k X DEiJ)küïïrui|}n)g s V Familieberichten Kobi Lensen Carla Luteijn-Bonte Jo de Witte COLOFON Familieberichten Cees Huijssen Rie Risseeuw-Wille Francois Johannes Verduijn 0 n Augustinus Josephus van Damme Pieter van Driel Jopie Janse-de Looff Beni van der Sijpt De 'drieluik' is een combinatie van de Kennisgeving, Dankbetuiging en In Memoriam. Deze kunnen in dezelfde herkenbare persoonlijke stijl uitgevoerd worden. Geef uw wensen aan via: FAMILIEBERICHTEN 088-0139999 familieberichten@persgroep.nl 0 www.familieberichtenonline.nl KENNISGEVING IS MEER DAN EEN VERDRIETIGE MEDEDELING Drieluik I. Voor alle blijken van medeleven betoond bij het overlijden van mijn man, onze vader, opa en overgrootvader, (Staf) willen wij iedereen hartelijk dank zeggen. Familie van Damme Hulst, augustus 2016 Voor uw medeleven tijdens de laatste jaren van zorg en na het overlijden van onze vader, stief- cn schoonvader, groot- en overgrootvader zeggen wij u allen hartelijk dank. Het heeft ons goed gedaan. Kinderen, stiefkinderen, klein- en achterkleinkinderen van Driel Hoek, augustus 2016 Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van onze zorgzame en attente vader, schoonvader en opa betuigen wij u hiermee onze oprechte dank. Piet en Anneke Janny en Cees Corrie en Sjaak t Adrie Klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, augustus 2016 Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven ons betoond na het overlijden van onze lieve, zorgzame (schoon)moeder, oma en omi willen wij u via deze weg onze oprechte dank betuigen. Uw steun heeft ons gesterkt om dit verlies te verwerken. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Axel, augustus 2016 Alles watje liefhebt blijft by je. Lieve mensen, familie, vrienden en kennissen. Uw medeleven voor en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa en de overweldigende belangstelling bij de crematie, maken het voor ons heel moeilijk om u allen hiervoor persoonlijk te bedanken. De mooie woorden, ontelbare brieven, kaarten, telefoontjes en bloemen die wij mochten ontvangen, hebben ons een enorme steun gegeven om zijn verlies te verwerken. Op deze wijze willen wij u hiervoor hartelijk bedanken. Loes Lensen-dejonge Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, augustus 2016 Wij danken u hartelijk voor het medeleven na het overlijden van mijn echtgenoot, onze pa, opa en super-opa Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Anni van der Sijpt-Boutens kinderen klein- en achterkleinkinderen Koewacht, augustus 2016 Dat zo velen geraakt zijn door het overlijden van mijn lieve vrouw en mijn fantastische moeder heeft ons diep ontroerd. Wij willen u dan ook graag bedanken voor alle belangstelling en meeleven, zowel tijdens haar ziekte als na haar overlijden. Anthonie en Sjors Breskens, augustus 2016 Wij danken iedereen voor de belangstelling, mooie woorden en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve moeder, schoonmoeder en oma Een speciaal woord van dank aan Uitvaartverzorging Quataert en mevrouw Ria Hoeymakers. Lydia en Bram van de Velde-Risseeuw Jaimy Nicky -Anshu Breskens, augustus 2016 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn man en vader zeggen wij u hartelijk dank. N.M.Verduijn-Knieriem Ina Verduijn Axel, augustus 2016 Uw medeleven, de vele kaarten en uw belang stelling na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa troost ons en geeft ons een warm gevoel. Wij danken u daarvoor hartelijk. Lea de Witte, kinderen en kleinkinderen Hulst, augustus 2016 Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. zaterdag 20 augustus 2016 19

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 47