€465, Ll reiskatern.nl reiskatern.nl Indian Summer in Zweden Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Vanaf p.p. 10 dagen 10 dagen nazomeren in Zweden 4 dagen nabij de Rijn MILLINGEN AAN DE RIJN 3 dagen in het Emsland T SCHILDERACHTIGE DUITSE EMSLAND NUWEGi vrijdag 19 augustus 2016 Wat een kleurenrijkdom! Op weinig plekken is de Indian Summer zo betoverend als in Scandinavië. Met dit arrangement zit je op de eerste rang om van deze kleurenpracht te genieten. Je verblijft midden in de bossen die glanzen met een gouden gloed, bij een meer. Je verblijf Je reis start met een bootovertocht van het Duitse Kiel naar het Zweedse Göteborg. Zodra je aan boord stapt, ben je in vakantiestemming! In Zweden zelf logeer je in een sfeervolle Zweedse stuga met privésauna in Safsen Resort, op een goede 4 uur rijden van Göteborg. Dit resort ligt bijzonder mooi in de bossen. Ideaal voor wandelingen. Of maak je een boottochtje naar een van de eilanden op het meer? Inbegrepen: retourovertocht Kiel-Göteborg met Stena Line voor 1 auto met max. 6 personen 2x overnachting in een binnenhut naar aantal personen o.b.v, logies 7x overnachting in een vakantie woning van Safsen Resort o.b.v. logies elektriciteit huur bedlinnen en handdoeken dinerbuffet op vrijdag en zaterdag klein buffet op zaterdagmiddag met koffie, thee, snacks, fruit etc. (vanaf vertrek 27 augustus), voor vertrek 20 augustus is er een ijs- Data 2 personen 20/08-26/08 515,- 27/08-02/09 495,- 03/09-29/10 465,- Prijzen in p.p. o.b.v. 2 personen. Vertrek op zaterdag. Niet inbegrepen: reserverings- kosten (€20,-) en kosten Calamiteitenfonds (€2,50)Wijzigingen en drukfouten voorbe houden. Voor de meest actuele informatie zie onze site. buffet op vrijdag gratis gebruik van vismateriaal gratis gebruik boot (1 dag) Safsen-kaart met wandel- en moun tainbikeroutes en vismeren en plekken om blauwe bessen te plukken Meer informatie en boeken: GavoorlndianSummerinZwedennaaronzewebsitereiskatern.nl/pzc/pr1603 T reizen of bel met Pharos Reizen van ANWB: 023-55 42 870 (lokaal tarief) met zoekcode 17536 Bovendien zitje op een prima plek om de prachtige provincie Dalarna te ontdekken, die wel de'essentie van Zweden' wordt genoemd. Rode houten huisjes, talloze meren en schitterend gekleurde bossen! Vertrek: 20 augustus t/m 29 oktober 2016 resort in prachtig natuurgebied sfeervolle houten Zweedse stuga inclusief retourovertocht inclusief diverse activiteiten en diners incl. 3-gangendiner fietsen en wandelen nabij Nijmegen aan een meer gelegen incl. halfpension fietsen en wandelen Hotel Restaurant Millings Centrum Rust en ruimte. Dat zijn de sleutelwoorden van Hotel Restaurant Millings Centrum, gelegen midden in het dorp Millingen aan de Rijn. Op steenworp afstand van de rivier en het natuurreservaat De Gelderse Poort met als belangrijkste onderdeel De Millingerwaard. Hotel Millings Centrum beschikt over 29 comfortabele en modern ingerichte hotelkamers, die zijn voorzien van televisie, telefoon en een badkamer met douche en toilet. In het hotel-restaurant van Hotel Millings Centrum kunt u naast het ontbijt ook genieten van een heertijk diner. Mocht u iets minder uitgebreid willen eten dan beschikt het hotel over een eigen eetcafé. Sluit uw dag af met een versnapering in de hotelbar of op het zonnige terras van Hotel Millings