COLOFON Familieberichten Familieberichten Dvarladsf] Theo Bonants Catharina den Toonder [s1 Johanna Gerardina van der Most-Meijboom Johannes Jacobus Niesthoven Hans c Hans Niesthoven Hans Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en trotse opa in de leeftijd van 75 jaar. Marian Niesthoven Wim en Birgit Angelien Martin en Emely Valerie, Elena Middelburg, 17 augustus 2016 Zilvermeeuwstraat 14 4332 DG Middelburg De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, zal worden gehouden maandag 22 augustus om 11.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2, (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. "Afscheid nemen is met dankbare handen meedragen al wat herinneringen waard is" Verdrietig maar dankbaar dat wij haar zolang bij ons mochten houden, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Weduwe van Johannes van Sprang In de leeftijd van 98 jaar Leo Jopie Jorg Joram, Levi en Nathan Diana Thony Larissa en Mandy Gerard Mirjam Robin en Iza Correspondentieadres: Familie Stokvis Dixielandkade 38 4533 AB Terneuzen Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Verzorgingstehuis Bachten Dieke in Terneuzen, voor de liefdevolle verzorging. Overeenkomstig de wens van ma vindt de begrafenis in besloten kring plaats. Verdrietig delen wij u mee dat is overleden onze broer, zwager en oom Joke, Frans en kinderen Anneke, Adri en kinderen Wim, Anne-Marie en kinderen Willem Bart, Nicole en Carice Middelburg, 17 augustus 2016 V -/ Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberich ten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdens berichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleanceregister. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. donderdag 18 augustus 2016 15 Op 17 augustus 2016 is onze broer rustig ingeslapen Wij bewonderen de manier waarop hij met zijn ziekte is omgegaan Tilburg, 3 december 1944 Genk: Nuenen: Rijen: Sint-Michielsgestel: Aarle-Rixtel: Tiel: Tilburg: 's-Hertogenbosch: t Middelburg, 17 augustus 2016 Rike en Geert Stance en Paul Josée en Frans Liesbeth en Jant Margreet en Hub Maarten en Trees Frans en Maud Joost en Jane neven en nichten Correspondentieadres: Schijndelseweg 39A 5271 SB Sint-Michielsgestel U kunt persoonlijk afscheid nemen van Theo op zaterdag 20 augustus van 12.15 tot 12.45 uur bij het uitvaartcentrum Adagio op Veerseweg 36 te Middelburg. De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 20 augustus om 13.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na de dienst is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren van de familie in de koffiekamer. Mocht u geen rouwbrief ontvangen hebben kunt u deze als zodanig beschouwen. "Het is goed zo" Op haar dierbare plek achter de duinen is rustig in haar slaap overleden Moeder en (over)grootmoeder in hart en ziel. Ze was dankbaar voor alles wat het leven haar gebracht heeft. 20 december 1927 13 augustus 2016 Rob en Nienke Michiel en Marije, Sophie Heieen en Michiel Inge en Paul Paul en Saskia Jacqueline Floor Tom Marijke en Job Willemijn Jeroen Eveline en Hans Bas Maaike Correspondentieadres: Marijke Bozon-van der Most Europalaan 26 4334 EC Middelburg Hans is in de Wigwam, Pompstation 3,4373 RN Biggekerke. Bezoek in overleg met de familie, tel: 06-53830513. De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op zaterdag 20 augustus om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop heffen we samen het glas.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 74