antiman Familieberichten [ËTj Maria Johanna Adriana van Oosterhout-Tax cuter Sdrcax- Riet van Oosterhout-Tax Saar de Kok - Arnold- Cornelis Gottlieb Bode Cor Cor Bode Cor Bode Saar de Kok-de Kok COLOFON Familieberichten donderdag 25 augustus 2016 15 De lengte van het leven is niet bepalend maar de diepte. Onze lieve Rietje is overleden 02.02.1942 22.08.2016 Henk van Oosterhout Sandra en Leo Bruggeman-van Oosterhout Eva en Eric Lara en Jelle Floris Yvonne van Oosterhout en Robert de Ridder Daan Monique van Oosterhout Oranjedijk 16 4381 AV Vlissingen Er is gelegenheid om nog even bij Rietje te zijn op zaterdag 27 augustus van 11.00 tot 12.00 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend nemen wij om 13.00 uur afscheid van haar in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop kunt u de familie condoleren en met hen samenzijn. ~S5 .V Lieve Arnold Zo lang geweten en gehoopt maar toch is daar het afscheid nu met hoe je was voor altijd in ons hart je wezen, je muziek, hoe graag je danste hield van de mensen in je leven... Intens verdrietig omdat wij hem moeten missen, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte, waar hij op bewonderenswaardige wijze tegen heeft gestreden, is overleden onze allerliefste papa, onze zoon, broer en zwager V V Den Helder, 25 oktober 1969 t Middelburg, 23 augustus 2016 Yvette Sweere Joyce Sweere Will en Ineke Sweere Mariëlle en Peter Grootveld-Sweere Correspondentieadres: Meanderhof 47, 4337 GM Middelburg De afscheidsviering zal gehouden worden op maandag 29 augustus om 12.30 uur in de Rooms Katholieke Petrus en Paulus Kerk, Lombardstraat 1 te Middelburg. Waarna omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer. "Soms zou je willen dat gisteren nooit voorbijging omdat vandaag alles zo anders is" Totaal onverwacht moeten wij afscheid nemen van onze zus, schoonzus en tante Jan Wanst en Steef Wanst-Tax Henk Tax t en Toos Tax-Bergs Wim en Catrien Tax-de Kooning Eugène Tax t en Ineke Tax-de Visser Rob Valewink en Corrie Valewink-Tax Gerda Roeten Neven en nichten Rotterdam, 22 augustus 2016 Zo sterk verbonden, toch splitst de weg zich na meer dan 49 jaar samenzijn. Woorden zijn niet in staat alle gevoelens uit te drukken. Verzoend met de gedachte dat aan zijn leven een eind is gekomen nemen wij afscheid van mijn lieve echtgenoot, onze vader, opa en zwager Rotterdam, 17 november 1923 's-Heerenhoek, 21 augustus 2016 Joke Yvonne, Oha, Jan Ron en Alain Julia Ad en Sandra Boonmanstraat 11 4453 BR's-Heerenhoek De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 29 augustus om 15.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Altijd zal oom in onze gedachten blijven. Wij wensen Joke, Yvonne, Ron en Alain veel sterkte toe. Menno en Henny Pol Annelies en Peter van Hoek Rob Pol en Tanita Teeranuwat Kinderen en Kleinkinderen Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons erelid en oud-voorzitter, de heer Decennia lang heeft hij zich met hart en ziel ingezet voor onze vereniging en kon er altijd een beroep op hem worden gedaan. Wij zullen hem zeer missen. Bestuur en leden van Motor- en Autoclub "De Zeeuwen" Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, zorg en liefde, is kalm en zacht ingeslapen onze moeder, oma en overoma weduwe van Izak de Kok Lewedorp, 17 januari 1929 Goes, 23 augustus 2016 Goes: Sjaak en Nevin de Kok Kortgene: Jozien de Kok Anke, in herinnering Klein- en achterkleinkinderen De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden zaterdag 27 augustus om 11.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Voorafgaand is er van 10.30 tot 10.50 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaats vinden op de Protestantse begraafplaats aan de Kasteelweg te Nieuwdorp. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovenver meld rouwcentrum. Correspondentieadres: Bessestraat 19, 4462 CK Goes Onze dank gaat uit naar het personeel van afdeling Schenge 4, van 'Ter Weel' te Goes, voor de liefdevolle verzorging. Ontroerd en verdrietig zijn we vanwege het overlijden van onze zus, schoonzus en tante sinds 1976 weduwe van Izak de Kok Heinkenszand: Middelburg: Lewedorp: Middelburg: Janny Meulbroek-de Kok Cees Nieuwenhuijze Kees Fraanje Jozien Fraanje-de Kok Job Fraanje Neven en nichten We gedenken deze dagen in het bijzonder de familieleden die eerder overleden en in onze herinnering voortleven: Piet Meulbroek, Herman de Kok, Johannes de Kok, Janne de Kok-Dekker, Nel Nieuwenhuijze-de Kok, Leni Fraanje-cle Kok, onze ouders en ons nichtje Anke Wattel-de Kok E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet www.familieberichtenonline.nl Uitvaart Zorgcentrum Zeeland telefoon (0118) 413 417 www.uzzl.nl De mensen van Overtoom Groen weten door hun jarenlange er varing dat een uitvaart omringd moet zijn met zorg en respect. Vandaar dat wij aandacht hebben voor de kleinste details, en vooral ook de tijd nemen om de familie zoveel mogelijk regel werk uit handen te nemen. Zodat emoties alle ruimte krijgen. TJZZl) Overtoom Groen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 63