Centrum. In de omgeving vind je 't allermooiste dat Nederland aan natuurschoon te bieden heeft. Enerzijds het rivierenlandschap tussen Maas en Waal, met ruige natuurgebieden zoals de Ooijpolder en de Millingerwaard. Anderzijds het fascinerende heuvelland schap waarin Beek-Ubbergen, Berg en Dal, Groesbeek en Mook verscholen liggen. Deze natuurrijke omgeving leent zich dus uitstekend voor schitterende wandel- en fietstochten. Bovendien ligt de gezellige stad Nijmegen op steenworp afstand. Urenlang rondslenteren door de gezellige binnenstad, lekker shoppen of de rijke historie van deze stad ontdekken. Een bezoek aan het Duitse Kleef mag ook niet ontbreken tijdens een verblijf in Hotel Millings Centrum. Arrangement 3 overnachtingen 3 x uitgebreid ontbijtbuffet 1 x 3-gangendiner (dagmenu) welkomstdrankje entreekaartje Holland Casino informatie over musea en activiteiten in de regio fiets- en wandelroutes Per boeking ontvangt u een willekeurig sieraad van EXOALcadeau Prijs: C 99,50 p.p. in een 2 persoonskamer. Toeslag 1-persoonskamer: €12,50 per nacht. Toeristenbelasting: C 0,75 p.p.p.n. ter plaatse te voldoen. Boekingskosten: 15 per boeking. Emstand Hotel Sailer See Dit gemoedelijke hotel is gelegen aan de oevers van het meer 'Salter See' inde schilderachtige regio Emsland. Het hotel ligt op slechts 1 uur rijden van de grens bij Enschede. Het restaurant van Emsland Hotel Sailer See serveert seizoensgebonden gerechten en smakelijke specialiteiten uit het Emsland. Vanuit het restaurant heeft u een panoramisch uitzicht op de groene omgeving. In de zomermaanden kunt u genieten van het ruime terras. Ontspan en verwen uzelf in de sauna van de accommodatie of verken de goed bewegwijzerde wandel en fietspaden in de omgeving. De ruime kamers zijn van alle gemakken voorzien met comfortabele bedden, een televisie, koelkast, een bureau en een eigen badkamer met douche, toilet en föhn. De regio dankt zijn naam aan de rivier de Ems, die slingert door weelderige weilanden en langs gemoedelijke dorpjes. Pittoreske vakwerk boerderijen, liefdevol gerestaureerd, worden omringd door kleurrijke cottage tuinen en nodigen uit om te blijven hangen. Sinds mensenheugenis is het zuidelijke Emsland landbouwgrond. Vee en het oude handwerkvakmanschap horen hier thuis. En de succesvolle activiteiten van de voormalige handelaren, 'Todden' genaamd, worden weerspiegeld in sierlijke herenhuizen. De welvaart en bloeiende economie van weleer vormen de historische schatten van de stad Lingen en de omliggende plaatsen Emsbüren, Freren, Lengerich, Spelle en Salzbergen. Stap op de fiets en kom deze onontdekte regio ontdekken! Arrangement 2 overnachtingen 2 x uitgebreid ontbijtbuffet 2 x 3-gangendiner i fles wijn op de kamer fietshuur voor 2 dagen (o.b.v. beschikbaarheid) gebruik van de sauna late check-out tot 14:00 uur gratis parkeren Per boeking ontvangt u een willekeurig sieraad van EXOALcadeau Prijs: C 89,50 p.p. in een 2 persoonskamer. Toeslag 1-persoonskamer: 100%. Boekingskosten: C15 per boeking. Meer informatie en boeken: Ga voor Millingen aan de Rijn naar onze website reiskatern.nl/pzc/NUW1612 en voor 't Schilderachtige Duitse Emsland naar reiskatern.nl/pzc/NUW1613. Voor vragen zijn wij per e-mail bereikbaar via info@nuwegexclusief.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 32