üyarlailefj mmm WKÊtk k Familieberichten BiDISimriöiu/iM [a] Ewald Franciscus Dina Reunis COLOFON Familieberichten Joke van den Berg - Kik Cornelia van Langevelde-de Feijter Frederik van Langevelde Waldie Lucien Julien de Clerck Yvonne Marie Ferket-Heye W Johannes de Clippelaar dinsdag 23 augustus 2016 15 Diep geraakt zijn wij door het overlijden van De moeder van onze goede vriend Willem. Wij wensen Willem, Marika en de verdere familie heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Kees en Elise Michel en Rebecca Mark en Angela Willem en Linda Marus en Stephanie Jan en Stephanie We zullen proberen een steun te zijn in deze moeilijke periode. De HEER is mijn licht en mijn heil, voor wie zou ik vrezen? Psalm 27:1a Geborgen bij God van 1945 tot 1988 getrouwd geweest met geboren 26-3-1920 overleden 21-8-2016 Moeder was de laatste telg uit het gezin van Adriaan Michiel de Feijter en Klara den Doelder Terneuzen Piet van Langevelde Jannie van Langevelde-de Jonge Roeli en Mike Andrea Alfred - in herinnering - Adrian en Anne AmersfoortAdrie van Langevelde Aafke van Langevelde-Luth Margreet en Marc Frederike en Geert Pieter Michiel Reinier Nong Bua Frans van Langevelde Thailand Nuch Sadjui Amstelveen Klara van Langevelde Daan Bokma Sjoerd en Anna Frederik en Lisanne Castricum Karel van Langevelde José Doens De achterkleinkinderen Luka, Dean, Puck, Raymond, Sharon, Sylvan, Dominique, Jimmy, Anke, Lotte, Noortje, Suze Zorgcentrum "De Vurssche", afd. De Sassing Correspondentieadres: Adrie en Aafke van Langevelde Berninistraat 9 3822 VA Amersfoort Vrijdag 26 augustus is er van 13.15uurtot 13.50 uur gelegen heid tot condoleren in de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 21 te Axel, waarna om 14.00 uur de samenkomst begint. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westsingel. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in het Verenigingsgebouw van de kerk. Donderdag 25 augustus is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium, Westsingel 3a te Axel. Maak je over mij maar geen zorgen ik kom wel waar ik zijn moet ik heb een goed leven gehad. Ik heb geleefd in alle eenvoud en zo ben ik ook gegaan. Heden overleed plotseling thuis in zijn vertrouwde omgeving, na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, mijn lieve pa en broer pa van Eef We zijn dankbaar dat een lijdensweg hem bespaard is gebleven. Hij overleed in de leeftijd van 72 jaar. Hulst: Eef Reunis Clinge: Harvey Reunis en Lony de Baar familie Reunis 19 augustus 2016 Correspondentieadres: Uitvaartcentrum coöperatie DELA Van der Maelstedeweg 102b, 4561 GV Hulst U kunt afscheid nemen van Waldie in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 24 augustus van 20.00 tot 20.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 25 augustus om 11.30 uur in de aula van bovengenoemd uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. t Sternen doe je niet ineens maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf 't is vreemd, maar die vergeet je. 't Is je dikwijls zelf ontgaan je zegt: ik ben wat moe en op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij voor ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze vader, schoonvader, opa en broer Weduwnaar van Ivonne Maria de Cock Aardenburg, 6 augustus 1935 t Aardenburg 20 augustus 2016 Amsterdam: Peter de Clerck f Sint Kruis: Alexander en Katrien de Clerck-Lutters Daniëlle familie de Clerck Correspondentieadres Wilhelminaweg 2,4528 ET Sint Kruis Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van afdeling de Parel van woonzorgcentrum Coensdike voor de liefdevolle verzorging. De crematie plechtigheid waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 25 augustus 2016 om 14.00 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 26 te Terneuzen. Er is gelegenheid om de familie te condoleren na de crematie plechtigheid. Zij die geen kennisgeving mochten ontvangengelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen Als ik zo oud geworden ben dat ik geen mensen meer herken, en niet eens je naam meer weet pak dan mijn hand nog even beet. En zeg me zo gedag laat me voelen dat je me mag. Wellicht dat ik het gevoel herken dat ik voor iemand, iemand ben. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben we toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en over-oma sinds 2005 weduwe van André Ferket Clinge, 3-6-1931 Hulst, 21-8-2016 KoewachtIngrid en Mare Merlina en Léon -Jelte, S? Robin en Annemieke - Julian, S? Rody en Ashley HulstTerry Sander Niels en Teodora HeikantJenny en Lucie Martijn en Yasmine Sjoerd Geert Correspondentieadres: Schoolstraat 9a 4566 AS Heikant De uitvaart vindt, volgens ma haar wens, in besloten kring plaats. Onze dank gaat uit naar alle medewerker van Blaauwe Hofke 75 voor de liefdevolle verzorging. Door de belangstelling en het medeleven van u allen betoond na het overlijden van onze broer, schoonbroer en oom. Willen wij u op deze manier heel hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Namens zijn zussen Rosa, José en Georgette Neven en nichten Hulst, 21 augustus 2016 Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 44