M Ss Niet te missen op Lowlands 2016 24 51- LUISTERT RADIO Op 78-jarige leeftijd debuteert Marco Bakker morgen op Lowlands. Met collega's Ernst-Daniël Smid en Henk Poort eert hij dit jaar overleden popsterren als David Bowie en Prince. Vincent v f Ha, goedemiddag vanuit Rrrrio de Zje- H nairo!" Edwin Evers staat eindelijk op een christelijke tijd op. Het is woensdagmiddag, vier uur Nederlandse tijd. Hij zit met zijn sidekicks Rick Romijn en Niels van Baarlen in het Holland Heineken House. „Gisteravond, dinsdagavond, het hockey was niet goed. En we hadden die dramati sche val van Epke, een kleine domper op de feestvreugde. Vandaag hockeyen de dames te gen Duitsland en daar is Nicky Romero ook en die is nu aan de telefoon. Nicky, zit jij niet in het verkeerde stadion?" De sidekicks schateren, ik heb geen idee waarom. Wie is Nicky Romero? is er. Sven? Ik betreed een nieuwe wereld. „Hé maar Nicky, moet jij niet bij Dafne zijn?" „We hebben niet zo veel contact", zegt Nicky. „Ik moet haar lekker in haar focus la ten." „En wist jij dat van haar lies?" Sidekicks schateren. „Ik ga daar verder niets over zeg gen, ik wist dat wel, we hebben een relatie dus..." „En draai je nog in het Holland Hein- eken House?" „Ja, morgenavond." Ah, Nicky Romero is dj en de vriend van Dafne Schippers. De reclame geeft me tijd dit te verwerken. 'Regel uw zakelijk afval snel op rolbak- kie.nl.' 'Het tweede reuzenpak Pampers gratis. Dat wordt inslaaaaanü!' Coosje Smid is weer vrijgezel Journaal in nieuw jasje gouden Nederlanders. Zeilster Marit Bouw meester vertelt. Vanaf 2013 verblijft ze drie maanden per jaar in Rio om zich op de race voor te bereiden. Ze laat er alles voor. Dat doe je niet om de een-na-beste te worden. Daarna schuiven de gouden openwater- zwemmers Sharon van Rouwendaal en Ferry Weertman aan. Sharon heeft drie jaar conti nu getraind. Ze zwom 90 kilometer per week in een strak schema. Zes uur opstaan, de hele dag trainen en eten en 's avonds om acht uur weer naar bed. Als je dan geen goud haalt, baal je. Ferry is iets relaxter, die zwemt maar 70 ki lometer per week. Er valt een korte stilte van ontzag. Ik hoor Evers en de sidekicks den ken: en dan zitten wij hier een beetje te ou wehoeren. Quote van de dag 'Het initiatief tot kinderen krijgen zal niet van mijn kant komen' Anderson .Paak The Free Nationals Muse vrijdag 19 augustus 2016 Evers „Is Sven er ook al?" vraagt Evers. Ja, Sven BREUK Actrice Coosje Smid en weten schapsjournalist Diederik Jekel, bekend van DWDD, zijn uit el kaar. Ze hebben in goed overleg hun relatie beëin digd. Coosje is deze week te zien in De Slim ste Mens. TELEVISIE De decors van het NOS Jour naal, het Jeugd journaal en Nieuwsuur gaan op de schop. De uitzendingen komen volgende week vanuit een tijdelijke studio. In november is het nieuwe de cor - voortaan één ruimte voor de drie titels klaar. Langzaam raak ik gewend aan de toon en ik hoor een aantal leuke interviews met Reageren: vincent@depersgroep.nl De nog altijd vrijgezelle Kees Tol, SBS-presentator uit Volendam, ambieert geen gezin met kinderen. Marco Bakker foto pim ras Dé sensatie van North Sea Jazz. De rapper, drummer en soulzanger overtuig de in Ahoy met een hy peractieve show die tot plaatsvervangende vermoeidheid bij zijn publiek leidde. Zet An derson .Paak op Low lands de volgende stap richting de status van wereldster? Zondag, 16.50 uur 2 Na jaren zonder miljoenen kosten de headliners staat er weer een sta dionband op de affi che. Tijdens de laatste concerten cirkelden er drones boven de me nigte. Die zijn in de Alpha-tent helaas te gevaarlijk. Morgen, 21.45 uur

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 24