Familieberichten m [ËT U lil Helena Adriana Klap-Breure Joost Willem Louwerse Bram Roelse Adrianus Vane Attie Wisse-Lookman Voor betooi bore kwolitëit COLOFON Familieberichten 20 zaterdag 20 augustus 2016 Jan Griep Ujtyaartverzorq mm Pieter van Driel Jopie Janse-de Looff - Heieen - Leintje Verboom-de Bruijne Francois Johannes Verduijn Gillis de Visser DE VLIEGER De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website. Verrijn Stuartweg 28, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg Ui tvaartverzo rg i ng Ljncfa van Wingen J»' WW Voor uw medeleven tijdens de laatste jaren van zorg en na het overlijden van onze vader, stief- en schoonvader, groot- en overgrootvader zeggen wij u allen hartelijk dank. Het heeft ons goed gedaan. Kinderen, stiefkinderen, klein- en achterkleinkinderen van Driel Hoek, augustus 2016 Het licht waarin ik steeds geloofde is nu voor mij een nieuw begin. Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van mijn vader, onze opa en oude opa Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die hem missen. Dit zal voor ons tot steun zijn in de komende tijd. Lea Diane en Markus Anne Julian Oud-Beijerland, augustus 2016. Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven ons betoond na het overlijden van onze lieve, zorgzame (schoon)moeder, oma en omi willen wij u via deze weg onze oprechte dank betuigen. Uw steun heeft ons gesterkt om dit verlies te verwerken. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Axel, augustus 2016 Wij willen iedereen die met ons heeft meegeleefd, in welke vorm dan ook, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve vrouw, onze moeder en mijn dochter heel hartelijk dankzeggen. Het vele medeleven heeft ons goed gedaan en is ons tot grote steun geweest. Rinus Klap Lennard en Davina A. Breure Wissenkerke, augustus 2016 Voor al uw medeleven na het plotselinge overlijden van mijn lieve man en onze zorgzame vader en opa willen wij u hartelijk bedanken. Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Nel Louwerse - Dekker Kinderen en kleinkinderen Aagtekerke, augustus 2016 Voor de belangstelling en het medeleven tijdens de ziekte, het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve broer, zwager en oom zeggen wij u hartelijk dank. Het doet ons goed dat zovelen met ons meeleven. Piet en Loes Roelse-Lous kinderen en kleinkinderen Westkapelle, augustus 2016 Voor alle blijken van medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van mijn innig geliefde man, onze lieve vader, groot- en overgrootvader betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. J. Vane - Stouten Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Bruinisse, augustus 2016 Onze dank gaat uit naar ieder die meeleven betoonde na het overlijden van mijn geliefde vrouw, onze zus, schoonzus en tante Goes, Ter Weel: Yerseke: Goes, augustus 2016 C.W. Verboom W. de Bruijne K. de Bruijne-Lodder Neven en nichten Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn man en vader zeggen wij u hartelijk dank. N.M.Verduijn-Knieriem Ina Verduijn Axel, augustus 2016 Velen hebben meegeleefd tijdens het ziek zijn en in de droeve dagen na het overlijden van mijn innig geliefde man en onze zeer lieve en zorgzame vader en (over)opa Voor uw persoonlijke en schriftelijke condoleances, uw aanwezigheid tijdens de rouwdienst en bij de begrafenis en voor alle andere blijken van meeleven, zeggen wij u heel hartelijk dank. J. de Visser-Wisse Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Aagtekerke, augustus 2016 Hartelijk dank voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve, zorgzame vrouw, onze mama, schoonmoeder en oma Het doet ons goed dat zo velen aan ons denken en met ons meeleven. Jan Wisse Karin en Mark Lisette en Eric en kleinkinderen Heinkenszand, augustus 2016 c? UITVAARTZORG Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland info@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 WWW.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar) Verzorgt de gehele uitvaart 0113-639 108 Striepseweg 4,4435 RL Baarland www.lindavanwingen.nl Vraag nu gratis het boekje uitvaartwensen aan Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Juist bij een overlijden heeft u een uitvaartverzor ger nodig die met een enkel woord begrijpt wat de wensen zijn. Die kan bogen op een jarenlange erva ring. Die weet dat juist de kleinste details zo belang rijk zijn. Onze mensen staan klaar als het nodig is. Overtoom VZZV Groen Uitvaart Zorgcentrum Zeeland Van Dishoeckstraat 620 telefoon (011 4382 XW Vlissingen www.uzzl.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 70