P* C« reiskatern.nl f) reiskatern.nl 12 Exclusieve Lezersreizen 3 dagen culinair genieten in Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Exclusieve Lezersreis Genieten in Benidorm Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Leiden (Vroegboekactie io%!) Dagarrangement Tulip Inn W Mi. Winterzon in Benidorm 8-daagse vliegreis TLU Drie dagen culinair genieten in Leiden Vanaf Vanaf donderdag 25 augustus 2016 Het 3-sterren Tulip Inn Leiden Centre hotel is de uitvalsbasis voor een ontdekkingstocht door historisch Leiden. Het hotel bevindt zich tegenover het centraal station op loopafstand van het historische centrum. Maak een rondvaart door de grachten en laat u culinair verrassen in Restaurant Rubens. Laat u betoveren door de veelzijdige stad Leiden. Wist u dat er maar liefst 2800 monumenten zijn en dat vrijwel de gehele binnenstad monumentaal erfgoed is? Doe uw ogen tegoed aan vele hofjes, molens, kerken en stadspoorten die u het beste kunt ontdekken vanaf het water. Een rondvaarttocht laat u alle eeuwenoude plekjes van Leiden zien. Kunsten cultuurliefhebbers halen hun hart op in 9 fantastische musea. Natuurlijk kunt u ook uitstekend winkelen want de langste winkelstraat van Nederland is hier te vinden. Elke woensdag en zaterdag is er een gezellige markt in het centrum. De stranden van Noordwijk en Katwijk zijn in slechts 10 minuten bereikbaar. Beleef, genieten laatu inspireren, er is voor ieder wat wils. Data 1 sept -13 okt2016 14 okt 2016-31 mrt 2017 prijs per persoon €89,- 79,-* 3-daags culinair genieten arrangement Ontvangst met kop warme chocolademelk 2overnachtingenineen comfort kamer 2x uitgebreid ontbijtbuffet lx3-gangendiner(zondag gesloten) Wandelroute'DeHofjesvan Leiden' Vertrekdata Prijzen 1 September-13oktober2016 €89,-p.p. 14 okt. 2016 - 31 maart 2017 79,- p.p.* Boekt u vóór 1 oktober voor de maanden november t/m maart, dan ontvangt u 10% vroegboekkorting! *Prijs is op basis van een tweepersoons bezetting en exclusief toeristenbelas ting a 2,50 p.p.p.n. 1-persoonstoeslag 60,- op de arrangementswaarde. 'Geldigheid van het arrangement van september 2016 t/m maart 2017 op basis van beschikbaarheid. M.u.v. feestdagen. Meer informatie en boeken: Ga voor drie dagen culinair genieten in Leiden naar onze website reiskatern.nl/pzc/gtnb1601 voor informa tie en voor boeken bel of mail met Tulip Inn Leiden Centre 071 -408 35 00 of reservations@tulipinnleidencentre.nl LEIDEN CENTRE Walk of fame Kastelen De reisleiding neemt u mee naar het vestingsstadje L'Alfaz del Pi, waar tussen de sinaasappelbomen jaarlijks de jetset neerstrijkt voor het filmfesti val. U proeft er het échte Spanje op de weekmarkt. Dan op naar het pittoreske Polop met sfeervolle straatjes en witte huisje. Tijdens het tweede uitstapje maakt u kennis met de hoofdstad van de Costa Blanca: Alicante, inclusief kasteelbezoek, stadsrondrit en tijd voor een terrasje of om te shoppen. Hotel RH Victoria**** Benidorm Overnacht in stijl, met een verblijf in een comfortabele kamer in een elegant viersterren hotel met buitenzwembad. Iedere dag staan gevarieerde en gezonde gerechten voor u klaar in het buffetres taurant. 's Avonds is er live muziek en dans in de gezellige bar. De ligging is perfect, slechts ca. 400 meter van het Levante strand en de oude binnenstad. Hiervindt u authentieke tapasbars en restaurantjes met gezellige terrasjes. Boek nu met vroegboekkorting uw winterzonvakantie voor een gezonde dosis zon tijdens de grauwe winter maanden. Inclusief: TUIfly retourvlucht Amsterdam - Alicante Luchthavenbelasting brandstofheffing Transfer luchthaven - hotel en v.v. 7 overnachtingen in hotel RH Victoria 7 x ontbijt, lunch dinerbuffet water en wijn tijdens de maaltijden Nederlandse reisleiding Zï dag uitstapje Alfaz del Pi en Popol (per bus met Nederlandse hostess) Zi dag uitstapje Alicante (per bus met Nederlandse hostess) Nu vanaf: €399,- p.p. Prijs is per persoon per arrangement o.b.v. 2 personen per kamer en Economy vlucht. Exclusief 2,50 calamiteitenfonds en 20,- reserveringskosten per online boeking. Vertrek woensdag en zaterdag. De vanafprijs is beperkt beschikbaar op een aantal data. De actuele prijzen per vertrek datum, voor andere reisduren en vertrek vanaf Eindhoven of Rotterdam vindt u in het reiskatern. Bekijk ook de sfeerfilm! Meer informatie en boeken Voor informatie, prijzen en om te boeken gaat u naar de website reiskatern.nl. U kunt ook bellen met TUI tel.: 0900-8847 (0,70 pg) of langsgaan bij een TUI winkel in de buurt o.v.v. 50+ winterzonpakker Benidorm - Victoria. Een zonnige strandwandeling, flaneren over de boulevard, winkelen, of genieten van een Spaans wijntje met een tapa aan de haven. Dat is winter in Benidorm! Deze populaire badplaats aan de Costa Blanca is niet alleen een gezellige winterbestemming. De omliggende bergen houden slecht weer op afstand, waardoor het er ook nog eens aangenaam warm en droog is. Vertrek: november 2016 - maart 2017 Volpension Uitstekend 4-sterren hotel 2 uitstapjes Boek nu als eerste! Meer informatie en boeken GavoorRHVictorianaaronzewebsitereiskatern.nl/pzc/TUI1604 of bel metTUI 0900-8847 (0,70 pg) of ga langs bij een TUI winkel (•.- Vertrek van 1 sept. 2016 t/m 31 maart 2017 Ontvangst met warme chocolademelk 2 overnachtingen in een comfort kamer 2x uitgebreid ontbijtbuffet lx 3-gangen diner (dag van aankomst) Wandelroute 'De Hofjes van Leiden'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 12