Familieberichten Willem Brinkman Willem Brinkman Willem Brinkman Willem Brinkman Willem Brinkman Willem Brinkman Willem Brinkman Lieve Willem Energiekgedreven en zorgzaam voor allen die hem lief waren, is juist in de mooiste tijd van zijn leven, geheel onverwachts overleden Noordeloos, 24 juli 1971 Vlissingen, 18 augustus 2016 Vlissingen: Janneke Deborah Nathan Matthias Leerdam: Heieen Bram (in herinnering) Woerden: Henriëtte Henk Bente Lenn Berlagestraat 9 4383 BG Vlissingen De dankdienst voor zijn leven zal worden gehouden op vrijdag 26 augustus om 13:30u in de Sint Jacobskerk, Oude Markt 2 te Vlissingen, Voorafgaand en na afloop van de dankdienst is er gelegenheid tot schriftelijk condoleren. Mochten wij iemand vergeten zijn persoonlijk te berichten, beschouwt u dan deze aankondiging als zodanig. De begrafenis zal aansluitend in besloten kring plaatsvinden. Wij zorgen voor bloemen Volstrekt onverwachts is de directeur van het Trainingscentrum Vlissingen B.V. overleden, in de kracht van zijn leven. Een onmetelijke leegte en verslagenheid was het gevolg. Wij leven intens mee met zijn partner en kinderen, zijn moeder, zijn zus en alle overige familieleden. Het Trainingscentrum was zijn lust, zijn leven, zijn droom. Wij zullen zijn tomeloze inzet, gedrevenheid en inspiratie om er iets moois van te maken geweldig missen. Rust zacht Willem, wij zullen het bedrijf in jouw geest trachten voort te zetten. Wij wensen Janneke, zijn moeder, zijn zus en overige familieleden alle sterkte toe om dit grote verdriet te kunnen dragen. De Raad van Commissarissen van het Trainingscentrum Vlissingen B.V. Mr. J.C. Lems Dhr. P. van der Weijde Vol ongeloof en verdriet hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze directeur Wij zullen Willem herinneren als zeer gedreven collega die volop in het leven stond. Wij denken met waardering terug aan zijn betrokkenheid bij het Trainingscentrum. Zijn inzet en werkkracht zullen wij missen. Hij laat een grote leegte achter. Wij wensen Janneke, kinderen, zijn moeder, zus en overige familieleden heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Medewerkers Trainingscentrum Vlissingen B.V. Niet te bevatten.... Bedankt voor je vriendschap, we zullen je missen. Liefs Tim, Marith, Elbert en Mo Verdrietig, sprakeloos en aangeslagen hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Willem was voor ons niet alleen de directeur van het Trainingscentrum Vlissingen, de vertegenwoordiger van onze aandeelhouder en lid van de Raad van Commissarissen. Hij was vooral onze collega waarmee we samen onze markt bewerkten en altijd een beroep op konden doen. Willem, we zullen je gedrevenheid, inzet en enthousiasme, maar ook je humor nooit vergeten. Daar waar we kunnen zullen we er zijn voor Janneke en de kinderen. Wij wensen Janneke, Deborah, Nathan, Matthias en overige familieleden heel veel sterkte met het gemis en verwerken van dit grote verlies. Brandweertrainingen Nederland B.V. Hans de Nas Henrike Alberti Thomas Faber Rob Boeijenga Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze gewaardeerde collega Willem was sinds 1997 werkzaam als brandweervrijwilliger. Wij wensen de nabestaanden veel kracht toe bij het dragen van dit verlies. Bestuur en directie Veiligheidsregio Zeeland, en collega's, namens deze, Elie van Strien wnd. Directeur Commandant Brandweer Veiligheidsregio Zeeland We waren geschokt en stil, toen ons het bericht bereikte dat onze collega plotseling is overleden op de jonge leeftijd van 45 jaar. Sinds 2014 maakte Willem deel uit van onze vrijwilligerspost. We herinneren hem als een betrokken, gedreven en sociale collega, een teamspeler en goede instructeur. Hij laat een grote leegte achter in ons team, en zal enorm gemist worden. Onze gedachten gaan uit naar Janneke, kinderen en familie en allen die hem dierbaar zijn. De vrijwilligers Brandweerpost Olympiaweg Vlissingen We zijn geschokt door het overlijden van We wensen Janneke en familie veel sterkte toe. Jeugdbrandweer Vlissingen dinsdag 23 augustus 2016 13

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 65