tea Adagio Familieberichten ze ös/jemax) [ËTj üi/srladHfj Cornelis Jan Geldof Jalcoba Hendrilcse Jr Leendert de Jonge Pieternella Cornelia Noorduin - Hus üiifiltijsiuigirijj Pieter Nicolaas Meerman HMtePVPp ■BgjflEUgter Kote dl. Catrientje Leen Leen Leendert de Jonge Piet de Groot - de Kam en Verstraten Rouwcentrum Adagio COLOFON Familieberichten vrijdag 19 augustus 2016 15 Ga met God en Hij zal bij je zijn. Lied 416 Vol dankbaarheid voor zijn onvoorwaardelijke vaderliefde en met bewondering voor zijn rotsvaste vertrouwen, heb ben wij toevertrouwd aan Gods liefde onze pa en opa echtgenoot van Tiny van Moolenbroek 30-7-1959 Hanna Schout 18-6-2011 14-1-1929 16-8-2016 Anja en Jan Karremans-Geldof Kees en Kathleen Geldof-de Sutter Tineke Geldof en Patrick van Eek Jeanette Geldof en Alex Hendriks Jan Geldof en Marjo Reinders Klein- en achterkleinkindere Correspondentieadres: Groeneweg 5 4543 RP Zaamslag De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 24 augustus om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag, waarna de begrafenis volgt op de algemene begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Het Stropievat, Molenstraat 14. Ook zeker namens pa, willen wij het personeel van zorg centrum De Molenhof, danken voor alle goede zorgen. Verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve en altijd behulpzame zus, schoonzus en tante t Westkapelle, 17 augustus 2016 Westkapelle, 14 augustus 1928 Mina Adriaanse-Hendrikse Eine Adriaanse (in herinnering) Nel Teuthof-Hendrikse (in herinnering) Frans Teuthof (in herinnering) Jan Hendrikse Nele Hendrikse-Brasser (in herinnering) Janny Jobse-Hendrikse Louw Jobse (in herinnering) Neven en nichten Correspondentieadres: Koudorpstraat 5 4361 BS Westkapelle De herdenkingsdienst wordt gehouden op maandag 22 augustus om 11.00 uur in Westkapelle Herrijst, Markt 79 te Westkapelle. Aansluitend vindt omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats te Westkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in Westkapelle Herrijst. Wij zijn verdrietig onze lieve tante is niet meer. Tineke en John f Dieni en Gerrit f Ria en Charles Elly Riet en Harry Voor jou ging het sterx'en niet ineens. Je hebt er moedig voor gestreden. Niemand kan weten wat je hebt gevoeld. Ook niet wat je hebt geleden. Bedroefd geven wij u kennis dat van ons is heengegaan in de leeftijd van 89 jaar mijn lieve zorgzame man, onze vader, schoonvader, opa en ouwe opa Mien de Jonge - Vierger Cees en Clara Sabina en Adriana Kim Jeanet Lia 17 augustus 2016 Middelplaatstraat 3 4322 BJ Scharendijk Leen is thuis in zijn vertrouwde omgeving. De herdenkingsdienst zal worden gehouden op maandag 22 augustus om 13:00 uur in de 'Bethlehemkerk', Bethlehemplein 4 te Scharendijke waarna de begrafenis plaatsvindt omstreeks 14:30 uur op de algemene begraafplaats aan de Boutlaan te Scharendijke. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in gebouw 'De Hoeksteen', gelegen naast de kerk. Geen bloemen, liever geen bezoek aan huis. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve broer en zwager Wij zullen zijn vriendelijke en opgewekte karakter missen. Leen was belangstellend en innemend voor alles en iedereen om hem heen. We zullen hem missen. Wij wensen Mien en de kinderen veel sterkte toe. Scharendijke: Truus en Rinus [in herinnering] de Jonge-Bezuyen Zierikzee: Joppa en Johan [in herinnering] de [onge-Bouwman Goes: Adrie en Daan [in herinnering] Viergever-de Jonge Herselt: Jan en Lucie de Jonge-v.d Moere Middelburg: Janny en Peter Gulien-de fonge Allen neven en nichten Verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve zwager en oom We wensen Mien en de kinderen veel sterkte toe. Scharendijke Nel en Rinus van Dongen-Viergever (beiden in herinnering) Kapelle Tonie en Annie Viergever-de Jonge Haamstede Kato en Cor (in herinnering) Jonker-Viergever Goes Daan (in herinnering) en Adrie Viergever-de Jonge Heinkenszand Anneke en Hans (in herinnering) bij de Vaate-Viergever Neven en nichten 17 augustus 2016 Ik zal u onderwijzen, en u leren van den weg, dien gij gaan zult; Ik zal raad geven, Mijn oog zal op u zijn. Psalm 32 8 Met droefheid geef ik u kennis dat door de Heere, op Zijn tijd, is weggenomen mijn innig geliefde vrouw in de leeftijd van 82 jaar. M. Noorduin 17 augustus 2016 Duke Ellingtonstraat 23 4337 XT Middelburg Op zaterdag 20 augustus is er van 16.00 tot 17.00 uur gelegenheid tot condoleren op het huisadres, Duke Elling tonstraat 23. De rouwdienst wordt gehouden op D.V. maandag 22 augustus om 14.00 uur in de Zuiderkerk, Schoutstraat 1 te Middelburg. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Begraafplaats Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de begraafplaats. Geen bloemen Na het overlijden van onze lieve vader en opa hebben we veel kaarten en tal van andere reacties van medeleven mogen ontvangen. Veel daarvan met een mooie herinnering aan hem. Dat heeft ons zeer goed gedaan. Veel dank daarvoor. We missen Piet van To en verwerken stap voor stap het verlies. Lidie Meerman joeri Laila Marion Meerman Wiebe Houkamp Jesse Jelmer Augustus 2016 uitvaartzorg in Zeeland Buitenhovelaan 1, 4337 HJ Middelburg 0118 - 612868 Kreeftenstraat 26,4691 KR Tholen 0166 - 606041 info@adagiouitvaartzorg.nl www.adagiouitvaartzorg.nl samarii ÊÊfi... voor u en met u... E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 71