Üyarlailarj 0 Familieberichten 18 zaterdag 20 augustus 2016 i r Annemarie Everse Rinus van de Wege Jeanne Mathilde Maria Volleman y Victorina Seraphina Groothaert - Zus - Elizabeth Hogerheide - Dekker Liesbeth ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Gildrina Sara Hol Estella Maria Michielsen - Verbiest Marinus Levinus Rinus van de Wege Wij willen je rust gunnen al is vol droefheid ons hart. Je lijden zien en niet te kunnen helpen dat was onze smart. Intens verdrietig, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve mama, super trotse oma en overgrootoma, onze zus en schoonzus sinds 22 april 1988 weduwe van Urbain Emile Ghislain Buysse Graauw en Langendam, 12 oktober 1933 t Hulst, 18 augustus 2016 Jacqueline en Ben Termote-Buysse Natalie en Martijn - Maxim, Julian, y Angelo Frank -in liefdevolle herinnering- Familie Volleman Familie Buysse Correspondentieadres: Sint Marcusstraat 4a 4574 NR Zuiddorpe De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 23 augustus om 10.30 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst. De begrafenis zal in familiekring plaatsvinden. Enkel schriftelijke condoleance. Onze dank gaat uit naar de verzorgenden van 'Blaauwe Hofke 61Dr. Wouters en Karin Janse voor de liefdevolle verzorging de afgelopen maanden. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Met droefheid delen wij u mee, dat de Heere op het aller onverwachts uit ons midden heeft weggenomen onze lieve kleindochter en ons lieve (achter) nichtje in de leeftijd van 15 jaar Sterke de Heere Jan en Gerda met hun kinderen in dit smartelijke verlies. Kapelle: H.J. Mol J.S.M. Mol-Slabbekoorn Yerseke: Lianne Danker-Mol Piet Danker Johnny en Chiara Urvin en Marjon Olivia en Ivanildo Patrick en Anouk Nieuwdorp: Stennie Mol Jolanda Verhulst Angelina Schiedam: André Mol Ann Churchley Sophie-Floor, Jessica, Daniël Kapelle: Miranda Slingerland-Mol Wim Slingerland Jorrinda Rick in liefdevolle herinnering Yerseke, 17 augustus 2016 'De kaars leek bijna eindeloos' Rustig weggegleden uit ons leven, onze lieve moeder en oma weduwe van Willem Hamelink In de leeftijd van bijna 103 jaar. AxelJ.M. Strijdonk-den Doelder L.A. Strijdonk - in herinnering - Terneuzen V.C. Herman-den Doelder G. Herman AxelW.T. Hamelink S.C.A.M. Hamelink-Dhert kleinkinderen, achterkleinkinderen en achter- achterkleinkinderen Terneuzen, 18 augustus 2016 Correspondentieadres: Prins Mauritsstraat 3 4571 HA Axel De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op dinsdag 23 augustus om 10.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie te ont moeten in de koffiekamer. Maandag 22 augustus is er van 19.00-19.30 uur gelegen heid tot afscheid nemen in voornoemd uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar het personeel van woonzorgcentrum 'De Blide' voor alle goede zorgen. Dankbaar voor alles wat zij voor ons is geweest, geven wij u kennis van het overlijden van weduwe van Dingenus Hogerheide Hoek, 02-11-1923 Oostburg, 11-08-2016 Mels en Mien Wolfert Speciaal woord van dank voor de liefdevolle verzorging aan het personeel van afdeling De Klaproos woonzorgcentrum Stelle. Correspondentieadres: Lovenpolderstraat 2 4542 NS Hoek Het afscheid heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. "VerJjogen maar niet geknakt." Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze moeder Aardenburg, 29 juni 1929 t Middelburg, 14 augustus 2016 A. H. Daqne en M. J. Simons P. M. Daane Correspondentieadres: Klaassesweg 10, 4373 RV Biggekerke Naar de wens van onze moeder heeft de begrafenis in stilte plaatsgevonden Mon Dieu, merci pour cette vie si pleine de peines et de chagrins, mais aussi remplie de tant de bonheur et de joie. Pour l'amour et l'affection regus des miens et de mes amis, mon Dieu, merci Ruim twee jaar na het overlijden van onze geliefde vader is tot ons groot verdriet toch nog onverwachts overleden ons lieve dappere moedertje. We gaan haar verschrikkelijk missen. echtgenote van John Théo Jacques Germain Michielsen t 2 maart 1929 18 augustus 2016 Manon en Kees Kelly en Thijs, Twan Sidney en Martijn, Féline Melody Ivory Isabelle en Teun Babiche en Jakko, r Jeanneau en Tessa Dominique en Arjen Denzei Fabienne Sophie Louise Huguette Max Phillippa Delphine Correspondentieadres: 't Hoeksken 13 4575 NG Overslag De uitvaartmis wordt gehouden op woensdag 24 augustus om 14.00 uur in de H. Maria Flemelvaartkerk aan het Dorpsplein te Zuiddorpe. We nemen in besloten kring afscheid van haar. Na jaren waarin zijn levenskaars steeds zwakker ging branden, is vredig ingeslapen mijn man, onze vader, schoonvader en opa Hoek, 4 september 1942 Vlissingen, 18 augustus 2016 Jannie van de Wege-Vinke Jack Peter en Natasja Mike Doctor Ottestraat 73 4382 LV Vlissingen Overeenkomstig zijn wens nemen wij in besloten kring afscheid. Verdrietig hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze lieve broer, zwager en oom echtgenoot van Janny Vinke Wij wensen Janny, Jacky, Peter en Natasja en Mike veel sterkte met dit grote verlies. Rini en Cor Goossen-van de Wege Alice en Michel Desplats-van de Wege Bets en Frans Witte-van de Wege kinderen en kleinkinderen Terneuzen, 18 augustus 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 46