J? Familieberichten A Gré de Wit-de Vries Annemarie Everse Rinus van de Wege 0 Intens verdrietig delen wij u mee, dat door de Heere plotseling van ons is weggenomen mijn innig geliefde kleindochter en onze geliefde nicht Annemarie Everse op de jeugdige leeftijd van 15 jaar. Wij wensen Jan, Gerda en de kinderen van harte de troost en nabijheid van de Heere toe in dit grote verdriet. Vlissingen: H.H. Everse (in herinnering) Kapelle: M. de Haan Krabbendijke: Marco en Tea Everse - Kriekaard Kimberley Kapelle: Annelies en Petie Gorsse - Everse Nathalie en Kevin, Xavi Patricia en Kevin Jan jaap Kapelle: Eddie en Ingrid Everse - Bouma Sander (in liefdevolle herinnering) Eline Krabbendijke: Peter en Jacquelien Everse - Slabbekoorn Pim, Johnny Heinkenszand: Wanda en Nico van Kleunen - Everse Petra, Nikky Kruiningen: Marijke Everse Vlissingen: T. Bodderij 17 augustus 2016. Ps.103: S berijmd Met ontsteltenis hebben we kennis genomen plotseling overlijden van ons lieve buurmeisje van het Annemarie Everse Op de jeugdige leeftijd van 15 jaar. Wij wensen Jan, Gerda en de kinderen toe dat ze kracht mogen ontvangen van de Heere om dit grote verlies te kunnen dragen. Namens de buren uit de Ericalaan, Fam. Van Anrooy Fam. Bruynooge Fam. Van Iwaarden Fam. De Looff Fam. Nieuwenhuize Fam. Slabbekoorn Yerseke, 17 augustus 2016 Annemarie Everse Jozina Hollebrandse Jacobus Paulus van der Schraaf Ko - Ko - Marinus Levinus Wij dragen mijn vrouw, onze moeder en oma in ons hart. Ze was de parel van ons leven. 22 april 1941 18 augustus 2016 Uit aller naam, J.G. de Wit Op donderdag 25 augustus, om 14.00 uur, is er gelegenheid afscheid van Gré te nemen in het Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend zal aldaar de afscheidsdienst plaatsvinden. Na de dienst vinden wij het fijn met u herinneringen op te halen in de condoleanceruimte van het crematorium. Met droefheid delen wij u mee, dat de Heere op het aller onverwachts uit ons midden heeft weggenomen onze lieve kleindochter en ons lieve (achter) nichtje in de leeftijd van 15 jaar Sterke de Heere Jan en Gerda met hun kinderen in dit smartelijke verlies. Kapelle: H.J. Mol J.S.M. Mol-Slabbekoorn Yerseke: Lianne Danker-Mol Piet Danker Johnny en Chiara Urvin en Marjon Olivia en Ivanildo Patrick en Anouk Nieuwdorp: Stennie Mol Jolanda Verhulst Angelina Schiedam: André Mol Ann Churchley Sophie-Floor, Jessica, Daniël Kapelle: Miranda Slingerland-Mol Wim Slingerland Jorrinda Rick in liefdevolle herinnering Yerseke, 17 augustus 2016 zaterdag 20 augustus 2016 23 Diep geschokt zijn wij na het bericht dat (schoon)zusje van onze vrienden Martine en Wilbert geheel onverwachts uit dit leven is weggenomen. We wensen onze vrienden en de familie Gods kracht toe om dit grote en zware verlies te kunnen dragen. Arjan en Anne Peter en Anneleen Peter en Jolanda Gert-Jan en Annelijn Reyer en Mirjam Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen, Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Psalm 4:9 In de gezegende leeftijd van 94 jaren is een grote kleine vrouw in vrede van ons heengegaan 8 december 1921 Koudekerke 17 augustus 2016 weduwe van Willem Kleinepier Wij zijn dankbaar dat zij zo lang een goede moeder, een liefdevolle en zorgzame oma en een trotse ouwe oma mocht zijn. Zij heeft veel van ons gehouden. Koudekerke: Karin Kleinepier Jack Keukelaar Josselien en Harrison Yari, Louie Willemijn en Fadi Hanine, Mira Marijn en Wilma Marken: Rianne Kleinepier Otto Visser Suzan en Dennis Muus en Madelin Geerte en Jesse Middelburgsestraat 17, 4371 EP Koudekerke Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op dinsdag 23 augustus van 12.15 tot 12.45 uur in de Michaëlskerk aan het Dorpsplein te Koudekerke. Aansluitend zal om 13.00 uur de afscheidsdienst worden gehouden. We begraven haar om 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Koudekerke. Daarna kunnen we elkaar ontmoeten in "De Klimop" Kerkstraat 2 te Koudekerke. Ik had wel 100 jaar willen worden, nog 20 jaar bij jullie willen zijn. Voor jullie was het nooit teveel of te groot, dat was voor mij heel fijn. O. pa Je gedachten en woorden raakte je kwijt maar de herinneringen aan jou blijven bij ons voor altijd. Verdrietig nemen wij afscheid van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Wolphaartsdijk, 3 januari 1936 Terneuzen, 18 augustus 2016 Wolphaartsdijk: Koos van der Schraaf - Geene Wolphaartsdijk: Corien van der Schraaf Annabel Sjoerd en Samara 's-Heerenhoek: André van der Schraaf Brenda van der Schraaf - Visser Jorrit Floortje Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Ko op maandag 22 augustus van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op dinsdag 23 augustus om 12.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffiekamer van het crematorium. Kom zoals je bent. Correspondentieadres: Groene Kruisstraat 18, 4471 BS Wolphaartsdijk Na een periode van afnemende gezondheid is toch nog onverwacht van ons weggenomen onze broer en zwager Wolphaartsdijk: Jan en Mattie Geene Wolphaartsdijk: Paul en Conny in herinnering van der Schraaf Wolphaartsdijk: Piet en Corrie van der Schraaf Neven en nichten Na jaren waarin zijn levenskaars steeds zwakker ging branden, is vredig ingeslapen mijn man, onze vader, schoonvader en opa Hoek, 4 september 1942 Vlissingen, 18 augustus 2016 Jannie van de Wege-Vinke Jack Peter en Natasja Mike Doctor Ottestraat 73 4382 LV Vlissingen Overeenkomstig zijn wens nemen wij in besloten kring afscheid.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 69