Familieberichten Lena Breas-Geuze TINEKE TINEKE Rika van de Velde-de Keijser Rika van de Velde-de Keijser Rika van de Velde-de Keijser 1/11 fctdefpUc Cor van der Mast Elizabeth Johanna Reijnierse-Verstraate Elizabeth Johanna Reijnierse - Verstraate r 6 juni 1936 120 augustus 2016 Rika van de Velde - de Keijzer dinsdag 23 augustus 2016 15 "Het was leven van werken Van liefde en verdriet Ik moest u nu verlaten Treur om mijn heengaan niet" - Moeder Breas Diep bedroefd, maar dankbaar voor het vele goede en de liefde die wij van haar mochten ontvangen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoon moeder, oma en opoe Wissenkerke, 20 juni 1917 t Vlissingen, 20 augustus 2016 Mattie Goedhart-Breas -in Co Goedhart Wil van den Berg-Breas Ben van den Berg Nel de Groot-Breas Rob de Groot -in herinnering- Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Bosjeslaan 5 4382 PS Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 26 augustus van 12.30 tot 13.00 in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de afscheidsdienst worden gehouden in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. 26 augustus 1959, Biggekerke "Dank U voor alle bloemengeuren Op zondagochtend is overleden onze lieve, bijzondere zus en tante Christina Adriana Matthijsse 21 augustus 2016, West-Souburg Middelburg: Vinus en Margriet Matthijsse-Raas Jan-Willem en Miranda Karin en Jancko Saskia en Martin Middelburg: Job en Els Matthijsse-Jonkheer Bas en Marjon Roel Biggekerke: Jo en Els Matthijsse-Dekker Alexander en Melanie Eddy en Angela Danny en Marion Adrie Matthijsse [in dierbare herinnering] achterneeffes en -nichtjes Correspondentieadres L. Matthijsse, Obsidiaan 17,4334 LL Middelburg Onze grote dank gaat uit naar dr. v.d. Berg en naar de medewerkers en vrijwilligers van G. V.T. "de Westerhof" voor de jarenlange lieve, deskundige zorg. We nemen afscheid van Tineke op haar verjaardag, 26 augustus, om 13.00 uur in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Vanaf 12.30 uur kunt u ons daar condoleren. De begrafenis vindt plaats omstreeks 14.30 uur op de begraafplaats te Biggekerke. Hierna bent u uitgenodigd in het Dorpscentrum te Biggekerke voor een informeel samenzijn. "Dank u voor deze bloemengeuren, dcmk u voor deze nieuwe dag, Onze is niet meer We zullen haar vrolijke en lieve karakter missen, ze is voor altijd in ons hart. Wij wensen de familie veel sterkte toe de komende tijd. Bewoners, medewerkers en vrijwilligers Westerhof Vlissingen, 21 augustus 2016 Verdrietig zijn wij om het heengaan van onze lieve Zwager en Oom Theo t en Ina t van Akkeren-Boucherie Dick en Annie f van Noort-Boucherie Evert en Nelleke Boucherie-Hubregtse Piet t en Riet Boucherie-Kleinepier Kees t en Addie Boucherie-v.d. Linden Wim t en Nel f v.d. Voorde-Boucherie Ko en Marja Selen-Boucherie Neven en Nichten Verder van de wereld weg elke dag een beetje dichter naar de hemel toe elke dag een treetje Toon Na een paar laatste moeilijke maanden is in volle berusting en grote tevredenheid in de leeftijd van 95 jaar rustig ingeslapen onze moeder, oma en overoma Sinds 1 februari 2001 weduwe van Johannes Reijnierse *Koudekerke, "f Middelburg 9 april 1921 21 augustus 2016 Veldhoven: Piet f en Dinie Reijnierse-Lubbers Grijpskerke: Jan en Greta Reijnierse-van der Hoeven Middelburg: Leny Reijnierse Oostkapelle: Ineke en Wim Midavaine-Reijnierse Klein- en achterkleinkinderen Wij willen het personeel van Zorgcentrum Rustenburg en dr. Van Broekhoven bedanken voorde liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: L. Reijnierse Nieuwe Vlissingseweg 214 4335 JG Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 25 augustus van 20.00 tot 21.00 uur in het rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 14337 HJ Middelburg. De herdenkingsdienst zal worden gehouden op vrijdag 26 augustus om 12.00 uur in de Johanneskerk, Noordweg 3, 4353 AR Serooskerke(W). Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben om 13.00 uur op de algemene begraafplaats, Vrouwen- polderseweg te Serooskerke(W). Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Verenigingsgebouw 'de Zandput', Zandput 5, 4353 BA Serooskerke(W). Onze geliefde oudste schoonzus is overleden Kruiningen: C.W. Reijnierse - Haas Goes: M.C. Reijnierse-v.d. Voorde Kloetinge: T. de Jonge - Reijnierse neven en nichten Ik leg mij neer en sliep, ik ontwaakte, want de Here draagt mij. Psalm 36 Met verdriet geven wij kennis dat, na een leven van toewijding en zorg, van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, lieve oma en overoma "Haar liefdevolle aandacht voor ons allen is een ivaardevolle herinnering" Johannes van de Velde Jan en Greta Hjalmar en Esther Jeanine en Marijn Marit Boaz Petra en Jan Wesley en Laila Deestraat 23 4311 BE Bruinisse De afscheidsdienst zal gehouden worden vrijdag 26 augustus om 13.15 uur in de kerk van de Hervormde gemeente, Kerkplein 1 te Bruinisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op begraafplaats "Molenhof" aan de Molenweg te Bruinisse. Na de begrafenis is in kerkelijk centrum "Ichtus" gelegenheid tot condoleren. Met heel veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, hartelijke, zorgzame en onvergetelijke zus en tante "haar deur stond altijd open" Nico de Keijser Nelly de Keijser in herinnering Kees en Lia de Keijser-Slager Tessa en Marieke Rowan Sandra en Emiel Dorst-de Keijser Yarick Mila Bruinisse, 20 augustus 2016 Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze schoonzus en tante W. Kik C. van de Velde-Timmerman neven en nichten Bruinisse, 20 augustus 2016 Heel bedroefd zijn wij om het overlijden van onze lieve vriendin Wij wensen Johannes en de andere nabestaanden veel sterkte toe. Wim den Haan en Lena den Haan - Hoek

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 67