OyarJailai) Familieberichten Evdim GreveCing Marcelus Aarnoudse [¥j 22 zaterdag 20 augustus 2016 Adrie Berrevoets Als ik doodga hoop ik datje er bij bent dat ik je aankijk datje mij aankijkt dat ik je hand nog voelen kan Dan zal ik rustig doodgaan Dan hoeft niemand verdrietig te zijn Dan ben ik gelukkig. Verdrietig, maar dankbaar voor de vele mooie herinneringen, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve vriend, onze lieve vader, schoon vader, opa en overgrootvader Ceel 7 september 1932 f 18 augustus 2016 Rina Romein-van Dorp Jolanda en Jan Nadine en Johan Jochem en Nancy Liam Kate Harry en Sylvia Puck Burgh-Haamstede, Hogezoom 27 Correspondentieadres: Boogerdweg 2a 4321 SN Kerkwerve Pa is thuis, waar u maandag 22 augustus van 14.00 tot 16.00 uur en van 19.00 tot 20.00 uur in de gelegenheid wordt gesteld om afscheid van hem te nemen. Woensdag 24 augustus om 12.30 uur komen we bij elkaar om samen met u afscheid te nemen in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. 'De kaars leek bijna eindeloos' Rustig weggegleden uit ons leven, onze lieve moeder en oma Victorina Seraphina Groothaert - Zus - weduwe van Willem Hamelink In de leeftijd van bijna 103 jaar. AxelJ.M. Strijdonk-den Doelder L.A. Strijdonk - in herinnering - Terneuzen V.C. Herman-den Doelder G. Herman AxelW.T. Hamelink S.C.A.M. Hamelink-Dhert kleinkinderen, achterkleinkinderen en achter- achterkleinkinderen Terneuzen, 18 augustus 2016 Correspondentieadres: Prins Mauritsstraat 3 4571 HA Axel De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op dinsdag 23 augustus om 10.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie te ont moeten in de koffiekamer. Maandag 22 augustus is er van 19.00-19.30 uur gelegen heid tot afscheid nemen in voornoemd uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit tiaar het personeel van woonzorgcentrum 'De Blide' voor alle goede zorgen. Gestreden Geleden De strijd verloren Voor altijd in ons hart Verdrietig, maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze dierbare vader, schoonvader en mijn lieve opa, Noordgouwe 14-02-1949 t Zierikzee 18-08-2016 Serge Berrevoets Danielle de Groot- Berrevoets Frank de Groot Diana Dusic Correspondentieadres: S. Berrevoets Schuithaven 3 4301 HC Zierikzee Er is gelegenheid tot condoleren op maandag 22 augustus van 10.30 uur tot 11.00 uur in de aula van het mortuarium aan de Kon. Gustaafweg 2 in Zierikzee. Aansluitend zullen we gezamenlijk Adrie begeleiden naar de Algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg in Zierikzee, waar we hem zullen begraven en weer samen brengen bij zijn geliefde vrouw Gerda. We stellen het op prijs als u een witte bloem meebrengt. Bure Kote ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING "Verbogen maar niet geknakt." Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze moeder Gildrina Sara Hol Aardenburg, 29 juni 1929 t Middelburg, 14 augustus 2016 A. H. Dahne en M. J. Simons P. M. Daane Correspondentieadres: J Klaassesweg 10, 4373 RV Biggekerke Naar de wens van onze moeder heeft de begrafenis in stilte plaatsgevonden Dankbaar voor een leven dat in het teken stond van goedheid, eenvoud en eerlijkheid, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn vrouw, onze mama en schoonmama ffjonjw Vlissingen, 26 juni 1962 (HUP arnme Oost-Souburg, 17 augustus 2016 ÏJe //etinneit'ixj aan een /Sijtnnr/'et n/enJ (je/loten. Dirk Saviël en Jessica Brandon Westerscheldestraat 89 4388 VE Oost-Souburg Sonja is bij ons thuis waar u dagelijks welkom bent van 10.00 tot 17.00 uur om afscheid van haar te nemen. De samenkomst waarin wij haar gedenken zal op dinsdag 23 augustus om 15.30 uur plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de samenkomst ontmoeten wij elkaar voor een informeel samenzijn in de ontvangkamer aldaar. Overeenkomstig de wens van Sonja geen bloemen maar een lint met persoonlijk woord ter herinnering. Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen kunt u deze kennisgeving als zodanig beschouwen. In haar vertrouwde omgeving is onze schoondochter, schoonzus en tante overleden t&tyxi Oost-Souburg: J. van Damme t C. van Damme-Van Liere Wilma en Rinus Nagtegaal Sint-Laurens: Lia en Ko Wisse Neven en nichten Plotseling, maar vooral definitief. hebben wij afscheid moeten nemen van yotya We zullen haar missen René en Desirée (ons zusie) Remy, Saphira en Floris (onze tante) Op 17-08-2016 is overleden Wim en Ria Hengst Piet en Sonja van der Welle Muriël Jongepier en Sergio Kreeft Rinus en Wanne Janse Willem de Buck Nel Hengst Ronnie en Annelies van Rooijen Adrie en Willy de Nooijer We zullen haar vriendelijkheid missen. Na een tragisch ongeval is op 7 augustus 2016 in Zuid-Frankrijk op 38-jarige leeftijd uit onze familiekring weggenomen ons lief nichtje Echtgenote van Yorick Spoelder Mama van Yannick en Eva Dochter van DickGreveling en Elly Greveling-Walraven Heinkenszand: Corry Karelse-Walraven Rinus Karelse 's-Gravenpolder: 's-Gravenpolder: 's-Gravenpolder: Hoedekenskerke: Mia de Koeijer-Walraven Sam de Koeijer Lies van der Maas-Walraven Imrévan der Maas Ko Walraven Christien Walraven-de Voogd Jan Walraven Trudi Walraven-Wirtz neven en me hten Lieve Eveline, je blijft in onze gedachten Gijsbrechtvan Amstelstraat329, 1215 CN Hilversum

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 68