Hart van Italië getroffen '16 jaar cel voor poging liquidatie' 32 °C Zo mooi is Aruba! Walcheren Bij een aardbeving gisternacht in Midden-Italië zijn zeker 120 doden gevallen. Dorpen als Amatrice (foto) werden grotendeels weggevaagd en nog veel mensen zijn vermist. Het Vlissingse echtpaar Verbeek heeft een huis in de streek en werd wakker geschud door de beving met een kracht van 6,2 op de schaal van Richter. Lees hun verslag en meer nieuws op pagina 2, 4 en 5. De Terneuzenaren R.B. (38) en P.M. (25) moeten celstraffen van zestien en dertien jaar krijgen, vindt officier van justitie Miran da Paapen. Volgens haar zijn de twee mannen schuldig aan de po ging tot liquidatie van Juney Con- stansia. Deze Terneuzenaar raakte 16 december 2014 levensgevaarlijk gewond en moet de rest van zijn leven in een rolstoel doorbren gen. „Ik was kostwinner en nu ben ik afhankelijk van de hulp van anderen. Mijn dochtertje kan ik niet naar school brengen." Paapen stelde dat B. ook schuldig is aan een poging tot doodslag twee weken eerder toen hij Cons- tansia met een mes in de hals prikte. Volgens de beide verdachten zijn ze onschuldig. De raadslie den komen vandaag aan het woord. De zitting verliep onrustig om dat vrienden van het slachtoffer lachten om uitlatingen van voor al B. Ze moesten op last van de voorzitter de rechtbank verlaten en konden vanuit een afgesloten publieke tribune de zaak volgen. Voor de rechtbank ontstond er ook onenigheid tussen verschil lende groepen belangstellenden. Er was veel politie op de been om de groepen te scheiden. Nieuwsmedia Kras.n l/a ru ba of bei 0900-9097 70 cpg Emile Calon Middelburg t Zeeland 3 donderdag 25 augustus 2016 De PZC is onderdeel van Recordwarm pzc.nl Voor het laatste nieuws Geen krant ontvangen? Bel 088-0561510 Prijs €2,00 258e jaargang nr 200 711688 555530 Keuze uit: zonvakanties, fly-drives en singlereizen 3||| Prijzen zijn p.p. o.b.v. 2 personen excl. reserveringskosten en Calamiteitenfonds.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 1