ÜvsrJailsfJ Familieberichten i Jira-May Vandepitte Jira-May i m Daniël Kooy 24 maandag 22 augustus 2016 Cornelis Meulenberg Jozina Hollebrandse Gré de Wit Uit liefde ontstaan Uit liefde los moeten laten Onze prachtige dochter waar wij zoveel van houden. 19 augustus 2016 dochter van Reguillo en Oriana Vandepitte- Pattinama Nieuwe haven 7 4331 JX Middelburg Er is voor familie, vrienden, collega's en nauw betr okkenen een condoleancedienst waarbij gelegenheid is om te condoleren op woensdag 24 augustus om 9.45 in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Als u bloemen mee wilt nemen graag in het roze. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. lief klein meisje, voor altijd in ons hart. Opa Njonkie, Oma Yvonne en Oom Yassine "N Jira - May Vandepitte Heel verdrietig zijn we nu onze, broer, zwager en oom is overleden Wij wensen de kinderen, klein- en achterkleinkinderen heel veel sterkte toe. Putte G. P. Meulenberg A.A.D. Meulenberg-Overbeeke Nieuw en Sint Joosland P.M. de Jager-Meulenberg M.P. de Jager Gapinge M. Meulenberg E. Meulenberg-de Klerk Arnemuiden J. de Nooijer-Meulenberg P. de Nooijer Oudenbosch J. Meulenberg I. Meulenberg-Boone Arnemuiden P. Meulenberg A. J. Meulenberg-Blok Zwolle, 18 augustus 2016 Misschien ben ik vergeten wat ik eigenlijk moet weten. Misschien weet ik niet meer wat de zin is van weleer. Maar dikwijls geniet ik van het moment want verleden of toekomst is voor mij onbekend. Met onuitwisbare herinneringen hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze vader, schoon vader en opa Cornelis van der Mast Nieuwe-Tonge, 24 juli 1934 Vlissingen, 20 augustus 2016 Corrie van der Mast-Boucherie Marian Roos-van der Mast André Roos Bobby en Tatjana Roel van der Mast Astrid van der Mast-Christiaansen Pascal en Mirna Maxim en Eva Vredehoflaan 740 4382 CI< Vlissingen Wilma van Sluijs Waar liefde woont gebiedt de Heer Zijn zegen Daar woont Hij zelf Daar wordt Zijn heil verkregen En 't leven tot in eeuwigheid Heden overleed thuis in zijn vertrouwde omgeving, na een ernstige ziekte, omringd door allen die hem lief waren, mijn lieve man echtgenoot van Annemieke Kooy - Goudappel Vader van Gerard en Danielle in de leeftijd van 71 jaar. Mijn dank gaat uit naar dokter Ponten voor zijn steun tijdens het ziekbed en na het overlijden van Daan. Annemieke Kooy - Goudappel Nieuw en Sint Joosland, 18 augustus 2016 Correspondentieadres familie Kooy, p/a Coöperatie DELA, De Wijper 8, 4726 TG Heerle De rouwdienst wordt gehouden op D.V. woensdag 24 augustus om 11.00 uur in de Eben Haezer kerk, Kerkplein 1 te Nieuw en Sint Joosland, gevolgd door de begrafenis op de gemeentelijke begraaf plaats, Oude Dijk te Nieuw en Sint Joosland. Geen toespraken en geen bloemen. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de begrafenis bent u uitgenodigd voor de persoonlijke condoleance in de Eben Haezer kerk in Nieuw en Sint Joosland. Dinsdag 23 augustus is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid om nog even bij Cor te zijn en de familie te condoleren in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Wij nemen op een later moment in besloten kring afscheid van hem. Onze dank gaat uit naar het team van woning 16, aan de Vondellaan, voor de goede zorg en begeleiding. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde zorgzame zus, schoonzus en tante L.Harte-Hollebrandse A.J. Harte C.Brasser-Hollebrandse J.Brasser i.m. neven en nichten Met veel verdriet in ons hart moeten wij afscheid nemen van onze lieve schoonmoeder en oma Echtgenote van onze schoonvader Jaap de Wit Wij wensen kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Middelburg: Esperanza van Nielen Savannah van Nielen Middelburg: Elles Andela Middelburg: Priscilla van Nielen Remyvan Kimmenade Vlissingen: Michel van Nielen Irene van Nielen Middelburg: Remy Junior Jenoha Y_ Bedroefd zijn wij door het overlijden van dochtertje van onze collega Oriana Wij wensen Oriana, Reguillo en familie heel veel sterkte en kracht bij dit grote verlies. Namens alle collega's van het Scheldemond College, R. van Oost, teamleider VMBO/MAVO E.J.A. Fagg, locatiedirecteur A.A.A. Hagt, directeur - bestuurder Intens verdrietig zijn wij, nu wij geheel onverwacht na een zeer kort ziekbed, afscheid hebben moeten nemen van onze (schoon)zus en tante Oost- en West Souburg, 3 oktober 1952 t Weert, 19 augustus 2016 Kloetinge Ad Schoondijke Johan (in herinnering) Marijke en Kees Oost-Souburg Suzan en Sjaak Bergen op Zoom Wim en Ineke Oost-Souburg Rudy en Francoise Neven en nichten De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 26 augustus a.s. om 13:15 uur in de aula van crematoriumcentrum Heeze, Somerenseweg 120 te Heeze. Correspondentieadres: Poortugaalstraat 13, 4388AW Oost-Souburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 62