üi/srleiler] Jiks Jakobsen Jens Jens Jens Jakobsen Jens Aarnoud van Soelen Jeanne Heeren-Schuurbiers aft Heel kort, maar toch voor altijd. Dag lieve Jens Wij wensen Erik en Mirjam heel veel sterkte. We zijn er voor jullie. Ook gaan onze gedachten uit naar de familie. Andrea Eli, Emy Jelle, Jacco, Jacco Mandy, Jacky Dewi, Niek, Jasper Miranda, Jessica, Lianne, Michiel Dagrnar, Sjoerd Evelien. Sonny Lindi Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Jens zoon van onze collega 's Erik en Mirjam. We wensen Erik, Mirjam en de familie veel sterkte om dit verlies te verwerken. Directie, medewerkers OR TCR Group Willemina Maria Geldof Oom Aarnoud Joke van den Berg - Kik Beetje bij beetje heb je ons verlaten We konden niet zo goed meer met je praten Die blik, de stilte, dat deed ons vaak zeer De moeder en oma van vroeger was je niet meer We zagen heel goed je stille verdriet Maar helpen konden we je niet Maar nu je voorgoed bent heen gegaan Zeggen wij "dank je" voor alles wat je voor ons hebt gedaan Langzaam gleed zij van ons weg onze lieve mam, schoonmoeder, oma en omi. Wij weten dat er iemand op je wacht. Echtgenote van Kees Heeren 18-02-2001 Wouw 13-09-1936 Kruiningen 23-08-2016 Rilland: Annelies en Gerard Freijser Rilland: Michael en Suzanne Freijser Fynn en Noor Montezenia (Spanje): Pascal Freijser en Barbara Gunter Katwijk aan Zee: Marjo en Lenie Heeren Correspondentieadres Hontestraat 16, 4411 CL Rilland In het bijzonder willen wij al het personeel en de vrijwilligers van Ter Weel locatie Hof Cruninghe bedanken voor de liefdevolle verzorging van mam in de jaren dat zij daar woonde. Ook willen wij jullie bedanken voor alle steun, aandacht en goede zorgen die wij van jullie mochten ontvangen in de laatste dagen van mam's leven. Het voelde goed. U kunt afscheid nemen van Jeanne in het uitvaart centrum van coöperatie DELA, Drebbelstraat 66 hoek Marconilaan te Bergen op Zoom, op zaterdag 27 augustus van 9.30 tot 10.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 27 augustus om 10.30 uur in de Schelde aula van crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Samenkomst in de ontvangkamer van het crema torium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie persoonlijk condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Wilt u, indien u geen rouwbrief hebt ontvangen, deze aankondiging als uitnodiging beschouwen. Afgelopen week was een zwarte bladzijde in ons leven. Maar aan de andere kant heb je ons ook heel veel gegeven. Het brak ons hart dat je zo hebt moeten strijden. En nu ben je verlost uit jouw lijden. Zoveel karakter, uniek en pit, dat maakt jou zo ontzettend bijzonder. Want je blijft voor altijd ons prachtige wonder. We houden van je, voor altijd in ons hart. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zoon 15-08-2016 19-08-2016 Erik Mirjam Jakobsen - Gabriëlse Correspondentie adres: Breestraat 77 4331 TT Middelburg Jens is gecremeerd in besloten kring. Je hebt gevochten tot het uiterste van je kracht alleen heeft het geen beterschap gebracht Een uniek mens was je voor velen dat kan ieder met je delen Een kleinzoon zo teer en klein jammer dat je niet langer bij ons mocht zijn. Rust zacht lieve Jan en Marjan Gabriëlse Nout en Kim Nadine Als je leven niet leefbaar is Als je omringd bent door liefde Als de hemel voor je openstaat Dan mag je gaan Leef in het licht Geboren op 15 augustus. Al na 4 dagen hebben we onze lieve en sterke kleinzoon, achterkleinzoon en neefje moeten laten gaan. We dragen hem voor altijd in ons hart. Wim Jakobsen en Gretha Begthel Marieke en Marijn, Filippa Bart en Natasja Anne Wim en Marie Begthel-Proos Serooskerke, augustus 2016 Gestreden... Geleden... De strijd verloren Voor altijd in ons hart Wij wensen Mirjam en Erik veel sterkte toe met dit grote verlies. Oma en Opa Christiaanse Ineke Kinderen en Kleinkinderen Ria Daan Sophie Ken Hem in al uw wegen, dan zal Hij uw paden recht maken. Spreuken 3 vers 6, Trouwtekst Stil ben je van ons heen gegaan, je hebt altijd voor ons klaar gestaan. Geborgenheid en liefde heb je ons gegeven, zo wasje hele leven. Je was goed voor ons allen, je te moeten missen zal ons zwaar vallen. Verdrietig, maar met dankbare herinnering aan alles wat hij zo lang voor ons heeft betekend, geven wij kennis dat van ons is heengegaan, onze lieve vader, schoonvader en opa sinds7 mei 2016 weduwnaarvan in de leeftijd van 89 jaar. Nw. en St. Joosland: JanenHilga Jantien Spui: Jan Wim Oost-Souburg, 23 augustus 2016 Correspondentieadres: J. van Soelen Binnendijk 7 4339 PH Nw. en St. Joosland We nemen afscheid van hem op dinsdag 30 augustus om 13.00 uur in "De Open Havenaan het Oranjeplein te Oost-Souburg, waarna er gelegenheid is om de familie persoonlijkte condoleren. U bent uitgenodigd hierbij aanwezig te zijn. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden op de begraafplaats te Ritthem. Onze dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van het "Ambachtsveld", voor de jaren van liefdevolle verzorging. Indien u door omstandigheden geen rouwkaart heeft ontvangen, mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Voor ons onverwacht, is overleden onze Biezelinge: Rinus en Winnie van den Driest- Lampert Middelburg: Jan van den Driest Kinderen en kleinkinderen Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Zeg ons dat het niet zo is. Zeg ons dat het niet waar is... Wij zijn erg geschrokken en verdrietig door het plotselinge overlijden van onze collega. Wij kenden Joke als een hartelijke, meelevende, humoristische, betrokken en bovenal een lieve collega. Wat zullen we haar missen! Namens het team Dienstverlening voorheen Helpende Zorg en Welzijn. Annemiek, Mariska, Paul, Joke, Kim, Christa, Anja, Gijs, Martine, Cora, Katie, Alie, Jac, Sonja, Inger, Fenny, Angelique, Jacqueline, Myrthe, Karen, Martijn, Jessica, Mechteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 62