Familieberichten Ü73rJ2il3f] JOHANNA VAN DEN BERG-KIK Jan van Keulen 12 dinsdag 23 augustus 2016 - JOKE Johanna de Klerk - Vermeule Job Joke van den Berg-Kik Joke van den Berg-Kik f>s Joke van den Berg - Kik Joke van den Berg - Kik Joke van de Berg-Kik Annemarie Everse Jan van Keulen Jan van Keulen 0 "Leven en laten leven Na een bewogen leven met verlies, liefde en veel vreugde is plotseling van ons heengegaan onze lieve ma en fantastische oma echtgenote van Jacob Willem van den Berg f 1988 r 3 maart 1953 f 20 augustus 2016 Maria en Niels Anna Eva Willem en Marika Mara Fieke Adriaan Annemarie en Bram Pluumpje i' Bruinisse, Roggestraat 21 Correspondentieadres: Hoogaarsstraat 3 4311 ES Bruinisse Donderdag 25 augustus is er om 13.15 uur een samenkomst in 't Durps'uus, Molenstraat 52 te Bruinisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de begraafplaats aan de Dorpsweg te Bruinisse. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 't Durps'uus. Heer die mij ziet zoals ik ben dieper dan ik mijzelf ooit ken. Psalm 139 vers 1 berijmd. Bedroefd en geschokt hebben we kennis genomen van het onverwachte overlijden van onze geliefde zuster, schoon zuster en tante 3 maart 1953 20 augustus 2016 H.C. Okkers-Kik W. Okkerse P. Kik K.E. Kik van de Biezen (in liefdevolle herinnering) Mevrouw H. Tigchelaar N. J Roth-Kik J.W. Roth Neven en nichten Bruinisse, 20 augustus 2016 Totaal onverwacht moeten wij afscheid nemen van onze lieve vriendin en "tante" Kees en Bertha en kinderen Benard Bruinisse, 20 augustus 2016 In de mooie leeftijd van bijna 91 jaar ging zacht en kalm van ons heen onze moeder, oma en overgroot oma weduwe van Loums de Klerk Middelburg, f Veere, 23 september 1925 21 augustus 2016 Rinus en Alie de Klerk - Kooyman Ina en Jaap van Visvliet - de Klerk Louis en Maya de Klerk - Heijboer Johan de Klerk en Renata Dorland Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van Nieuw - Sandenburgh, afdeling Rozenhof voor hun liefdevolle verzorging. C orrespondentieadres Titus Brandsmakwartier 12 4333 EM Middelburg De crematie wordt in besloten kring gehouden. Diep geraakt zijn wij door het overlijden van De moeder van onze goede vriend Willem. Wij wensen Willem, Marika en de verdere familie heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Kees en Elise Willem en Linda Michel en Rebecca Marus en Stephanie Mark en Angela Jan en Stephanie We zullen proberen een steun te zijn in deze moeilijke periode. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Docente van ons College voor Gezondheidszorg en Uiterlijke Verzorging. Wij hebben Joke leren kennen als een warm en betrokken mens, met een groot hart voor de studenten. Haar gevoel voor humor zorgde altijd voor veel plezier. Wat gaan we haar missen. Wij wensen Joke's kinderen en kleinkinderen en haat- familie en vrienden heel veel sterkte toe. Namens de medewerkers en studenten en namens het College van Bestuur van Scalda Ineke Slager - van Waardenburg, directeur Scalda College voor Gezondheidszorg en Uiterlijke Verzorging Geschokt zijn wij na het bericht dat totaal onverwachts uit het leven is weggenomen. We leven erg mee met Maria,Niels de kinderen en verdere familie. We wensen jullie voor de komende tijd heel veel sterkte toe. Namens het personeel van de BRU 17 Diep geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van Dochter van onze medewerker Jan Everse. Wij wensen Jan, zijn gezin en familie alle sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Directie en medewerkers VDL Hapro bv We hebben veel van je geleerd, behalve hoe we je moeten missen Met grote bewondering en respect voor de kracht en waardigheid waarmee hij met zijn ziekte omging, tot het laatst gevuld van hoop maar door zijn lichaam in de steek gelaten, is vredig van ons heengegaan mijn innig geliefde man, onze lieve, betrokken pa en trotse opa Serooskerke, t Middelburg, 26 september 1938 19 augustus 2016 Janny van Keulen - Sinke Evelien en Wim Koen, Suzanne, Willem Johan en Sandra Bas Yvonne en Jan-Kees Tim, Marit Wij willen het team van de Vleugelnoot en het team van Zorgstroom bedanken voor de goede en liefdevolle begeleiding. Seisweg 32 4334 AJ Middelburg De afscheidsdienst zal worden gehouden op donderdag 25 augustus om 13.45 uur in de Nieuwe kerk, Onder de Toren 1 te Middelburg. Hieraan voorafgaand is er in de naast gelegen Wandelkerk van 12.30 tot 13.30 uur gelegenheid de familie persoonlijk te ontmoeten en te condoleren. De begrafenis zal, naar de wens van Jan, in besloten kring plaatsvinden op de Begraaf plaats te Middelburg. Geen bezoek aan huis Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met veel verdriet geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve broer en onze oom Wij wensen Janny, de kinderen en kleinkinderen heel veel kracht en sterkte toe met dit grote verlies. Nel Minnaard-van Keulen Hannie en Kees Lieneke (in herinnering) en Gerrit Sjaak en Elna Hans en Heidi Peter Oud-Vossemeer, augustus 2016 Verdrietig delen wij mee dat we afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Wij wensen Janny en de (klein)kinderen kracht en sterkte toe met dit grote verlies Meliskerke: Nel Krijger-Sinke (in herinnering) Willem Krijger (in herinnering) Meliskerke: Tan Wijkhuijs-Sinke Geert Wijkhuijs (in herinnering) Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 64