een bourgondisch uitje. Vooral in Leuven, ook wel 'de hoofdstad van het bier' genoemd, staat het smullen van bier hoog in het vaandel. Veel restaurants koken zelfs met bier. Een plek voor levensgenieters dus! Vergeet naast het proeven vooral niet te genieten van al het moois dat deze stad te bieden heeft, zoals het stadhuis, de St. Pieterskerk en het Sint Donatus Stadspark. t Aankomst van 31 augustus t/m 18 maart 4-sterrenhotel met ontbijt 3-gangen welkomstdiner Stadswandeling bierproeverij Kras-klantbeoordeling 8,6 Vertrek: 10 december 2016 KLM vlucht Amsterdam - St. Petersburg Alle excursies/ entreegelden inbegrepen Bezoek aan de wereldberoemde Hermitage Visumaanvraag wordt geregeld door Mondial Tours Nederlandse reisbegeleiding gedurende hele Zo nam hij van Amsterdam het grachtenstelsel over. Paleizen, kathedralen, theaters, kunst, heren huizen, grachten, brede boulevards maken St, Petersburg tot een groot openluchtmuseum! Natuurlijk bezoeken we Het Peter Paul Fort en de Kathedraal, waar St. Petersburg is ontstaan en brengen we een bezoek aan de wereldberoemde Hermitage. Daarnaast heeft u alle tijd om St. Petersburg zelf te verkennen. Het Russische museum is een echte aanrader, net als het Yusupov Paleis. Of wellicht een middagje winkelen op de Nevski Prospekt, dé winkelstraat van St. Petersburg. Gaat u mee op deze speciale winterreis naar het prachtige "Venetië van het Noorden"?

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 14